top of page
b-enesekaastunne.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti. 

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

enese-v2estamine-l2bi-kaastunde - 04.01.2024, 12.14Stella Shakti
00:00 / 50:31

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

SIIT LEHELT SAAD TELLIDA MEDITATSIOONI

ENESE VÄESTAMINE LÄBI KAASTUNDE JA ARMASTUSE

See meditatsioon on mõeldud nendeks eluhetkedeks, kus me oleme olnud pettunud, frustreerunud – kas enda või teiste käitumisest lasknud oma vibratsioonitaseme alla ja oleme kaotanud usu võimalikkusesse ning soovime taas end paremini tunda. Või tahame tõsta oma eluvibratsioonitaset, et magnetiseerida kõrgemasageduslikke kogemusi.

Kaastunne pole haletsus. Kaastundlikkus on tingimusteta armastus, millega saame kõiki olukordi ja eluvaldkondi tervendada ja tõsta ennast duaalsuse lugudest taas kõrgemasse olekusse, kus senine maailm ei häiri meid. Seega saame kõikidest olukordadest tulla tagasi armastuse sagedusele võnkuma ja näha ka olukordade lahendusi, mida me madalamas sageduses olles pole märganud, milleni silm pole küündinud ja mõistus pole ulatanud.

See seanss aitab tulla heasse kontakti iseendaga, avada südant, maandada ning tuua ka spetsiifilistesse eluvaldkondadesse, mida tahad tervendada, uut energiat, valgust ja lahenduste voogu.

Iga kord seda kuulates suurendad enda võimet olla iseseisvalt õnnelik (mitte sõltuda õnnekogemuses nii palju teistest inimestest või välistest asjaoludest). Sellise sisemise vabaduse seisund aitab aga taibata palju selgemini ka seda, kuidas oma elu edasi luua selliselt, et ei oleks nii palju ootusi teiste inimeste suhtes ja seega ka vähem pettumusi.

Enese ületamine tähendab valida sellised uued energiad, mis on hirmusagedusest kõrgemal. kaastunne on selliseks enda hinge suuruse taipamise kasvatamiseks väga hea tööriist ja ma usun, et iga inimene siin planeedil võiks taolist armulikkuse ja halastuse voo kasutamist osata.

Kaastunde puudumisel on inimesed julmad, üleolevad, vastanduvad maailmaga, pidev viha ja vastuseis võib aga tohutult kurnata närvisüsteemi ja ka ümbritsevaid inimesi. Igaühel meil on õimalik anda oma panus selle planeedi tervenemisesse ja niiviisi valides individuaalselt neid energiaid endas rakendada – saab sellest kollektiivse energia kutsung kõigile sind ümbritsevatele. Mida õpid ära sina, sellest saab inspiratsioon ja õpetus kõigile, kellega elus kokku puutud. 

Kaastunne ei tähenda, et me peaks heaks kiitma inimsusevastaseid tegevusi, aga see aitab tuua leevendust hingele, kui on olnud minevikuteemasid, mille taasketramine enda sees teeb haiget ja või lausa haigeks teha.

Tervenemine algab peale otsusest, et ma väärin terviklikumat ja endaga rohkem kooskõlas olevat elu. Kas oled valmis astuma järgmise sammu oma hinge arengus ja ennast aitama uuele teadvusetasandile? Kui jah, siis see seanss võib olla just see, mis saab sind sel teekonnal uude valgusesse aidata!

Õnnistusega

Stella

❤️

​Lisaks saad seansi lõpus võtta ka rahulikult mõned minutid, et saada vastuseid ka enda südamelt.

Kui vastused/nägemused uue elu kohta ei tule sulle kohe esimesel seansil, soovitan seanssi üle kuulata mitmeid kordi ja enne uinumist kui keha on kõige lõdvestunum.

*Kui oled suur ülemõtleja, soovitan võtta õhtuti magneesiumi, kuldjuure kapsleid vms taimset sulle sobivat toidulisandit, mis aitab kehal rohkem rahuneda. Vajadusel pea nõu oma tervsenõustajaga, kui sa ei tea, mis ja kui palju sulle sobilik on.

Kui koged seanasi ajal ka lihtsalt katkendeid, ja ei tule "terviklik lugu", ära lase ennast sellest häirida – usalda protsessi ja tea, et kõik on TÄIUSLIK just nii nagu see sel hetkel on.

Hea harjutus on hakata oma unistusi ja visioone üles kirjutama. Mida täpsem oma soovides oled, seda täpsemalt oskab universum ka vastata.

Teine samm on luua selge tegavuskava. Kui võtad uue hajumuse – kanna see ka oma kalendrisse, et see poleks lihtsalt idee, aga selleks asjaks on oma kindel aeg ja iseendaga kokkulepe ka seda lubadust pidada.

Kui teed midagi 21-40 päeva järjest, saab sellest HARJUMUS.

Palun teadvusta, et kui sa seansi ajal pilte ei koge, see on OK! Vastused võivad tulla ka mõtetena, tunnetena, taipamistena, aga ka peale seanssi käsi ise sirutab mingit videot vaatama, kus on vajalik info või lugema kellegi/millegi edasiviiva kohta. Seanss on vaid seemne istutamine – see, mis toimub nädala ja kuu jooksul peale seansi kuulamist – vat see on oluline tähele panna, mis märgid tulevad ja taipamised!

bottom of page