top of page

KÜLLUSEPÜHITSUS:

ENESEKINDLUS KÜLLUSE TEEL

 

Sügisel on väga kasulik toetada energeetiliselt enda maise heaolu tasandit - rikkus, küllus, tervislik tasakaal enda suhetes koostööpartneritega, klientide ja rahateemadega. See on enese väestamiseks ideaalne periood, kuna valmistume pikaks talveperioodiks, mil looduse ja planeet maaga kontakt muidu tavaliselt muutub inimestel nõrgemaks, sest ei saa nii palju vabalt looduses jalutada ilma tohutute karvamütsideta, õues viibitakse tavaliselt vähem ja energiakadu on suurem, sest et on jahe. Küll aga saame me teha energeetilised seadsitused, et maa-energiaga ühendus mitte ei väheneks, vaid hoopis suureneks!

 

Maa-energia annab meile usalduse, sisemise tugevuse, turvatunde, elujõu ja küllusteadvuses elamise võime, hea füüsilise tervise, tugevuse igas mõttes. Seda saad endasse seda ise luua, ka siis kui õues paljajalu käimine tundub liig palju!

 

Väga kasulik on praegu aidata ennast ka toitudega - igasuguste juurikate ja sügisandide söömine aiamaalt on väga väga kasulik. Näiteks aurutatult. Hea on süüa ka soojendavaid vürtse ja juua ingveriteed, mis on ühtlasi ka seedimisele kasulik.

Ma räägin seda siinjuures seepärast, et enesekindlus on inimesel otseselt seotud tema seedesüsteemiga! Kui seedimine on korras, on inimesel palju parem enesetunne ja on lihtam olla enda sisetundega kontaktis! Juurkeskus sabakondi juures, loome-seksuaalkeskus vaagnapõhjas ja päiksekeskus nabapiirkonnas annavad sulle tugeva vundamendi, et läheksid elust läbi nagu tuline nuga sulavõist.

 

Energiad on vaja liikuma panna, kui tahad, et küllus liiguks.

Aga mis suunas ennast liigutada, selleks oleks tarvis kõigepealt rahuneda ja enda südame juhatust küsida, muidu võivad olla tagajärjed sellel sõidul lihtsalts ellised, et võid end avastada peagi tupikust, kustkohast välja rabelemine võib olla vaevanõudev. Süda aga teab selget teed ja juhatust. Selleks ongi tarvis mediteerida, et oleksid selges, tugevas kontaktis enda kõrgema tarkuse js sisemise tõega ehk intuitsiooniga.

 

Seekordne energiaseanss ongi spetsiaalselt selleks loodud, et

* luua tugev maaühendus - küllusevoo vundament

* mõista enda sisehäält

* saada ühendust enda sisemiste kingituste ja annetega

* taasühenduda südamevooga kui see peaks olema olnud nõrgenenud

* unistuste väestamine uueks küllusevooks

 

 

 

Osalemine on annetuspõhine!

KÕIK SEANSIL OSALEJAD SAAVAD KINGITUSEKS KAASA PEATÜKI STELLA SHAKTI VEEL MITTE ILMUNUD RAAMATUST MEIE KÜLLUSE RADA

 

 

 

 

 

Küsimuste korral võta palun julgesti ühendust stella.shakti@gmail.com

Vastan meilidele jälle peale 14. oktoobrit. Olen praegu sünnipäevareisil, seega vabandan, kui varem vastata ei saa!

 

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

Küllusepühitsus enesekindlusStella Shakti
00:00

 

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

Kui Sul jäi varasemalt alla laadimata ja kuulamata SÜGISESE PÖÖRIPÄEVA SEANSS, aga sooviksid ka seda alla laadida ja kuulata, siis saad seda teha annetuse eest

sellelt lingilt

(rekvisiidid siin all).

 

MTÜ Südamekeskus IBAN: EE507700771001082851 Selgitus: annetus

bottom of page