top of page

Avanemine armastusele ja seksuaalsusele

MAISE MAAILMA LOOMULIK OSA ON SOOV KOGEDA ÕNNELIKKU SUHET JA SEDA KÕIKIDEL OLEMISE TASANDITEL.

Meie avatus armastusele ja seksuaalsusele võib väga tugevalt mõjutada ka meie vaimset tervist. Liigne eemaletõmbumine või vastupidi – liigne energiate laialipaiskamine võivad mõlemad olla tasakaalust väljas ning mõjutada meie kõiki eluvldkondi negatiivselt. Kuidas leida endas tervislik tasakaal ja oma eluga kokkusobiv muster, seda saame läbi algallikaga suhtlemise ning oma energiakeha häälestamise aga koheselt muuta ja korrastada.


On väga lihtne tahta ennast sulgeda, kui oleme saanud haiget või on olnud traumaatilised läbielamised. Mõistagi – kui on suuremad teemad, soovitan pöörduda kindlasti ka erateraapiasse või psühholoogi poole. Igasugune elu eest sulgumine on tegelikult enese sulgemine iseenda eest.


Et saaksid jälle elada avatuna ja õnnelikuna, on tarvis seda esiteks tahta. MA VALIN ELADA ÕNNELIKUNA JA OMA KEHA, HINGE JA MEELE HARMOONIAS – otsus tuleb ise endal langetada.


Sel nädalal jagan ka selle teema toetuseks juhendatud meditatsiooni, mis saab aidata meil taas avaneda elu sügavama ja kirkama kogemuse jaoks. Avatus toob endaga kaasa võimalikkuse, võimalikkus aga kogemuse. Kõik hakkab peale avatusest elule.

 

Olen selle nädala meditatsioonis loonud selged taotlused ja energiavoo, et kes osalevad, saaks ise ühendust omaenda kõrgema mina väljenduse, mäletamise ja olemusega.

 

Uue aja energias on väga vajalik, et me ei avaks ennast seksuaalselt vastu tahtmist, ei läheks kaasa manipulatsioonide ja ihadega, mis pole südame tee, ei sunniks kedagi millekski ega klammerduks valu tekitavate kogemuste külge.

 

Me ei saa teha asja, mis pole meie hinge tee ja oodata tulemusi, mis oleks meile meeldivad. Enda Hinge kõrgeima tee käimine on nauding. Kui me kaldume kõrvale või hakkame kellegi teise teed käima, mis pole meiegaga kooskõlas, siis peabki tekkima lõhestatuse tunne.

Ent meil on võimalik alati iseendaga taasjoonduda, et enda tee ja sügav südame kutse üles leida.

 

Kuidas aga ära tunda see, mis on su tee ja mis mitte?

Kindlasti on neid võimalusi päris palju, ent energiakeha tasandil on väga oluline, et meie sisetunne ja tegevused oleks harmoonias.

Armastuse suhete selge tee mõistmiseks on tarvis ühendada enda süda ja loome-seksuaalkeskus, luua tugev maandus ja olla avatud armastusele.

 

Avades loomekeskuse, lubame endal kogeda elujõudu.

Avades südamekeskuse, lubame endal tunda, mis on meeldiv ja mis mitte.

Ühendades need kaks keskust, saame mõista, milleks meile elu elujõudu on andnud.

Maandus annab rahu, et seda mõista rahu seisundis ja lubada endasse voolata uuel inspiratsioonil.

Avatus armastusele avab meid elule endale - imedele, lahendustele, õnnelikele kokkusattumustele, heasoovlikkusele ning võimalustele kogeda elu avardumises.

 

Kas tundub liiga keeruline, et teada, kuidas seda teha?

Kui mitte, siis tee seda julgelt ja kohe ja ise!

Ent kui tunned, et vajad selleks inspiratsiooni, saad just siitsamast kuulata spetsiaalselt selle jaoks salvestatud seanssi.

 

Tõeline armastus algab alati peale tõest. Selleks, et kogeda tõelist armastust, on tarvis olla endaga aus ja lubada endal seda armastust ka kogeda. Oskus öelda ei, kui on tunne öelda ei ja öelda jah kui on tunne öelda jah. Vahel oleme aga õppinud endale keelama kõike head ja seeläbi otsitakse pigem lahendusi ja vastuseid sõltuvustest või mistahes põgenemismeetoditega elu eest.

 

Seansi käigus teeme blokeeringute vabastamise, mis on

* iseenda seatud

* koostöös teistega loodud

* vanadest valudest kerkinud teemad

* musta maagia või mistahes teadmatuse mustrite loodud 

* oma aja ära elanud

 

Rumi:

"Sinu ülesandeks ei ole otsida armastust, vaid vabastada enda seest kõik need tõkked ja barjäärid, mille oled ehitanud, kaitsmaks end selle kõikevõitva tunde eest."

 

See seanss on kui seemne istutamine - mil moel see su elus kasvama ja toimima hakkab, sõltub ikka ja alati suuresti ka su enda valikutest ja tegudest!

Hoia enda olemus siiruses ja aususes ning julge väljendada kõiges kõike nii nagu tuegelikult tunned!

Meil ei ole kohustust olla kellelegi meele järele või siduda end inimestega, kes ei tundu olevat samal lainel meiega!

Usalda ja tea, et see, kes oled, on väärt parimat!


KÕIK SEANSIL OSALEJAD, KES LIITUSID ENNE ESMASPÄEVA HOMMIKUT, SAAVAD KINGITUSEKS KAASA KA PERSONAALSE MINI-KAARDILADUMISE TEEMAL - ARMASTUSE JA SEKSUAALSUSE TEE ÜHENDAMINE, TERVENEMINE JA JUHATUS

 

Kaardiladumised saadan laiali umbes 2 nädala jooksul.

Küsimuste korral võta palun julgesti ühendust inspiratsioonikool@gmail.com


Seanss on salvestatud aastal 2019.


Õnnistusega

Stella


TULEVASED KOHTUMISED


Lõuna-Eesti kakaoõhtu 13. juuli ja retriit 14. juuli on kohad täis.

Teeme ühe lisa-kakao-õhtu 19. juulil, sellele saad registreerida siitkaudu:

See on selle aasta viimane meie Lõuna-Eesti suvekeskuses.


Homsele Tallinnas toimuvale kakaotseremooniale on veel mõned vabad kohad


Ka on veel mõned vabad kohad Tallinnas pühapäeval toimuvale Tõelise Armastuse Tee retriidile
Õnnistusega

Stella


Commentaires


bottom of page