top of page

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

 

ELUÜLESANDE

MEDITATSIOON

Soovid saada selgust oma järgmise hinge ülesande kohta, saada juhatust oma vaimsetelt teejuhtidelt ning kogeda suuremat selgust selle suuna suhtes, kuhu teel oled? Soovid saada juhatust ja inspiratsiooni selle teadlikkuse loomiseks enda ellu?

Kui jah, siis see meditatsioon on sulle!
 

Enne, kui alustame, palun sul korraks mõtiskleda selle üle – kas mäletad ikka, et Sa oled suuteline korda saatma suuri imesid enda elus?
Kas valid avada ennast uue inspiratsiooni ja loovuse lainele?

Maagiline on see, et me kõik olemegi tegelikult Maagid*.
Iseasi, kas me seda ka igapäevaselt juba praktiseerime või mitte.

LOOMINGUVÕIME
on usalduse ja armastuse – küllusteadvuse koostöö vili.
Et mõista seda, on meil vaja hakata väga selgelt ära otsustama, mis meile tegelikult meeldib. Ja siis seda järjekindlalt looma.


Kui kohe tulemust ei ole, ei tähenda, et Su looming vilja ei kannaks. Lihtsalt vahel on vaja mingid eelmised asjad selgeks õppida, et oskaks uues olekus olla.

*Maagi ülesanne on luua tervikliku maailma osi selliselt nagu tema süda ehk meeldimise hääl juhatab. Terve universum allub teadlikule tahtele.

Sa oled oma elu Meister.
Valmistu suureks läbimurdeks oma teadvusetasandites. Sind juhatatakse Su jumalikul teel ja kõik Su soovid täituvad. Vii oma pilk valguse suunas ja varjud jäävad selja taha.

Mida teeksid täna kui teaksid, et see kindlasti õnnestub?

Sul on suur valguse meeskond, kes ootab, et sa nende abi küsiksid. Selle seansi käigus saadki häälestuda nendega suhtlemisele, et taibata vajalikku infot oma järgmiste sammude tarvis.

Enne siia kehastumist oleme me kõik teinud kokkulepped hingedena omavahel ja kokkulepped ka oma valgusmeeskonnaga. Juhul, kui me oleme inimestena pisut või veidi rohkem kui pisut oma hingerajalt kõrvale kaldunud, aitavad meie kaitseinglid ja vaimsed teejuhid meil tagasi oma teele tulla. Ent täisvõimsusel saavad nad abistama hakata, kui me nende abi palume. Sest taevane seadus on, et ilma selleta, kui abi ei küsita, ei tohi kõik abiväed sulle appi tormata. See on selleks, et õpiksid nendega suhtlema. samamoodi nagu lapsed tahavad ise oma kingapaelu kinni panna, niisamuti on ka meie inglitemesskond väga kannatlik ja laseb meil pusida, kui me seda oleme ona hingelepingusse selliselt kirja pannud. Kuid nüüd võime me kõiki hingelepinguid ka ümber teha ja muuta, kui soovime. Seega võid nö töö tegemise rahulikult oma meeskonnale jätta ja nautida ise pingutusevabamat elu.

 

Kui jääd seansi ajal magama, ära muretse – järelikult oli sul tarvis vastu võtta niivõrd võimas valguspakett, mida su tavameel oleks ehk hakanud takistama, sest suurt õnne uskuda on vahel mõistusel päris keerukas. Peale seanssi kirjuta üles enda tunded, mõtted, nägemused – väikestest killukestest hakkab pikema aja ja rohkemate kuulamiste käigus moodustuma suurem tervik.

Võid seda meditatsiooni alla laadida ja kuulata nii palju kordi, kui soovid.

Kindlasti mitte autoroolis v muude elutähtsate tegevuste kõrvalt!

Kaugseanss UUE ELUÜLESANDE TAIPAMISEKS on sind ootamas, lihtsalt täida registreerimiskast siit kõrvalt ja toimub edasisuunamine seansilehele, saad automaatkinnitusena ka meili oma e-postkasti, kui inboksis pole, vaata palun üle ka muud kohad.

Kõik, kes registreerivad seansile enne P südaööd, saavad kingituseks kaasa ka individuaalse mini-kaardilugemise e-maili teel, mille saadame laiali lähema 10 päeva jooksul.

Tahad ka osata selliseid põnevaid meditatsioone kanaldada?

Saad tulla seda õppima!

Maagilise Reiki internetikoolitue kohta saad lisaks vaadata siitkaudu.

Imelisi uusi (v)alguseid sulle!

Stella

Seanss on salvestatud 2019. aastal, parandatud heliga 2021 aastal.

Litsenseeritud taustamuusika: enlightenedaudio.com Celestial Light ja

Audioblocks Let Your Dreams Take Flight & Omnia

Seansi kuulamise soovitused

 

Tere tulemast seanssi kogema!

 

Võid seda vastu võtta vabalt valitud ajal ja kohas. Saad seansi salvestist kuulata otse internetist.

Seansse hoiame internetis üleval vähemalt 3 kuud, aga ei garanteeri nende olemasolu peale 6 kuud.

