top of page

Aitäh, et mu elus on

UNISTUSTE TÄITUMINE

Täna valin teadvustada, et elu, millest olen unistanud, ongi juba mu reaalsus.

Valin ühendatuse oma südamesoovide täitumisega läbi unistamise. Valin inspiratsioonivoo vastuvõtmise läbi lõdvestumise. Lõõgastunud teadvuseseisundis liigub mu mõte õiges suunas. Valin endaga rahuliku aja võtmise, et ära tunda Armastuse juhatuse enda sees.

Ma annan selge sisemise korralduse, et mu alateadvus, tavateadvus ja üliteadvus oleksid nüüd kõik joondunud uskumusega, et mul on võimalik oma unistuste elu elada ja see saab sündida läbi lihtsuse ja rõõmu.

Minu elu on minu mängumaa ja ma ise sean oma ellu reeglid, mis minule kehtivad. Minu uskumused on reeglid minu elu korraldamiseks. Ma tänan, et mu uskumused on joonduses terviklikkuse kõrgeima heaoluga. Taotlen selgust ning suutlikkust olla armastav iseenda ja kõige elava suhtes, kogu Universumi hüvanguks.

Annan vabaks kogu vastupanu heale, ning usalduses ja rahus võin öelda Universumile, oma partnerile – aitäh, et mu elu on küllusteadvuse ja Armastuse väljenduseks.

Armastus, palun õpeta mind, kuidas oma unistuste täitumisega samal sagedusel elada ning palun anna mulle kõik vajalikud vahendid, et seda teostada. Aitäh, et enne tegutsemist ma tunnetan, kas see on maailma kõigist variantidest kõige õigema tundega. Võin kaaluda selgeid variante: Kas see on minu jaoks meeldiv? Kasulik? Tulus? Või lihtsalt tore? Kas see, mida tegema asun, on minu südamega kooskõlas?

Mul on vaja taibata, mis mu eesmärk on, enne kui midagi teen. Lihtsalt siblimise asemel valin mõtestatud eesmärgid. Uurin südamelt, mis on mu Kõrgema Mina juhatus ja vastavalt sellele sean selged prioriteedid. Valin teha seda, millega kaasneb kõige õigem tunne. Selliselt saan üles ehitada püsiva terviklikkuse mustri ajutiste lahenduste asemel. Ma väärin püsiva ja sobiliku eluviisi kogemust.

Valin elamise valguses, kerguses, avatuses uuele. Valin elamise valgustunud teadvuseseisundis, lõpmatus inspi- ratsioonivoos, külluses, rikkuses, rõõmus ja rahulolus.

Ma tänan, et ma taipan unistada suurelt. Kui unistamine mulle jõudu juurde ei anna või tekitab vastuseisu, siis see pole minu unistus. Südame soovidest saame selgelt aru läbi selge, tugeva, väestava tunde, mida neile mõeldes tunneme – entusiasm, kirg, vaimustus ja hea mõnus lahe olemine. Kui tunnen leigust ja igavust oma unistustele mõeldes, siis ehk on aeg unistada suuremalt, julgemalt, piiranguteta?

Teadvustan, et minu südame unistused on mälestused tulevikust ning neid unistades olengi selle reaalsusega ühenduses, kuhu ennast häälestada soovin.

Valin luua elu nii enda kui kõikide kõrgeimaks hüvanguks. See teenib mind ja teisi parimal moel. Ma valin oma mõtteid hoolikalt ja tegutsen, kui selleks on õigeim tunne.

Minu südamesoovid on Universumi tahtmised läbi minu nende täitumist kogeda. Luban endal elada enda tões ja mitte enda armastust enam takistada – lasen siirusel voolata. Sündigu kõrgeim tahe!

Kõik on hästi ja kõik on täiuslik.


Olen iseenda jaoks iseendas Valgusena kohal.

20211104_144408_edited.png
bottom of page