top of page

UUE AASTA MAAGILINE​

KAKAOTSEREMOONIA

TALLINNAS NÕMMEL

2. jaanuaril kell 18:30

kogunemine 18 alates

KOHAD TÄIS!

AASTALÕPU TSEREMOONIA

28. detsembril

kell 18:30

kogunemine algab kell 18

KOHAD TÄIS!

Võid saata oma soovi, kui tahad tulla ootejärjekorda, 

sydamekeskus@gmail.com

Subject: ootejärjekorda

 

Armas Teekaaslane

Oled kutsutud osalema

2. jaanuaril maagilises hubases kohas Nõmmel – max 15 inimest – väike hubane õhtu koos kakaotseremooniaga.

Täpsem aadress registreerunuile!

Uksed avame kell 18, palun tule kella 18 ja 18:30 vahel!

TEEME UUE AASTA VASTUVÕTMISE TSEREMOONIA

LUBAME ENDAL UNISTADA JA OLLA KANTUD KAUNIST MUUSIKAST, TAOTLUSPALVETEST JA RÕÕMUVOOST

HÄÄLESTAME ENNAST TASAKAALU-KOGEMUSSE

Kaasa võta palun enda katteks bleed, vähemalt 1,5 liitrine veepudel endale veega, mugavad riided (pikk seelik v püksid, mitte miniseelik), vihikuke, kirjutusvahend. 

Oleme sokkis/paljajalu (kui tahad, võta oma sussid, soojad sokid), tuba saab olema loodetavasti päris soe, seega palun pane selga kihilised riided, et saad olla nii varukateta/lühikese varukaga kui pika varukaga.

 

TSEREMOONIAKS VALMISTUMINE

Enne kogunemist soovitan süüa kerget toitu, mitte näljatundega olla vms.

Vähemalt eelneva kolme ööpäeva jooksul palun mitte tarvitada alkoholi, tubakatooteid (va nikotiiniplaastrid), valget suhkurt sisaldavaid toitusid ega jooke, ega piimatooteid, keemilisi narkootilisi aineid või kangeid ravimeid. Kui tarvitad antidepressante või mingeid muid retseptiravimeid, palun võta enne registreerimist minuga ühendust, et saaksime tunnetada, kas see ritriit sobib sulle. Võimalusel vältida stressirohkeid kogemusi ning on väga(!) soovitatav, et käid eelmine päev kas massaažis või reiki seanssi vms lõõgastavat kogemas (keegi teine teeb sulle mingit head lõõgastavat seanssi).

Kindlasti nii eelnevatel päevadel kui samal päeval juua rohkelt vett/taimeteed.

Kui oled reikitaja, siis soovitus on vähemalt kolmel päeval enne seda teha ise endale reiki seanssi (kasvõi öösel, uneajal).

Peale siinse vormi täitmist enk ankeedi kaudu registreerimist saad automaatvastuse meili teel, milles on sulle ka ettevalmistuseks KINGITUS. Palun kontrolli, et kirjutad aadressi õigesti.

 

Osalustasu on kuni 26. detsember 44€ / Tavahind 55€

 

ÜLEKANDE SAAD TEHA

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

selgitus: 2. jaanuari annetus

Seejärel palun täida registreerimiskast​ mugavalt teha kohe siitsamast lehelt.

Kui registreerimisel tuleb teade, et kohad täis, siis võid kirjutada sydamekeskus@gmail.com ja paneme su ootejärjekorda.

 

Osalejate arv on piiratud, seega kes esimesena registreerib (registreerimise kinnitab sinu ülekanne), need on esimestena kirjas.

Kui sa haigestud või midagi juhtub, et sa ei saa tulla, siis palun anna oma mittetulekust varakult teada, et saaksin ootejärjekorras inimesele koheselt teada anda.

Kui midagi peaks muutuma riiklikus korras või toimuvad mingid pöördelised sündmused, siis jätan endale õiguse ka sündmuse ära jätta, edasi lükata või midagi selles muuta. Kui ma tunnen, et keegi meie gruppi ei sobi, jääb mulle õigus ka raha tagastada ning ritriit sellele inimesele ära öelda.

Palun kontrolli KINDLASTI, et oma meiliaadressi ja numbri õigesti kirjutad, et ma sinuga vajadusel ühendust saaks võtta.

Peale registreerimiskasti täitmist peaksid saama endale meili teel ka automaatvastusega kinnituse. Kui seda pole saabunud, vaata palun läbi muud kohad kui inboks ja kui ikka ei leia, siis täida palun registreerimiskast uuesti.

Kui siis ka pole saabunud 24 h jooksul, siis kirjuta palun mulle sydamekeskus@gmail.com.

Kes on registreerinud 28. dets sündmusele, siis teile saatsin juba lisainfo meilile.

Kes registreerib 2. jaanuari sündmusele, siis teile saadan täpsema aadressi nja lisainfo hiljemalt 31. detsembri õhtuks ❤️

Minuga saad ühendust sydamekeskus@gmail.com

28.12 tseremoonia – PRAEGU ON KOHAD TÄIS! 

Kui lehel on registreerimisel tõrkeid või tahad panustada teistsuguse numbriga energiavahetuseks, kirjuta mulle ka palun julgelt!

Õhtu läbiviimisel kasutame nii kitarri, laulu, mantraid Ermo Kattago helikausse, võtame kaarte uueks aastaks.

Kohtade arv on piiratud!

Õnnistusega

Stella

 

 

 

stella-liivakivi.png

Õnnistusega ja imelisi uusi alguseid soovdes,

Stella

bottom of page