top of page

Tasakaalustav seanss

Mõistuse ja südame tasakaalustamine

 

 

Kuni 9. märtsini vabalt valitud ajal vastu võtmiseks.

Mulle eraldi seansi vastu võtmise aega teatama ei pea.

Võid seda kuulata nii mitu korda kui soovid.

 

Seansi käigus võimendame mõistmist ja arusaamist:
Armastuse väe äratundmine – teen seda, mida armastan ja armastan seda, mida teen
Tšakrate tasakaalustamine
Sisemise juhatuse äratundmine

 

Tarkuse ja tunnete (mõistuse ja südame) tasakaalustamine. Esimese mustri resultaadiks on stressi vähenemine ning vabaduse ja heaolu tunne. Uues energias on kasulik mõtiskleda selle üle, mida võiks tähendada südamega mõtlemine ja mõistusega tundmine. Tarkuse ja tunnete tasakaalustamine on oluline. Tarkuse all pean silmas mõtlemise, organiseerimise ja arusaamise ratsionaalseid aspekte.

 

 

 

"I faasi eesmärgiks on pea ja südame tasaakalustamine. Inimene, kes mõtleb liiga palju, kuid kes ei suuda tunda, on tasakaalust väljas. Ja vastupidi – inimene, kes reageerib üksnes emotsioonidele toetudes, ilma arukust või tarkust kasutamata, on samuti tasakaalust väljas. Traditsiooniline mõtlemine on alati hinnanud vaimseid võimeid kõrgemalt kui meie isiksuse emotsionaalseid aspekte. Nüüd hakkame aru saama, et emotsioonil on oluline osa intelligentsuse avaramal defineerimisel. I faas aitab luua tasakaalu meele ja südame tarkuse vahel. Läbi selle tasakaalu väljendame me vaimse tarkuse kõrgemaid tasandeid. Elulise tähtsusega otsused on soovitav teha sellelt , Mina terviklikumast perspektiivist, ja mul on hea meel julgustada õpilasi uurima, mida tähendab mõte mõelda südamega ja tunda mõistusega." 

Peggy Phoenix Dubro raamatust "Elegantne jõustamine"Enne või peale seanssi palun prindi välja see taotluste leht ja võta see endale igapäevaseks abiliseks, et seansi mõju tugevdada.

Mida enam midagi praktiseerid, seda tugevamaks selles muutud.

 


 

 

 

 

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv tasakaalustav seanss.

 

Seansi autoriks on Peggy Phoenix Dubro, EMF Tasakaalustamise Tehnika looja.

 


Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Loe lisaks Tasakaalustavate seansside kohta siit.

Õnnistust!
Stella
Reiki Meister

EMF Tasakaalustamise Tehnika õpetaja ja praktik

 

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmise ajal siit:

Loe lisaks blogist
bottom of page