top of page
siit lehelt saad kuulata ja alla laadida meditatsiooni:

BUDDHA PÜHITSUS

Buddha – see on teadvuseseisund, mis on avardunud üksolemise ja õnnistuste kogemus, millele saab häälestuda

Joondumine oma kõrgeima olemusega saab väestatud meie enda taotluse ja soovi poolt olla päriselt see, kes sa tõeliselt oled. Sinu sees on Buddha-teadvus kogu aeg olemas. Selle teadvuseseisundi kogemuses langevad ära ebaterved klammerdumised ja meie sisse saab tulla sügav rahu, õndsus, tervenemine ja terviklikkuse mäletamine. 

Buddha seisund on kerguse, lõdvestumise ja lahenduste seisund. Selle vastand on stress ja depressioon. Mida suurem on pinge, seda vähem saab inimene valgust endasse libada. Kui aga tekib lõdvestus, vabanemine ja uus avarus, on ka uus valgus kohe platsis.

Valgus on info ja tervendav valgus. Et seda kogeda, olen meile abiliseks salvestanud sellesama MP3 siin lehel.

Oleme kõik samast valgusest koosnevad. Meie individuaalne mina on vajalik, et saaksime maiseid kogemusi. Nii rikastub meie hing. Kui aga liigselt jääme maistesse tasandtesse kinni, saab elu lõpmatuks kannatuste ahelaks, kuna kõik, millesse haakud, muutub varem või hiljem. Me ei pea loobuma oma indivuduaalsetest kogemustest ja suhtlustest, aga me saame tasakaalustada maise tasandi heaolu eest hoolitsemist ja vaimse tasandi küllusevoo lubamisega. Tuues ennast oma Buddha-olemuse mäletamisesse saame me ka võimsa kanaldaja-olemuse mäletamise. Me suudame kanaldada enda ellu kogu infol (valgusel), mida vajame või mida vajavad mei ümbritsevad hinged.

Tasakaaluseisund on väestav. See on balansi leidmiseks igal eluhetkel vajalik oskus – oskus tulla teadvelolekusse enda tõelisest olemusest. Me ei lähe äärmustesse, vaid tuleme keskmesse, tasakaaluseisundisse, omaenda tõese olemuse mäletamisse. Nii ei ole sa siin mitte, et jääda kinni nõiaringidesse, vaid igast sinu kogemusest saab puhas pühitsus ja vabanemine kõigile hingedele.

Inimene, kes mäletab enda hinge essentsi, on maagiline, müstiline, sügav, aga ka kerge, huumori ja õnnistusega täitunud. Valguse olemust taibates ei pea sinus väliselt midagi muutuma, aga see, mis muutub, on sinu enda enesetunne – see, kuidas maailma näed. 

Buddha pühitsus on kanaldatud, et tuua ka sinu igapäevaellu kergendus ja uus värske hingamine. Sinu elu võib olla palju maagilisem ja lihtsam, kui oled seda senini arvanud!

Seanss on salvestatud 2019 aastal.

Esimesi kordi seansse kogedes palun loe läbi ka instruktsioonid.

Soovitan võtta kõrvale ka kirjutsvahendid, et saadud sõnumeid enda jaoks üles tähendada.

Kui kohe vastuseid ei tule, siis tea, et vastused tulevad su ellu KINDLASTI, seda siis jumalikult õigel hetkel. Järelikult on vaja rohkem lõdvestuda ja end lõõgastada.

Kui need teemad huvitavad sind, saad tulla õppima, kuidas oma sisetunnetust ja maailmanägemust kiirelt avardada.

Kõigile meditatsiooni läbijaile on järgmise Maagilise Reiki e-koolitusel osalemine 50% soodustusega (arvutatakse tavahinnast).

Saad tulla ka ise e-koolitustele õppima siitkaudu.

Õnnistustega

Stella

❤️

Võid selle MP3 alla laadida lähema 6 kuu jooksul (hilisemalt me ei garanteeri selle olemasolu) ja kasutada terve elu, nii palju kordi kui soovid.

 

Olen väga tänulik, kui saadate meditatsioonikogemuse tagasisidet inspiratsioonikool@gmail.com või siin lehel kommentaariumis.

 

Armastuse ja õnnistusega

Stella

b-buddha-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti. 

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

kaugseanss-buddha-pyhitsus - 18_05_2019, 09.36Stella Shakti
00:00 / 38:00

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Kui tahad kuulata küllusteadvuse suurendamise ja jõustamise seanssi, leiad MP3 jällegi annetuse eest siitkaudu.

Aitäh sulle!

bottom of page