top of page
Kaugreiki seanss

 

Energiaseanss toimub kvant-tasandil ehk telepaatilisel teel.

Võid seda vastu võtta vabalt valitud ajal ja kohas antud kuupäevade jooksul.

 

Arvuti ega muude tehnikavahenditega kokku puutuma sel ajal ei pea. Toimib sama hästi kui kohapeal seanss. Paremaks keskendumiseks saad alla laadida endale a seansi salvestise ja vastu võtmise ajal kuulata. Salvestise lingi leiad peale registreerimisvormi täitmist paremal -> kasti allosast. Selle saad copy-pastega tõsta internetibrauseri aadressireale ja oledki kohal!

 

Vastunäidustusi reiki kogemiseks pole. Kui tunned kutset osaleda, oled selleks ka valmis. Reiki seansse võib kogeda nii palju kui süda kutsub. Mida enam oleme armastuse energias, seda suuremas voos saame toimetada. Seepärast soovitan ka ise tulla õppima kui kogemus meeldib ja huvi pakub.

 

 

1) Seansil osaleda võid kus iganes see Sinu jaoks mugav on.

Võid lihtsalt lõõgastuda ning võtta vastu pühitsuse omaenese väelt. Mina praktikuna ei muuda Sinus midagi. See on Sinu enda sisemine tarkus, mis otsustab, mil määral selle valguse- ja armastusevooga kaasa võnkuda!

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!

 

 

2) Seansi ajaks on hea kui saad mugavalt heita pikali kohas, kus saad olla segamatult, kuulata lõdvestavat instrumentaalmuusikat või vastavat mp3, võid panna ka näiteks küünlad või teha oma olemine nii mõnusaks kui võimalik. Seansi vältel hingata sügavalt ja hoida tähelepanu oma kehas. Kui tulevad mingid tunded, visioonid, tundmused, las nad lihtsalt olla. Luba kõigel sündida, ei pea sundima end kuidagi. Siis peale seanssi (u 35-45 min pärast) võid kirjutada üles mida kogesid ja kui raatsid, võid ka mulle saata paar rida. Ent see ei pea sündima täna, võid ka näiteks järgmisel hommikul. Kui tunned, et jääd magama, siis ka see on ok ka seansi ajal :)

 

 

Sügav hingamine aitab alati kaasa, keskenduma ja pingutama ei pea, lõdvestumine on kõige olulisem. Kui tunned, et on palju pingeid ka seansi ajal, siis see tähendab suurt vabanemist ja see on ka väga hea :)

 

 

Sügavamaks lõõgastumiseks on hea kui aeglustad oma hingamist. Sügav hingamine aitab aju võnkesagedusel rahuneda ning mõtetel vaibuda. Hakka tähele panema väikseseid pause, mis mõtete vahel on, nendest saavad üha suuremad ja kestvamad rahu seisundid kui selliselt end treenida.

 

 

3) Seansi kogemus on annetusliku tasu eest.

Annetuse võib teele panna nendel koordinaatidel:

EE392200001106656292

Stella Vainikko

Selgitus: kingitus

 

Palun joo ka kindlasti piisavalt puhast vett või vedelikku, mis aitab keha puhastada!

 

 

Võid lugeda Reiki kohta ka lähemalt siit.

 

 

Õnnistust ja helget seanssi!

Armastusega

 

Stella

 

Järgmine seanss:

Kuni 3. detsembi südaööni 2014

Tasakaalustav energiaseanss

Küllus ja rõõm / detsember

 

Registreerimine siinsamas.

Kaugseansside kogemustest:

Eelmistel koolitustel kogenud on kirjutanud nõnda:

Liina

Terviklike suhete koolitus on väga vajalik inimestele. Koolitus andis väga häid konkreetseid ja praktilisi näpunäiteid, kuidas saab oma ellu luua kõike seda, mida tahad. Elu on elamiseks!

VÄGA VÄGA HEA!

Soovitan kindlasti oma tuttavatele. TÄNAN! TÄNAN! TÄNAN!

Anne-Liis

Tänane päev oli täis päikest. Ma tundsin ennast õnnelikuna ja et ma olin tagu turassellijänku, kes on energiaga laetud. Kõik sõnad olid nii ausad ja täis tõde :D

Ene

Oli väga hariv, avardav koolitus. Õpetaja suurepärane ja valdab oskuslikult kõike. Väga soe ja meeldiv inimene. Mida ta meiega jagas, oli VÕRRATU.

Jäin väga rahule ja olen huvitatud temaga veel kohtuma.

Peeter

Tänan Stella,

Vahest on tõesti tarvis koju tulles kukerpalli teha!

Endla

Kogemus Stella maagilise reiki koolitustelt on väga positiivne, rõõmus. Palju nippe, kuidas vanast mustrist lahti lasta, kuidas vana uueks transformeerida. Soovitan kõigile kallitele hingedele, kes soovivad võtta vastutust enda elu eest enda kätte.

Kairi

Oli väga avardav kogemus.

Andis julguse ennast veelgi rohkem tudma õppida ja julguse vastu võtta sama palju soovid ja end väärtustad! Töövihik on väga inspireeriv ja täpselt, mis ma vajan!

Please reload

bottom of page