 

Inimeste vastukaja on näidanud, et toimib sama hästi kui kohapeal seanss. Paremaks keskendumiseks saad alla laadida endale ja seansi salvestise ja vastu võtmise ajal kuulata.

 

Vastunäidustusi tasakaalustava seansi kogemiseks pole. Kui tunned kutset osaleda, oled selleks ka valmis. Terviklikkuse seansse võib kogeda nii palju kui süda kutsub. Terviklikkus tähendab armastuse energiat. Mida enam oleme armastuse energias, seda suuremas voos saame toimetada. Seepärast soovitan ka ise tulla õppima kui kogemus meeldib ja huvi pakub.

 

1) Seansil osaleda võid kus iganes see Sinu jaoks mugav on.

Võid lihtsalt lõõgastuda ning võtta vastu pühitsuse omaenese väelt. Mina praktikuna ei muuda Sinus midagi. Mina olen inspiratsiooniks sinu valguskehale. See on Sinu enda sisemine tarkus, mis otsustab, mil määral selle valguse- ja armastusevooga kaasa võnkuda!

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole.

Või koged kõigepealt enda vanade mõtete, tunnete, stresside vabanemist, enne kui paremaks läheb.

Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim!

 

Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!

 

 

2) Seansi ajaks on hea kui saad mugavalt heita pikali kohas, kus saad olla segamatult, kuulata vastavat mp3, võid panna ka näiteks küünlad või teha oma olemine nii mõnusaks kui võimalik. Seansi vältel hingata sügavalt ja hoida tähelepanu oma kehas. Kui tulevad mingid tunded, visioonid, tundmused, las nad lihtsalt olla. Luba kõigel sündida, ei pea sundima end kuidagi. Siis peale seanssi võid kirjutada üles, mida kogesid ja kui raatsid, võid ka mulle saata paar rida. Ent see ei pea sündima täna, võid ka näiteks järgmisel hommikul. Kui tunned, et jääd magama, siis ka see on ok ka seansi ajal :)

 

 

Sügav hingamine aitab alati kaasa, keskenduma ja pingutama ei pea, lõdvestumine on kõige olulisem. Kui tunned, et on palju pingeid ka seansi ajal, siis see tähendab suurt vabanemist ja see on ka väga hea :)

 

 

Sügavamaks lõõgastumiseks on hea kui aeglustad oma hingamist. Sügav hingamine aitab aju võnkesagedusel rahuneda ning mõtetel vaibuda. Hakka tähele panema väikseseid pause, mis mõtete vahel on, nendest saavad üha suuremad ja kestvamad rahu seisundid kui selliselt end treenida.

 

 

3) Palun joo ka kindlasti piisavalt puhast vett või vedelikku, mis aitab keha puhastada!

Seanss ei asenda tavameditsiooni, aga on loodud olema toetavaks ja tasakaalustavaks vahendiks.

 

4) Miks on hea seansi eest annetus saata?

Esiteks meeldib mulle, et mul on head töövahendid, et neid seansse teha, see tähendab, et mul on tarvis arvutit, kõlareid, pildipanka, arvutiprogramme, aega, et mul on toas soe ja mõnus olla. 

 

Teiseks meeldib mulle ennast harida, nii õpin pea kogu aeg midagi juurde, et neid teadmisi ja praktilisi kogemusi ka teiega jagada. Iga õppeprotsess võtab aga samuti aega ja vajab ressursse. 

 

Kolmandaks olen avastanud, et mida enam ma ise tänutundega küllust teistega jagan ja mida enam teevad seda ka teised, seda enam suureneb ka rahaline sissevool. Seega – andes tänuga, kasvab ka juurdevool tänuga! Ja see on täpselt see, mida ma Sulle kui seansi kogejale soovin – et näeksid, kuidas küllus ja rahaline voog Su elus kasvada saab.

 

Olen täheldanud, et inimesed, kes investeerivad oma isiklikult loodud küllust, võidavad seanssidest enam, sest nad oskavad seda teadmist ja kogemust enam väärtustada. See on investeering iseendasse.

 

Tulgu iga investeering Sulle tuhandekordselt rõõmu ja lahedusega tagasi. Või midagi veel paremat ;)

 

Ja juhul kui Sul on tarvis ja tunned teisiti, kirjuta mulle ja leiame mingi muu energiavahetuse vormi, mis mõlemile rõõmu valmistab.

 

 

 

Võid lugeda Reiki kohta ka lähemalt siit.

 

 

Õnnistust ja helget seanssi!

Armastusega

 

Stella

 

 

 

b-eluylesandemeditatsioon-ruut.jpg

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Punane linki nimega Allalaadimine nr 1 avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti.

Kui see ei toimi või tahad teisest kohast laadida, siis

Allalaadimine nr 2 link viib sind .io lehele.

Seal vajuta FREE DOWNLOAD

ja 

SLOW SPEED IS FINE linkidele

mingit kontot tegema, ega lisaks seal tasuma ei pea.

 

 

KUULAMISEKS OTSE VAJUTA PUNASELE KOLMNURGALE

Eluülesande meditatsioonStella Shakti 2019 / 2021
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

*** allalaadimise lehel te miidagi lisaks tasuma ei pea, vajutage nupule FREE DOWNLOAD

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

B-AUGUST.jpg
bottom of page