top of page
siit lehelt saad kuulata ja alla laadida meditatsiooni:

MEELERAHU

SISEMISE RAHU JA KOHALOLEKU VÕIMENDUS IGAPÄEVASES ELUS –

NÄRVISÜSTEEMI TUGEVDAMINE

Närvisüsteem ei piirne ainult füüsilise kehaga, meie keha ümber olevad ja keha läbivad energiajooned on tegelikult meie närvisüsteemi laiendid. Rahu seisundis hakkab keha ise tervenema ja närvisüsteem saab tegeleda vajalike protsessidega, millega rahutuses aega/energiat ära tegeleda pole olnud.

 

Mei oln olemas nii füüsiline närvisüsteem, aga ka energiavõrgustik, mis on meie füüsilise närvisüsteemi laiendiks. St lihtsas keeles öeldult, et meie uskumused ja mõtted, suhtumised mõjutavad meie närvisüsteemi tervise kvaliteeti.

Meie ümber on nö kasutajaliides , mis koosneb eri energiasüsteemidest (auras on mitmeid eri energiate ümberkorraldumise süsteeme). Võime seda süsteemide kogumit oma aurakehas nimetada oma personaalseks superkompuutriks, mis aitab kogeda universaalse e üksolemise energiasüsteeme. 

 

Universaalse üksolemise energiavõrgustiku vägi saab meie aurakeha energiakanalite kaudu tuua vajaliku eluenergia. 

Mõnes mõttes oleme nagu energiajuhtmete kaudu ühenduses nii omavahel inimestena, aga ka terviklikkuse (looduse ja kosmose energiaga)

Valgusevoogude kaudu saab lõpmatu tarkus, lahenduste voog meie individuaalsesse energiavälja siseneda. Teisisõnu – oleme suutelised läbi tunnetuse looma seda reaalsust uuel moel.

 

Läbi rahu seisundi saame ühenduda lõpmatu energiaallikaga – osates olla rahu seisundis meie valgusekanalid avanevad ja avarduvad ja enam valgust e vajalikku infot ja tervendavat voogu saab meie ellu voolata. Ja seda mitte lihtsalt korraks ja hetkeks, aga nagu trenni tehes – mida enam seda praktiseerime, seda enam õndsust meie ellu voolata saab.

Siin on huvitav vastuolu – tihti inimesed tunnevad, et paanika korral on vaja ringi hakata sebima ja rabistama, aga tegelikult kui reaalset suurt ohtu pole, on hoopis kasulikum aeglustada oma hingamist, oma närvisüsteemile aega stress vabastada ja seeläbi tulla hoopis suuremasse kergusesse, lahendused tulevad nii kergemini..

Teine suur probleem on selles, et kui inimesed on energiast tühjad, pöördutakse sageli teiste inimeste poole abi saamiseks – et nad annaks vajalikku tähelepanu, tervendust, nõuandeid jne. Kui aga su partner/kaaslane/teine inimene on energiast ka ise tühi, ja tal pole sulle seda energiat anda, võivad tekkida tülid, valetamised, petmised jne.

Tervislik on saada energiat eelkõige alati iseenda sisemise rahu seest. Kui su armastuse karikas on täis, paranevad ka suhted ja tervenevad kõik eluvaldkonnad iseeneslikult.

Seega on meelerahu mitte lihtsalt selleks tore, et öösel on parem magama jääda ja uni on kvaliteetsem, aga ka selles, et inimene on siis energia-allikas, mitte kerjus, kes otsib täidetuse tunnet vastassugupoolelt, mõnuainetest või ego-saavutuste kaudu.

Palun ärge saage valesti aru – on loomulik, et me inimestena toetame üksteist ja anname nõu ning julgustame oma hinge arengus edasi liikuma. Kuid see teistele toetumine ei pea olema ainuke viis, kuidas elus hakkama saada. Enda seest rahu, tasakaalu ja vastuste saamine on meie kollektiivse teadvuse järgmine arengusamm. Inimesed, keda nimetatakse intuitiivideks ja selgeltnägijateks, on lihtsalt selle enda meelerahu leidmise, oam sisemise neutraalsuse leidmise ja oma keha tunnetuse taipamise teekonna jalge alla võtnud. Kui see artikkel ja jutt siin on jõundud sinuni, oled järelikult ka sina selleks valmis.

