top of page
TU-ETTEVALMISTUSBANNER.jpg

Enne kui läheme edasise kursuse juurde, soovitan oma kodu, – see koht,

kus kursust vaatad, oma magamistuba ning ka iseennast parimal moel ette valmistada.

Selliselt on seadistus tavaliselt kõige edukam ja püsivam!

Alustame ettevalmistust!

 

Mida korrastatum on meie elamine, kodu, töövahendid ja riided, igapäevased toimetamise asjad ja keldrid ja köögisahtlid ja vannitoariiulid, seda mõnusam olla on! Ja mida mõnusam on olla, seda paremad mõtted ja mida paremad mõtted, seda loovamad ideed ja mida loovamad ideed, seda suurem rõõm.. JA RÕÕM TÕMBAB LIGI KÜLLUST, ARMASTUST, EDU JA TÄNULIKKUST!

 

Energeetiliselt on meie kodu väga selge peegel ja justkui meie väline kest sellest, kes me oleme. Kui kodus on segadus ja kaos, kipub see olema ka meie mõtetes ja peegeldub ka muudes teemades. Me võiksime teha kasvõi sada seanssi ja nelikümmend koolitust, aga kui me pole harmoonilises keskkonnas ja enamvähemgi harmoonias meid ümbritsevaga, tekib lõhestatus ja alateadvus üritab leida viise põgenemiseks.

 

On see siis põgenemine arvuti taha või teleka ette või sõbrannaga jutustamine enda teemadega tõeselt tegelemise asemel - me oleme inimestena väga leidlikud, kuidas "koristamisest" hoiduda.

 

Ja ma ei ütle, et me seda teha ei võiks. Me võime kõike! Aga kui tahame kindlaid tulemusi saavutada, on tarvis luua ka vajalikud tingimused, et see toimuda saaks.

 

Võta hoolitsemine enda keha eest selle kuu prioriteediks - teha sobilikku trenni, puhata, süüa tervislike valikute kohaselt, juua rohkem puhast vett jne. 

Magamistoas soovitan panna uneajaks ette pimendavad kardinad, madratsi või voodi alla mäekristalli tükikesi, soolalamp voodi kõrval võib ka väga hästi mõjuda.

Magamistoas võiks olla tunne, et oled mõnusas taevases kohas oma kõige nauditavama pilvekese peal puhkamas.

Madratsi ja voodiriiete valik võiks olla võimalikult looduslik ja sinu kehaga sobivaim, siis ei voola energia öösel mitte sinust minema, vaid saab sinusse koguneda.

KUI SOOVID KOOLITUSEL SAADA MAKSIMAALSET KOGEMUST

Enne uinumist harjuta, et u 30 min enne ei vaataks ekraane või tegeleks mingi tehnikaga. Kuulata muusikat ja pikutada, jalad 45-kraadise nurga alla patjadel üleval. Ka Maagilise Reiki ja Püha Seksuaalsuse praktikad, rahulik jooga jms kehaline tegevus, mis hingele pai teeb, on ok.

Ideaalne oleks sel ajal olla kas soolalambi või küünlavalgel, mitte ereda valgusega toas. Küünlad enne uinumist kustutada, tuleohutuse mõttes.

Jalgade üleval hoidmine aitab varustada su aju paremini verega ja energia saab sinu kolmandat silma aktiveerida, et oleksid suuteline paremini visioone vastu võtma.

Selline väike harjumus valmistab sind väga hästi terveks ööks ette. Lisasoovitusi leiad ka koolituse käigus, kui tahad veelgi oma maagilist öökogemust võimendada.

 

Jagan enda koristamise kogemusest:

 

 

1) Teen nimekirja vajaminevatest toimetustest ja jaotan korra loomise eri päevadele ära (näiteks täna: köök, homme vannituba, ülehomme puhkan, neljandal päeval kelder jne.) Selliselt ei teki stressi ja asjade kuhjumist. Iga muudatus elus peaks käima samm-sammult ja tasapisi, et mitte rõõmu tundest välja vupsata.

Lihtne on armastuse nimel end krussi keerata. Olgem meie need praktilised maagiameistrid, kes armastavad seda, mida teevad ja teevad seda, mida armastavad.

 

 

2) Panen kokku meeskonna töödeks – on need pereliikmed, kes abistavad või tellin aknapesija, remondimehe või koristaja kõike ei pea ise tegema. Vahel on tark asjad rahumeelega delegeerida kellelegi, kes tööd armastab ja oskab, ise hullumiseni näppe haamriga siniseks tagumise asemel. On hea meeles pidada, et pereliikmed pole meie teenijad, kes peavad käske täitma, nende abi olgu ikka vabatahtlikkuse alusel ja vastavalt parimale äranägemisele. Kutsun appi ka inglid ja ükssarvikud. Päriselt ka. See võib tunduda naljakas, aga proovida ju võib, miks mitte ;)

 

3) Eemaldan kodust KÕIK üleliigse - kõik riided, nõud, raamatud, vaasid, ajalehed, autokummid, kosmeetikavahendid, mida pole juba ammu kasutanud, kõik seesugune mingu taasringlusesse. Ma tean väga hästi seda tunnet, et oiii, seda kampsunit ikka maal vanaema juures kannaks. Tee selliste asjade jaoks eraldi kott, kui kardad kohe ära viia ning vaata aasta pärast, kas igatsesid sealt midagi. Kui jah, jäta alles ja kui ei, las ta minna kuskile, kus ta leiab kasutust!

 

4) Kodu energeetiliseks puhastuseks soovitan asetada ka toanurkadesse meresoola kausikestega paariks päevaks, peale seda vii sool loodusesse, merre, jõkke, järve või mujale. Hea oleks vahetada ka kõik sünteetilised lõhnad ja deodorandid looduslike vastu. Loo kodus muudatus, mis on vastavuses Sinu uue visiooniga Sinu uuest endast! Et kodu oleks soe, hästi lõhnav armastuse paleeke, selleks polegi tavaliselt väga palju tarvis, veidi tähelepanu, hoolitsust.

 

Too koju ka lilli, kristalle või kasvõi männikäbikesi, loo magamistuppa armastuse altar. Ole mänguline ja loov – Sinu altar ja see, mis seal on, on Sinu enda otsustada ja tunnetada!

 

Mõnusat askeldamist ja ära unusta ka ennast selle sigina sagina sees, mõnus vann, spaa, saun või lõõgastav puhkus on väga soovitatav, et see teekond oleks eriti sujuv ja rõõmul rohkem ruumi olla!

 

Soovin mõnusat ettevalmistus!

Armastus nimega Stella

 

inspiratsioonikool@gmail.com

 

 

Koolituse alguspäeval vaata oma e-postkasti, et vaadata kursust edasi, seniks mõnusat ettevalmistust!

Kui kirja õigel päeval ei leia, vaata palun läbi muud kohad kui e-postkast ning kui siis ka ei leia, võta palun kohe julgelt ühendust inspiratsioonikool@gmail.com ja saadame sulle materjalid (uuesti).

Õnnistusega

Stella

bottom of page