top of page

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

 

Dominikaani neljas pühitsus –

delfiinide tervendus e

elamine elurõõmus

Selle nädala seanss on samuti salvestatud Dominikaani Vabariigis, samal õhtul, kui mul oli suur õnn ja au koos deliinidega ookeanis kohtuda ja ujuda. Nad andsid ka kaasa õpetuse – ja seda mitte sõnaliselt, aga telepaatiliselt. Palusin neilt midagi, mis aitaks olla terve ja tugev ja vastupidav, et sellest praegusest planeet Maa ja inimkonna ühisest kogemusest tulla välja õnneliku ja tervena.

Olen juba mitmeid kordi täheldanud, et nendega kohtumine on olnud minu jaoks alati täiesti elumuutev kogemus. Tugevam immuunsüsteem, selgem arusaamine maailmast ja loodusega ühendusest, suurenenud elurõõm ja tänulikkus oma elu eest on vaid väiksed kübemekesed kogu nende abist, mida ma kogenud olen.

Delfiinid on ühed kõige intelligentsemad olendid siin planeedil, väidetavalt siis arukamad kui inimesed. Nedne oskus elada lõpmatu elurõõmu kehastusena on mind pea terve elu paelunud ja nüüd hästi teadlikult nendega energeetiliselt suheldes sain ma juhatuse ka teile seda tervendusvoogu vahendada.

Delfiinid palusid edasi öelda, et me saame neid appi paluda ka siis, kui me füüsiliselt samas aegruumi kohas ei asu, ehk siis nende tervendusvoog ulatub kõikjale. Küll aga sai nüüd kõigile huvilistele salvestatud ka üks maagiline meditatsioon – juhendatud helirännak läbi teadmiste ja tarkuste, selgete taotluste delfiinidega kohtuma ja nende abi ja koosloomise rõõmu saama ja kogema, kel huvi.

Lisaks meditatsioonile saad ka ühe mõnusa energiaharjutuse, kuidas enda kroonkeskus lahti hoida, et negatiivsuse ja ühiskonna okse vahelt puhast ja mõnusat inspiratsioonihoovust saada teiste väljaheidete sisseahmimise asemel.

Selleks ma soovitan sul vaadata kõigepealt seda videot, et millised ned delfiinid üldse on, kes võib-olla väga veel tuttav polegi nendega.

Seejärel palun sul meenutada, et delfiinid pole kalad, nad on imetajad ja nad hingavad õhku mitte nagu kalad, läbi lõpuste, vaid neil on selleks pea kohal spetsiaalne hingamisava. Näed seda siit videost.

Saad siit playlistist veelgi videosid vaadata, kui on huvi, aga harjutus on siis järgmine:

DELFIINI HINGAMISHARJUTUS – POSITIIVSUSE TOOMISEKS ENDA ELLU

1. kujuta ette, et ka sul on pea kohal selline hingamisava nagu delfiinil.

Sa saad seda avada omal soovil ja kui tahad, siis ka koomale tõmmata.

 

2. Kui selle avad, siis hinga selle kaudu välja kõik, mis sind on ära väsitanud, tüüdanud ja kurnanud ja

 

3. hinga selle kaudu sisse uut elurõõmu, inspiratsiooni, teadmisi ja juhatust armastusküllaseks eluks.

Lihtne harjutuse kokkuvõte:

HINGA VÄLJA RASKUSED – HINGA SISSE KERGENDUS

Nii lihtne ongi. Mida rohkem seda kasutad, seda osavamaks saad.

Eriti soovitan tähele panna, kuidas end tunned päeva jooksul – mil iganes tunned raskust, tee delfiini rõõmuhingamist.

Meie kroonkeskus on antenniks ja ka raadiosaatjaks. Mida välja anname, seda ka ligi tõmbame. Mida positiivsemad mõtted, seda lihtsama elusagedusega ühenduses oled. Seega saad ise läbi selle hingamispraktika ennast kiirelt kõrgemasse sagedusse häälestada. Ja seda võid teha ükskõik kus ja ükskõik millal, sest hingame ju kuni elame!

Lastel on väiksena pea kohal samuti taoline avaus avatud – lõgi on selle nimi. Mida avatumad oleme ülevalt alla laskuvale kõrgema mina juhatusele, seda parem ühendus on meil Algallikaga! On aeg enda energiakanal sellele lõpmatu armastuse voole avada, kes soovib!

Palun mäleta, et sa väärid parimat elu, mida ette oskad kujutada!

Tahad tulla lähemalt õppima inimese energiakeha ja selle korrastamise kohta? Maagilise Reiki I astme internetikoolitus ootab sind!

Mõnusat seanssi ja delfudega tervenemist!

 

Fail on salvestatud aastal 2021 Dominikaani Vabariigis.

 

❤️

Õnnistusega

Stella

P.S. Kes arvas ka ära et alles oli ju teine pühitsus ja nüüd juba neljas, arvab ka õigesti, kolmanda pühitsusega on üks täiesti erakordne trikk ja seda trikki tutvustan teile siis kui on õige aeg. Luban, et see on lahe. Ma ütleks isegi, et hüperkontinentaalselt super. Aga kõigepealt teeme oma kroonkeskused palun puhtaks ja avame end tõelisele armastuse juhatusele – hirmujuhatuste koorma alt välja!

 

Seansi kuulamise soovitused

 

Tere tulemast seanssi kogema!

 

Võid seda vastu võtta vabalt valitud ajal ja kohas. Saad seansi salvestist kuulata otse internetist.

