top of page

MR I astme internetikursus

Kuues maagiline loomine

VIBRATSIOONITASEME TÕSTMINE
JA EDU IGAS VALDKONNAS

Orienteeruv aeg läbimiseks u 3 tundi 

Loome mõnusa maanduse

 

Nagu tammetõrust saab kasvada suur tamm, kui ta endale tugevad juured alla ajab, niisamuti saame meie kogeda suurt õndsust, kui oskame jääda maandatuks ja rahulikuks.

Vibratsioonisagedus sõltub otseselt sellest, kui suur on meie võime jääda rahu seisundisse ehk maandusesse.

 

Juhata energiat mööda jalgu üles tervesse oma kehasse.

Tunneta, kuhu seda energiat võiks suunata, mängi sellega, koge seda, naudi seda, ankurda seda oma taotluse ja tähelepanuga.

 

Maa-energia Sinu kehas, ehk kundalini saab voolata, kui lubad...

Seda ei saa sundida, vaid lubad endal olla nagu loomuldasa oled.

KUNDALINI

KUNDALINIT KÄIVITAVAD USKUMUSED:

 

juurkeskus – ma olen siin

loomekeskus – ma tunnen

päiksekeskus – ma suudan

südamekeskus – ma armastan

kõrikeskus – ma julgen

kolmas silm – ma mõistan

kroonkeskus – mina olen Looja inimese kehastuses

 

* võid seda videot jagada ka enda sõprade ja tuttavatega!

 

 

ELUKVALITEEDI TÕSTMINE IGAS ELUVALDKONNAS

Võta palun lahti manuaalis lk 6

Elustiili tabeli analüüs

 

Saad siit paremalt kuulata audiot selle tabeli täitmiseks

 

1. samm

Hinda kõiki eluvaldkondi skaalal 1-10

 

2. samm

Koosta enda kausta või manuaali juurde edetabel

kõik, kuhu kirjutasid taha 1, lähevad 1. kohale

kuhu kirjutasid 2, siis 2. kohale jne

selliselt saad endale väga tõhusa tegemist vajavate asjade nimekirja, mida tegema asudes suurendad enda elukvaliteeti koheselt

 

3. samm

Koosta endale tegevuskava - mismoodi ja millal mingeid kogemusi enda elus koheselt parandada saad

 

 

Elukvaliteedi tõstmine igas eluvaldkonnasStella Shakti
00:00

Reiki tabeli seletus

Loomulikult võid enda jaoks veel lisada eluvaldkondi, millest siin juttu pole, aga võib-olla Sinu elus väga olulisel kohal.

Näiteks suhtumine lastesse, vanematesse, enda seksuaalsusesse jne.

MANUAALIS LK 12

VIIE ELEMENDI TASAKAALUSTAMISE MEDITATSIOON

5 elementi:

TULI

ÕHK

MAA

VESI

ARMASTUS (sellest sünnivad eelmised neli)

VIIE ELEMENDI NOORENDUSRITUAALStella Shakti
00:00

Kuula meditatsiooni ja palun jäta alla kommentaaridesse ka enda kogemusest paari sõnaga. Soovi korral saad seda faili alla laadida ka siitkaudu.

REIKI ÜMBER ON INIMESTEL OLNUD PALJU VÄÄRARUSAAMU

Näiteks on mingid inimesed valesti mõistnud Reiki allikat – see pole kuskil kosmoses mingi eriline energia, vaid see on täiesti tavaline eluenergia, millest kõik koosneb.

Energia saab olla

a) kasutataud kujul – aktiivsena

b) mittekasutatud kujul – puhta potentsiaalina kõikjal ja kõiges (seda on u 90% kogu energiamassist)

Reiki seansi käigus me õpimegi seda veel kasutamata eluenergiat kasutusele võtma.

See asub absoluutselt kõiges ja läbi kõige – õhus, vees, planeet Maas, meie enda kehas jne. 

Avarus, mis on kõiges ja kõige vahel, sisaldab endas väga palju veel kasutamata energiat.

Iga kord, kui seanssi teed, sinu võime seda energiat endale kasutusse võtta, suureneb. Mida paremini oskad oma aja ja energiaga ringi käia, seda võimsamaks su energiaväli muutub ja juba su kohalolugi muutb väga tervendavaks.

Valearusaam on ka see, et enne Mikao Usui kanaldust maailm ei osanud ennast tervendada.

Oskas ikka. Mikao Usui oli vaimne õpetaja, kes elas Jaapanis 15.08.1865 - 9.03.1926.

Nimelt polnud Mikao Usui kindlasti mitte maailma esimene tervendusmeetodi looja.

