top of page

TÄISKUUSEANSS

ÜKSSARVIKUTE JA

KRISTALLIDEGA

 

Loe sissejuhatuseks blogist

(link avaneb uues aknas)

 

 

1. Kuula ettevalmistavat sissejuhatust sesansile

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Kirjuta oma KOLMESÕNALINE PROGRAMMEERING paberile - pea see meeles, et seda seansi ajal lugeda!

 

(näiteks: armastus, küllus, partnerlus)

 

3. Joonista enda unistus paberile, kasvõi kriipsujukudega

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Kuula seanssi (leiad lehe allservas)

 

5. Osale minu visioonikaardi loomise lühikursusel ja väesta nende unistuste täitumist kuulates sedasama energiaseanssi siin lehe allservas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Armastuse energias... Lõpmatult Minus Lõpmatule Sinus ja austades iga Sinu uskumist elu kohta, alustagem!

 

 

Õnnistust! Olgu Su elu harmooniline ja selguse voos!

 

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi teadlikkuse ja tähelepanu saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.
Palun pane tähele, et seanss ei ole asendamaks tavameditsiini, vaid toetuseks, abiks ja ennetuseks, kui on tarvis enda olemist korrastada. 


Pühitsus on miski, mis muudab Su uue kogemuse igapäevaselt kättesaadavaks uueks olekuks. Iga sõna, mõte ja kogemus on muutus ja selle muutusega kaasa lennates on võimalik tõusta uutesse teadvuseväljadesse, mis aitavad vana tüüpi teemadel lihtsalt lahustuda puhtaks armastuse väljaks. Tänutunne kõigi kogemuste eest avab värava, mill kaudu saab ajaloo tarkus Sulle kannatuse asemel toetuseks kui lubad...

Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seda seanssi võid vastu võtta nii istudes kui lamades. Hea, kui ei tee mingeid elutähtsaid toiminguid sel ajal nagu autojuhtimine või kodumasinatega töö. Oluline on lõõgastumine seansi ajal.

 

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad äpeale seanssi teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.

 

Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

ReikiMeister

 

Muusika autor helimeister Kevin McLeod.

 

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmise ajal siit.

 

TAHAN KA SELLIST ILUSAT VISIOONIKAARTI ENDALE
Loe lisaks blogist
bottom of page