top of page
siit lehelt saad kuulata ja alla laadida meditatsiooni:
MEDITATSIOON
PIIRAVATE USKUMUSTE VABASTAMINE
Sinu süda TEAB, mis on sinu jaoks parim. On vaja usaldada armastuse kutset, tahet ja õpetust. See viib eduni! 
See, mis meid saab takistada, on meie enda mittetoetavad uskumused, aga neid on võimalik vabastada ja transformeerida. 

Enne seanssi soovitan enda jaoks võtta u 5-10 min aega ja mõtiskle, missuguste eluvaldkondade seas oleks tarvis elus muutust – korrastust, suuremat edu, lihtsust, kergendust.

Ühe sessiooni ajal vali üks eluvaldkond, millega sellel seansil tegeleda soovid. Iga kord kuulates võid valida eri valdkonna, aga võid valida ka samal teemal teha mitu seanssi, kui tunned, et vajad veel suuremat puhastust.

Seansi põhiteemad:

maandus

kiirendus unistuste täitumiseks

alateadvuse ja tavateadvuse ühendamine ja puhastamine ebaolulisest

teadveloleku suurendamine omaenda elu loomisel

piiravate uskumuste ja takistuste vabastamine

enda elu eest vastutuse võtmine

maagiline transformatsioon armastuse energias

häälestumine edu ja armastuse lainepikkusele

oma sisetunnetuse kasvatamine

elus osalemine uuel kerguse ja loomulikkuse toel

korrastumine vastavalt hinge soovile

Kõigile enne P südaööd registreerunuile saadame kingituseks spetsiaalse individuaalse mini-kaardilugemise meili teel.

Seanss on salvestatud aastal 2019.


Tule ja koge ja kutsu ka sõbrad sellesse voogu, üheskoos oleme tugevamad!

Palun mäleta, et regulaarne sobilik trenn, hingamisharjutused ja liikumine looduses on samuti oluline osa enda eest hoolitsemisest ja seda kombineerides piisava lõdvestuse ja mediteerimisega, võivad tulemused olla kordades suuremad ja efektiivsemad kui lihtsalt seansside kuulamisel. Energiad tuleb liikuma panna, et need saaks su kehas hästi voolata!

Kui see seanss sulle meeldib ja tahaksid rohkem teada/osata/minna oma elu loomisel tõelise meisterlikkuseni iseendas, oled teretulnud liituma ka Maagilise Reiki internetikoolitusega. E-koolitusel saad rahulikus tempos u 4 nädala jooksul endasse võtta uued töövõtted ja hoiakud, et koheselt enda elukvaliteeti parandada. Koolitust saad järelvaadata mitme aasta jooksul, saad läbida endale sobivas tempos.

Peale II astme e-koolituse läbimist saad tulla osalema ka meie tasuta maagilistel internetiseminaridel, mida Maagilise Reiki II astme läbijatega/läbinutega aeg-ajalt teeme, et enda vibratsiooni ja selgust külluse teel hoida ja väestada.Õnnistuse ja armastusega
Stella

Enne registreerimist palun saada tasu seansi eest ühele neist:

Meditatsiooni palume alla laadida lähema 6 kuu jooksul ja võid seda kuulata piiramatult. Kui jagad faile oma tuttavatele, ole armas ja energiavahetuseks lase neil saata annetus või saada ise annetus ülalnimetatud kontonumbril.

❤️

*Kui oled suur ülemõtleja, tunned, et oled liiga närvis mediteerimiseks, soovitan võtta õhtuti magneesiumi, kuldjuure kapsleid vms taimset sulle sobivat toidulisandit, mis aitab kehal rohkem rahuneda. Vajadusel pea nõu oma tervsenõustajaga, kui sa ei tea, mis ja kui palju sulle sobilik on.

Kui koged seanasi ajal ka lihtsalt katkendeid, ja ei tule "terviklik lugu", ära lase ennast sellest häirida – usalda protsessi ja tea, et kõik on TÄIUSLIK just nii nagu see sel hetkel on.

Hea harjutus on hakata oma unistusi ja visioone üles kirjutama. Mida täpsem oma soovides oled, seda täpsemalt oskab universum ka vastata.

Teine samm on luua selge tegavuskava. Kui võtad uue hajumuse – kanna see ka oma kalendrisse, et see poleks lihtsalt idee, aga selleks asjaks on oma kindel aeg ja iseendaga kokkulepe ka seda lubadust pidada.

Kui teed midagi 21-40 päeva järjest, saab sellest HARJUMUS.

Palun teadvusta, et kui sa seansi ajal pilte ei koge, see on OK! Vastused võivad tulla ka mõtetena, tunnetena, taipamistena, aga ka peale seanssi käsi ise sirutab mingit videot vaatama, kus on vajalik info või lugema kellegi/millegi edasiviiva kohta. Seanss on vaid seemne istutamine – see, mis toimub nädala ja kuu jooksul peale seansi kuulamist – vat see on oluline tähele panna, mis märgid tulevad ja taipamised!

 

Oled teretulnud kogema!

 

Kui oled huvitatud, saad siit lehelt tulla osalema.

Võid selle MP3 alla laadida lähema 6 kuu jooksul (hilisemalt me ei garanteeri selle olemasolu) ja kasutada terve elu, nii palju kordi kui soovid.

 

Olen väga tänulik, kui saadate meditatsioonikogemuse tagasisidet inspiratsioonikool@gmail.com või siin lehel kommentaariumis.

 

Armastuse ja õnnistusega

Stella

 

 

b-piiravateuskumustevabastamine-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti.

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

kaugseanss-piiravate uskumuste vabastamine - 28_06_2019, 12.19Stella Shakti
00:00 / 44:47

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Kui tahad kuulata küllusteadvuse suurendamise ja jõustamise seanssi, leiad MP3 jällegi annetuse eest siitkaudu.

Aitäh sulle!

bottom of page