Tunnetada, millal tegutseda ja millal lõõgastuda, tuleb meil kõigil ise hakata aru saama ja õppida eluga partnerluses olles.

Kiirustades tehtud otsustel ja tegudel on sageli hoopis teistsugune tulemus kui oleme eeldanud, sestap on ülioluline, et suuremate ja olulisemate otsuste langetamisel me oskame enne valiku langetamist ennast pidurdada nii palju, et me hirmu lärmamise asemel peas kuulaks oma sisehäält e oma südame tarkust.

Seesugust rahunemist ona meelerahu toomist oma kehasse on väga tark ja kasulik harjutada ka juba siis kui sa elad head elu, et ei peakski keeruliseks minema. Ülioluline on seda harjutada, kui asjad on elus läinud kriitliseks või ärevaks. Vältimatu on see olukordades, kus inimene on pandud elu poolt asjade üle järele mõtlema (näiteks oled haige, sa ei saa liikuda nagu tavaliselt või mingil põhjusel oled sunnitud olema pikemat aega ühe koha peal). Vältimatu ses suhtes, et selliste õppetundidega elu näitab, et kas õpi või asjad lähevad veel halvemaks. Muidugi on inimestel alati vaba valik, aga mina soovitan meelerahu oskust õppida absoluutselt igaühel. Mida kõrgemas sageduses elada tahad, seda suurem peaks olema oskus hoida meelerahu ka keerukates olukordades.

 

Tunnetust saame kasvatada läbi sellesama harjutuse, mida siin meditatsioonis sinuga jagan. Saame rahuvoogu võimendada ja oma teadvusevälja luua läbi tähelepanu keskendamise ja selgete taotluste, mille abil aitame energiakanelitel puhastuda ja ennast laadida oma kõrgema olemuse väega.

Pikk lugu lühidalt kokku võttes – kui su enda individuaalne enrgiavõrgustik on pusas ja korrapäratu, on keeruline kogeda rahu ja tasakaalu, maandatust ja sisemist äratundmist, mis on sulle ja ümbritsevatele parim.

Ja jällegi – kui su energiavõrgustik su keha ümber ja läbi su keha on puhas ja joondatud armastuse e kõrgeima tahtega, hakkad maailma kogema uuel moel – mõistes selle reaalsuse sügavamaid tasandeid, sh nägema ka omaenda elu tähenduse ja vajalikkuse ning elumissiooni kohta.

Maagilist meelerahu taipamist ja väestamist, armas Teekaaslane!

Kingituseks saadan sulle meili teel spetsiaalse valikutega kaardilugemise video meelerahu kogemuse suurendamiseks.

Esimesi kordi seansse kogedes palun loe läbi ka instruktsioonid.

Soovitan võtta kõrvale ka kirjutsvahendid, et saadud sõnumeid enda jaoks üles tähendada.

Kui kohe vastuseid ei tule, siis tea, et vastused tulevad su ellu KINDLASTI, seda siis jumalikult õigel hetkel. Järelikult on vaja rohkem lõdvestuda ja end lõõgastada.

Kui need teemad huvitavad sind, saad tulla õppima, kuidas oma sisetunnetust ja maailmanägemust kiirelt avardada.

Kõigile meditatsiooni läbijaile on järgmise Maagilise Reiki e-koolitusel osalemine 50% soodustusega (arvutatakse tavahinnast).

Saad tulla ka ise e-koolitustele õppima siitkaudu.

Õnnistustega

Stella

❤️

Võid selle MP3 alla laadida lähema 6 kuu jooksul (hilisemalt me ei garanteeri selle olemasolu) ja kasutada terve elu, nii palju kordi kui soovid.

 

Olen väga tänulik, kui saadate meditatsioonikogemuse tagasisidet inspiratsioonikool@gmail.com või siin lehel kommentaariumis.

 

Armastuse ja õnnistusega

Stella

b-meelerahu-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti. 

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

meelerahu meditatsioonStella Shakti
00:00 / 35:18

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Kui tahad kuulata küllusteadvuse suurendamise ja jõustamise seanssi, leiad MP3 jällegi annetuse eest siitkaudu.

Aitäh sulle!

bottom of page