top of page

TERE TULEMAST MEIE KÜLLUSE RADA RAAMATU BOONUSLEHELE

Suur aitäh sulle, et oled siin planeedil koos meiega sel põneval ajal – iga inimene, kes tuleb suuremasse küllusteadvusesse, aitab seda teha kogu inimkonna ühisteadvusel!

Jagan sinuga siin palvet, mis saab olema raamatus, mis on seotud DNA aktiveerimisega ja SIIT ALT LINGILT TASUTA KUULATA üht juhendatud meditatsioooni, mida mul on olnud au kanaldada.

Lisaks saad siit lehelt vaadata ka mõningaid külluse teekonda toetavaid videosid ja lugeda ka spetsiaalse küllusekoolituse kohta. See on põnev 8-nädalane enesearengu protsess – vundament uuele voolavale küllusehoovusele sinu elus.

TAOTLUSPALVE OMA ENERGIAVÄLJA PUHASTAMISEKS
 

Mina … (ütle enda nimi), käsen nüüd oma energiaväljast lahkuda kõikidel energiatel, olemitel ja hingedel, kellega mul pole kõrgeima elusaatuse kokkulepet ühes energeetilises ruumis viibida.

Ma ei anna kellelegi luba tungida enda teemadesse, mõtetesse, tunnetesse ja kogemustesse ilma et minult selleks luba küsitakse, või kui ma seda ise ei palu.

Palun endale Valgusmaailma kaitset kõige selle eest, mis ei ole mu kõrgeim elusaatus kogeda ja läbida.

Annan loa oma kaitseinglitele, Ülestõusnud meistritele – 100% minu suhtes tingimusteta armastusega laetud olemitele mind kaitsta, puhastada, hoida tasakaalus ja teadlikkuses.

Taotlen selgust, puhtust, austust, armastust ja energeetilist tasakaalu, tugevat maandust ja jõulist kohalolekut omaenda energias.

Ka kutsun ma tagasi enda energiad mistahes mustritest, milles olen koos loonud, aga mille koosloomise aeg on kõrgeima leppe kohaselt lõppenud.

Ma lõpetan, vabastan, eristan ja annan kõik tagasi Algallikale.

Sündigu kõrgeim kõiges.

Ma õnnistan ennast ja ma õnnistan kõiki kaasloojaid!

Kui keegi soovib minu energiavälja tulla, saagu ta koheselt selge armastuse laengu osaliseks, ent minu isiklike mustrite lugemine egoistlikel eesmärkidel pole lubatud.

Kui keegi saadab minu suunas mistahes energiat, saagu see läbi puhastava filtri koheselt häälestunud kõrgeimaks õnnistuse sageduseks, mis võimalik.

Kõik, mida välja saadan, liikugu samuti läbi selle puhastava fitĺtri ja kui on midagi, mis on vähem kui õnnistus, saagu see koheselt õnnistuse sagedusse kalibreeritud.

Sündigu see kõik nii või veel midagi paremat olen valmis vastu võtma – Sündigu kõrgeima Armastuse tahe!

Ma tänan! Ma tänan! Ma tänan!

Õnnistusega

Stella

EDU VISUALISEERIMISE MEDITATSIOON

 

KÜLLUSEKOOLITUS

KOOLITUSE TEEMADEST:

* Külluse eluhoiakud

* Blokeeringute vabastamine soses rikkuse, raha ja küllusega

* Maagilised juhandatud meditatsioonid, et saaksid ise enda Kõrgema Olemusega kontakti ja oma vaimsete teejuhtide selge juhatuse ning soovitused terveks ülejäänid eluks

* Meisterlikkus küllusteadvuses

* Oma elu inventuur ja lihtsad töövõtted oma aja planeerimisel

* Prioriteetide seadmine ja uus mänguline maailma

* (Uue) elukutsevaliku tähelepanupunktid ja kui valid jätkata valitud teel, siis kuidas ära tunda, mis suunas edasi liikuda

* Enese vääryustamisest ja toimivast tasakaalustatud suhtes Universumiga

* Kuldvõtmeke – TASAKAAL

* Hulganisti nippe, mida on lihtne oma igapäevaelus kasutada

 

Koolituse kohta lähemalt lugeda ning registreerida koolitusele saad SIITKAUDU

stella-liivakivi.png

Oled teretulnud jätma oma tagasisidet:

 

 

Lõiguke telesaatest teemal Maagiline Reiki ja kuidas luua koju külluse altarit.

bottom of page