Hoopiski – Usui kanaldas seda, kuidas Jeesus tervendas. Mõnes mõttes võib teda pidada Armastuse kanaldamise kui meetodi taas-äratajaks. Lisaks uuris ta ka mitmeid sanskriti-keelseid vanemaid tekste. Seepärast soovitan ka mina teil iidseid veedasid uurida, keda need teemad sügavamalt paeluvad.

Tervendusmeetodeid on aga teatud juba tuhandeid aastaid, vanimad, mis meieni on säilinud on näiteks ayurveda ja Tiibeti tervenduskunstid, ka põlisrahvaste nagu indiaanlaste tervendustseremooniad jne. Samuti ka meie enda eestlaste saunarituaalid, taimetarkused jne – kõik see on tegelikult seesama oskus oma energiaga nii ringi käia, et enda kahjustamise asemel teeme endile hoopiski head.

Valearusaam on ka see, et reikit on kogu aeg nii õpetatud nagu praegu.

See on väga kaugel tõest. Reiki kui terviklikkuse teadmist anti õpilastele edasi aastate jooksul, ja õpilane elas oma õpetajaga koos.

Nüüdseks on energiad muutunud, ka eri koolkonnad on arenenud eri suundades.

Kõik on muutunud kiiremaks ja efektiivsemaks. Küll aga olen ma tunnetanud, et seesugused 1-päevased kursused on inimestele kindlasti liiga väiksed, et täismahus seda teadlikkust vastu võtta.

Mina olen vastavalt Armastuse ja Algallika kanaldustele ja ka Mikao Usuiga kanaldussessioonide püüdnud koolitustel taastada kõike seda vajalikku, mis vahepeal kaotsi on läinud. Kuna koolitusi anti aastakümneid edasi suusõnaliselt ja mingeid kirjalikke materjale säilinud pole, kuna need hävitati koheselt peale õpilasele edasi andmist, siis see on ehk kõige täpsem ja efektiivsem viis olnud saada ühendust sellega, mismoodi nüüdsel ajastul seda kõike õpetama peaks või võiks.

Seepärast valisingi luua põhjalikumad e-koolitused, et inimene saaks soovi ja vajaduse korral kasvõi terve elu tulla ikka ja jälle seda üle kordama, kui on tunne, et on tarvis. Tuumõpetused on lihtsad. Aga kas me neid ka oma tavaelus kasutame? See jääb igaühe enda südamele.

Lisainfo – kui keegi otsustab ja valib liikuda mööda seda reiki-õppeteekonda kuni III astme läbimiseni ehk saada ise Meistriks, siis on Meistritel täielik voli ja luba kujundada enda südame ja tunde kohaselt kohaseim koolitus. Hoides enda õpetustes alles tuumõpetused, saab iga Meister ka ise kanaldada ja juurde tuua vajalikku infot, kui see peaks vajalik olema ja süda niiviisi kutsub.

Selliselt on Maagilise Reiki teadmistest saanud näiteks suund, kuidas oma ingellike teejuhtidega suhelda, aga ka meetod, kuidas just naised neist oskustest suuremat kasu võiks saada.

Mis on veel loomata, on Perekonna-Reiki, mida ma väga soovitan aretada, kel väiksed lapsed – et kogu pere õpiks üksteist toetama ja väestama.

Samuti võib seda reiki-suunitlust veel aretada et finantsasjad, suhteteemad, hingeareng saaks õide puhkeda. Seega – arenguruumi ja võimalusi uutel Meistritel uusi harusid ajada, on lõpmatult!

Valearusaam on see, et kui keegi arvab, et õpin kaks koolitust ära olengi praktik valmis.

Maagilise Reiki praktikuks saamiseks on tarvis läbida mitte vaid teooria, vaid ka kogu praktiline osa. Lisaks on Meistril õigus ka mitte tunnistust välja anda, kui mingid osad on täitmata või on näha, et inimene veel ei ole selliseks kogemuseks valmis. Sama kehtib ka Meistrikoolituse kohta.

Teooriaosa on kõigil lubatud ja väga soovitatav läbida, ent ametlikult teistele neid seansse või koolitusi pakkuda, on tarvis, et inimene on ise endas stabiilne ja vastutusvõimeline, ei ole sõltuvuste või vaimsete häirete küüsis, austab seda meetodit ja teisi inimesi. Seda ma teie juurde kontrollima ei tule, see jääb igaühe enda südametunnistusele. Suur Vaim näeb ja teab kõike.

Näiteks kindlasti ma soovitan, et kui oled tubakasõltlane või mistahes muude teemade küüsis, siis et sa ei teeks seansse nikotiinilõhnalisena või mingis muus olekus kui täiesti kainena.

Sõltuvustest vabanemiseks kui vajad lisatoetust, soovitan väga rannak.ee sessioon läbi teha mõne praktiku juures, et aru saada, kus on su sõltuvuse juured ning sealtkohast see teema endas tervendada.