Seansse hoiame internetis üleval vähemalt 3 kuud, aga ei garanteeri nende olemasolu peale 6 kuud.

 

Inimeste vastukaja on näidanud, et toimib sama hästi kui kohapeal seanss. Paremaks keskendumiseks saad alla laadida endale ja seansi salvestise ja vastu võtmise ajal kuulata.

 

Vastunäidustusi tasakaalustava seansi kogemiseks pole. Kui tunned kutset osaleda, oled selleks ka valmis. Terviklikkuse seansse võib kogeda nii palju kui süda kutsub. Terviklikkus tähendab armastuse energiat. Mida enam oleme armastuse energias, seda suuremas voos saame toimetada. Seepärast soovitan ka ise tulla õppima kui kogemus meeldib ja huvi pakub.

 

1) Seansil osaleda võid kus iganes see Sinu jaoks mugav on.

Võid lihtsalt lõõgastuda ning võtta vastu pühitsuse omaenese väelt. Mina praktikuna ei muuda Sinus midagi. Mina olen inspiratsiooniks sinu valguskehale. See on Sinu enda sisemine tarkus, mis otsustab, mil määral selle valguse- ja armastusevooga kaasa võnkuda!

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole.

Või koged kõigepealt enda vanade mõtete, tunnete, stresside vabanemist, enne kui paremaks läheb.

Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim!

 

Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!

 

 

2) Seansi ajaks on hea kui saad mugavalt heita pikali kohas, kus saad olla segamatult, kuulata vastavat mp3, võid panna ka näiteks küünlad või teha oma olemine nii mõnusaks kui võimalik. Seansi vältel hingata sügavalt ja hoida tähelepanu oma kehas. Kui tulevad mingid tunded, visioonid, tundmused, las nad lihtsalt olla. Luba kõigel sündida, ei pea sundima end kuidagi. Siis peale seanssi võid kirjutada üles, mida kogesid ja kui raatsid, võid ka mulle saata paar rida. Ent see ei pea sündima täna, võid ka näiteks järgmisel hommikul. Kui tunned, et jääd magama, siis ka see on ok ka seansi ajal :)

 

 

Sügav hingamine aitab alati kaasa, keskenduma ja pingutama ei pea, lõdvestumine on kõige olulisem. Kui tunned, et on palju pingeid ka seansi ajal, siis see tähendab suurt vabanemist ja see on ka väga hea :)

 

 

Sügavamaks lõõgastumiseks on hea kui aeglustad oma hingamist. Sügav hingamine aitab aju võnkesagedusel rahuneda ning mõtetel vaibuda. Hakka tähele panema väikseseid pause, mis mõtete vahel on, nendest saavad üha suuremad ja kestvamad rahu seisundid kui selliselt end treenida.

 

 

3) Palun joo ka kindlasti piisavalt puhast vett või vedelikku, mis aitab keha puhastada!

Seanss ei asenda tavameditsiooni, aga on loodud olema toetavaks ja tasakaalustavaks vahendiks.

 

4) Miks on hea seansi eest annetus saata?

Esiteks meeldib mulle, et mul on head töövahendid, et neid seansse teha, see tähendab, et mul on tarvis arvutit, kõlareid, pildipanka, arvutiprogramme, aega, et mul on toas soe ja mõnus olla. 

 

Teiseks meeldib mulle ennast harida, nii õpin pea kogu aeg midagi juurde, et neid teadmisi ja praktilisi kogemusi ka teiega jagada. Iga õppeprotsess võtab aga samuti aega ja vajab ressursse. 

 

Kolmandaks olen avastanud, et mida enam ma ise tänutundega küllust teistega jagan ja mida enam teevad seda ka teised, seda enam suureneb ka rahaline sissevool. Seega – andes tänuga, kasvab ka juurdevool tänuga! Ja see on täpselt see, mida ma Sulle kui seansi kogejale soovin – et näeksid, kuidas küllus ja rahaline voog Su elus kasvada saab.

 

Olen täheldanud, et inimesed, kes investeerivad oma isiklikult loodud küllust, võidavad seanssidest enam, sest nad oskavad seda teadmist ja kogemust enam väärtustada. See on investeering iseendasse.

 

Tulgu iga investeering Sulle tuhandekordselt rõõmu ja lahedusega tagasi. Või midagi veel paremat ;)

 

Ja juhul kui Sul on tarvis ja tunned teisiti, kirjuta mulle ja leiame mingi muu energiavahetuse vormi, mis mõlemile rõõmu valmistab.

 

 

 

Võid lugeda Reiki kohta ka lähemalt siit.

 

 

Õnnistust ja helget seanssi!

Armastusega

 

Stella

 

 

 

b-delfud-ruut.jpg

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Seansi alguses ja lõpus on seansil spetsiaalne koht, kus saad oma taotlust korrata.

Ühel seansil keskendu ühele taotlusele, seega on energia konsentreeritum ja tugevam.

Võid seda seanssi kuulata nii palju kordi, kui soovid, ent mitte päevas rohekm kui 2 korda.

Usalda enda sisetunnet, millal ja kui palju seda hea kasutada oleks.

 

 

KUULAMISEKS OTSE VAJUTA PUNASELE KOLMNURGALE

Unknown TrackUnknown Artist
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

*** allalaadimise lehel te miidagi lisaks tasuma ei pea, vajutage nupule FREE DOWNLOAD

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh, kui jätad siia ka enda seansi tagasisidet!

Tehniliste probleemide korral võta palun ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

yt_RK-003-6igesuurus.jpg
bottom of page