top of page
siit lehelt saad kuulata ja alla laadida meditatsiooni:

MIS ON SINU HINGELEPING? 

SELLE INIMESE VÕI OLUKORRAGA SEOSES

Saad ise valida, kas küsid mõne inimesega suhte kohta, või keskendus suhtlemisele oma Kõrgema Minaga, oma Tuleviku Minaga, oma tööprojektiga või millega iganes. Kõik, millega seoses on sul tugevad tunded, on sul kindlasti olemas üsna põhjalik hingeleping.

Hingeleping on kokkulepe kahe või enama hinge vahel, kus on kokku lepitud vastastikune suhtumine, käitumine, olulised elusündmused, mida koos luuakse ja alati ka lahendused antud olukordade jaoks.

Kui inimesed lepinguid ei tea, minnakse sageli konksude otsa, mis kutsuvad hingesid jätkama oma karmalisi raskeid mustreid. Seda selleks, et inimene õpiks oma vaba tahet kasutades neist nõiaringidest väljuma ja seeläbi rikastub nii hing kui vabaneb kogu karmagrupp raskest kokkuleppest. Karma vabanedes tuleb inimese teadvusesse õndsus ja kergus.

See seanss on neile, kes soovivad saada arendada oma intuitsiooni, sisetunnetust ja saada vastuseid ka neil teemadel, mille kohta veel mõistusel ratsionaalset infot pole.

Näiteks kui tajud mingi inimesega suheldes kummalisi tundeid, aga sellest kõva häälega ei räägita – läbi sügava lõdvestava meditatsiooni oleme suutelised lugema nii enda kui teiste energiavälja palju selgemini!

Ka on see väga hea protsess neile, kes on näiteks armunud ja tahavad teada, kas see inimene, kellega side on tekkinud – kas see suhe on määrtad kestma või on see pigem ajutine sisemise kasvu kiirendus. Armumine ei pea tähendama, et vot see ongi nüüd see, kellega üheskoos päikseloojangusse ratsutada. Kahjuks seda paljud inimesed ei ole teadnud ja saavad palju haiget. Aga seda on võimalik ennetada läbi oma sisetunde ära kuulamise.

Seansil saad reaalselt ühendada oma südame ja mõistuse suuremaks selguseks ja kergemaks edasiliikumiseks.

Samuti on võimalik meditatsiooni ajal vaadelda hingelepingut näiteks oma ema, lapse või endise kallima kohta, et mõista tekkinud asjaolude tagamaid ja näha ka võimalikke lahendusi, kus on tundunud olevat lahendamatud kohad.

Ka võid teha seanssi iseenda Tuleviku Minaga ja uurida, mis kokkulepe sul selles elus Elu endaga on, kuhu oled määratud elus jõudma või misasju ette võtma oma hinge arengu toetamiseks.

Võid valida mistahes eluvaldkonna, et selle kõrgemat potentsiaali vaadata. Näiteks – mida raha-energia on sulle tulnud õpetama? Või miks just selles kohas on vaja elada su hingel just praegu jne.

Esimesi kordi seansse kogedes palun loe läbi ka instruktsioonid.

Soovitan võtta kõrvale ka kirjutsvahendid, et saadud sõnumeid enda jaoks üles tähendada.

Kui kohe vastuseid ei tule, siis tea, et vastused tulevad su ellu KINDLASTI, seda siis jumalikult õigel hetkel. Järelikult on vaja rohkem lõdvestuda ja end lõõgastada.

Kui need teemad huvitavad sind, saad tulla õppima, kuidas oma sisetunnetust ja maailmanägemust kiirelt avardada.

Kõigile meditatsiooni läbijaile on järgmise Maagilise Reiki e-koolitusel osalemine 50% soodustusega (arvutatakse tavahinnast).

Saad tulla ka ise e-koolitustele õppima siitkaudu.

Õnnistustega

Stella

❤️

Võid selle MP3 alla laadida lähema 6 kuu jooksul (hilisemalt me ei garanteeri selle olemasolu) ja kasutada terve elu, nii palju kordi kui soovid.

 

Olen väga tänulik, kui saadate meditatsioonikogemuse tagasisidet inspiratsioonikool@gmail.com või siin lehel kommentaariumis.

 

Armastuse ja õnnistusega

Stella

b-misonhingeleping-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti. 

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

meditatsioon-misonhingelepingStella Shakti
00:00 / 49:00

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Kui tahad kuulata küllusteadvuse suurendamise ja jõustamise seanssi, leiad MP3 jällegi annetuse eest siitkaudu.

Aitäh sulle!

bottom of page