top of page

TERE TULEMAST SEANSILE!

 

JOONDUMINE ENDA ALGSE ARMASTUSE OLEMUSEGA

 

Millega samastud, seda ka enda ellu ligi tõmbad.

Soovid kogeda tõelist armastust, siis see hakkab sellest peale, et tunned iseenda armastusena ära.

Kõik need lood ja uskumused, et oled vähemat kui jumalikkus ise, tuleb meil vabastada ja endast lahti lasta, keskenduda hoopiski tuumolemusele.

 

Endas vastu võtta kõik - see on küpsus!

Endas vastu võtta enda jumalik looja-olemus - see on tegelikult ühe väga ilusa uue peatüki algus!

Ehk oled seda juba taibanud, ent kas saaksid selle kogemuse viia ehk veel meisterlikumale tasandile?

 

Sul ei ole vaja karta, et kaotad enda, sest su individuaalsus ja eripära jäävad selles valgustumise laines alles. Küll aga kaovad ärevus ja maskimängud ning raskused, sest loojana saame mõista, et meil pole tarvis neid enam juurde luua.

 

Usaldada universumi jumalikku ajastatust on üks asi, aga teine asi on ka see, et kui laine tuleb, siis sellega ka elus kaasa liikuda!

 

Kui oled heatahtlikkuses ja armastuses, siis võid surfata, millega tahad, sest oled kaitstud ja hoitud! Su enda südamlikkus ja südame avatus on need, mis su imedevoo väravad ju lahti hoiavad...

 

Selle nädala seanss aitabki seda ankurdumist ja joondumist enda tõelise olemusega meile meelde tuletada. Mina seansi kanaldajana sain igatahes täna seda salvestades täiesti enneolematu kogemuse osaliseks.. kas see ka sulle sobib, eks seda saad ikka ise järele proovida :)

 

Saad vaadata tasuta videot päiksevarjutuse teemal sõnumitega:

https://youtu.be/Ls3-JJu4ATg

Õnnistusega

 

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

Joondus Iseenda kõrgema olemusegaStella Shakti
00:00

Soovi korral saad seansi eest saad teha endale meelepärase annetuse:

MTÜ Südamekeskus 

IBAN: EE507700771001082851

Selgitus: annetus

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

bottom of page