Ka ei soovita ma teha kellelegi seansse, kes on joobes või narkouimas, tarvitab antidepressante või muid kangeid medikamente. Enne seda konsulteerida kindlasti arsti või meditsiinitöötajaga, kes oskab nõu anda. Kui arst annab rohelise tule, siis minu poolt keeldu pole.

Kui sa kahtled inimese või iseenda korrasolekus, võib seda alati küsida või ka enda õpetajaga arutada. Lisaküsimuste korral saate pöörduda alati minu poole sydamekeskus@gmail.com

Meistril on õigus mistahes hetkel, kui on näha, et õpilane on kuidagi reiki mainet rikkunud või läinud terviklikkuse vastu, ka tunnistus tühistada. Muidugi on see väga ekstreemne olukord, aga seda on hea teada, sest me püüame hoida meie armastuse ruumi võimalikult puhtana. Me oleme kõik siin Armastuse Saadikud ja tihti inimesed ju vaatavad meie käitumise pealt – kas ma tahan ka selliseks saada. Kui sa pole valmis olema teistele eeskuju, siis ära muretse – küll sa jõuad enda elu korrastada ja puhastada ja hakata ametlikult reikit pakkuma, kui selleks valmis oled.

Kui keegi tunneb, et ta ei ole endas veel valmis, et ametlikult praktikuks või Meistriks saada, siis teooriaosa läbimist see kindlasti ei sega. Reiki kui meetodi oskus aitab meie teadvuseruumi niivõrd palju puhastada, et me saaksime rahulikult omas tempos küpseda.

Väärarusaam, et reikitajad kuuluvad mingisse organisatsiooni.

Reiki praktikud ei kuulu mingisse organisatsiooni, ka ei pea keegi olema religioosne või mingisse rühmitusse kuuluma. Samuti on ka kõik Meistrid ise enda teekonna eest vastutavad ja oma finantsasjad ja vastutus oma praktikatee eest lasub igal indiviidil endal.

 

 

LISAINFO JA SOOVITUSED, ET SAADA REIKIST KUI ELUSTIILIST MAKSIMAALNE KASU

Kõik suunad, mis on tegelenud meditatsiooni ja yoga kui terviklikkuse teadvuse taasloomisega, on tegelikult tervendavad. Yoga pole üksnes keha painutamine kuskil klassitoas, see on elufilosoofia.

Yoga tähendab teadvuse tasandit, kus inimene tajub kõike terviklikuna – seega võimse seda nimetada ka reiki teadvuseseisundiks!

Vaid üks seitsmest jooga kui meetodi suunast on tegelikult hatha yoga ehk kehaliste harjutustega. Inimene, kes ennast painutab, aga mõtlemist ei muuda, ei arene edasi. Keha võib küll muutuda painduvamaks, aga pea, mis on mudru täis, ei lase inimesel ikkagi rahus elada.

Seepärast oleks vaja endas arendada nii füüsist kui vaimset koos.

Nii ma soovitangi, et lisaks energiatöödele hoolitsege kindlasti ka oma keha eest parimal moel. Ilma tugevate lihasteta ja õige kehahoiakuta voolab energia sust lihtsalt minema.

Ilma õige meelestatuseta pole aga neist teadmistest mitte mingit kasu, sest inimene saboteerib oma mõtetega oma õnne. Tuleks tegeleda kõigi aspektidega, et need oleks armastuse ja südamega kooskõlas. Siin aitavadki meid regulaarsed reiki seansid väga palju.

Sest läbi meditatsiooni/reiki seansi sulandume me tagasi iseenda keskmesse ja elades keskme kaudu, juhatab meie enda kese e süda meid elama kõige tervema ja õnnelikuma versioonina iseendast.

Miks mina õpetan reikit ja mitte lihtsalt meditatsiooni, sest mediteerimine ilma armastuseta on mõistuse ja ego toitmine. Kui kutsuda aga armastus meie teadvust juhatama, on iga kogemus tervendav.

Seega on maailmas tegelikult väga palju suundi, mis tegelevad inimese aitamisega, aga kõikide nende tuumolemus on tegelikult sama – inimese heaolu ja tervis sõltub sellest, kuivõrd looduse ja loomulikkusega inimene kooskõlas on.

Seepärast ongi reiki ülioluline oskus, et me ka linnastunud keskkondades ennast hästi saaksime tunda ja ka loodustarkuste juurde tagasi pöörduks looduse hävitamise asemel.

Reiki tähendab terviklikkuse energiat – kõik, mis on, koosneb reikist e Armastusest.

Elades Armastuse kehastusena ja lähtudes oma tegudes Armastusest, oledki Terviklikkuses ja suure tõenäosusega ka terve ja õnnelik.

Saad üht ingliskeelset artiklit iidsete tervendusmeetodite kohta lugeda ka siit.

Õnnistusega

Stella

Mida kogesid või tundsid?

bottom of page