top of page
siit lehelt saad kuulata ja alla laadida meditatsiooni:
ALATEADVUSE HÄÄLESTUS –
ARMASTUSE JUHATUS
 
Õppides elama Armastusega kooskõlas – kaovad sisemised vastuolud ja meie ellu saabub harmoonia. Armastusega kooskõlla saame häälestuda läbi enda vaba tahte suunamise – taotleme elamist Terviklikkusega harmoonias ja seejärel võtame vastu Elu õpetuse, et see toimuda saaks. Terviklikkus e Üksolemine annab meile võimaluse olla tegelikult täiesti vaba – pingutuste ja enda sundimiseta.
Armastus on Universumi kõrgeim vägi ja kõiksuse kõige tugevam jõud. Mitte miski ei saa Armastuse tahte vastu, – kui midagi on Armastuse poolt välja valitud, siis nii ka läheb. Inimestele on antud vaba tahe – võime minna ka Armastuse juhatuse vastu. See aga toob endaga alati kaasa kannatusi ja pettumust ja valu. Lõpuks võidab alati Kõrgem e Armastuse tahe ja siis saab ka selgeks, miks varasemad pingutused pole vilja kandnud – need ei olnud järelikult 100% terviklikkusega kooskõlas.
Armastuse tahte vastu minnakse, sest 
* hirmu pärast tegutsemine tundub egole lihtsam (vabanduseks on tihti see, et teised teevad ka nii)
* armastus on seotud ihalemisega ja tegelikult tahetakse lihtsalt lühiajalist naudingut pikaajalise kannatuse hinnaga
* ei arvestata kõikide osapoolte kõrgeima saatusejoonega
* tahetakse saavutada teiste arvelt (näiteks lapsevanemad sunnivad lapsi, sest see on täiskasvanule mugavam, aga laste sisemine tarkus suunaks neid hoopis teisiti olema)
* ei austata enda sisetunnet, sest lapsepõlves vanemad ei austanud su sisetunnet ja siis oled õppinud enda sisetunnet eirama, alla suruma, endale valetama ja leidma manipuleerimise viise, kuidas ennast sundida tegema asju, mida ei soovi

Armastus pole vaid tunne, see on meie kõrgem olemus ja essents.

Õppides alistuma armastuse tahtesse, suudame me ületada oma egopõhised ihalused ja tõmbemised välise edu järele. Oluliseks saab sisemine tee ja tõega kooskõlas elamine.

Seansi põhiteemad:

1) maagilised võlusõnad e võtmed avamaks su kõrgeimat potentsiaali – tegelike kõrgemate võimete äratamine

2) enda ja Armastuse kokkulõimimine

3) läbi pehmuse ja leebuse enda sisemise lapse õpetamine

4) kannatliku, ent järjekindla oma teadvuse suunamise loomine omaenda ja kõikide kõrgeimaks hüvanguks

5) turvalisuse ja kaitse loomine läbi Armastuse

6) enese tervendamine

7) klammerdumiste vabastamine, et kõrgeim potentsiaal saaks avalduda

8) oma elu pühendamine Armastusele

See seanss on väga hea täiendus neile, kes kuulasid varasemalt ka 999 portaali meditatsiooni. Aga sobib ka täiesti iseseisvaks seansiks, eelneva 999 portaali meditatsiooni kuulamiseta.

 

See on järgmine samm omaenda sisemise lapse armastusküllase õpetamise teerajal – armastavate taotluste loomine ja enda toomine pehmuse ja leebuse energiasse.

Avatud süda on imede portaal – mida enam suudame olla avatud, seda enam imesid meie ellu voolata saab. Ja nii iga päev. Sa väärid seda!

Kõigile enne P südaööd registreerunuile saadame seansiga kokkusobiva kingituse meili teel.

Seanss on salvestatud aastal 2022.


Tule ja koge ja kutsu ka sõbrad sellesse voogu, üheskoos oleme tugevamad!

Palun mäleta, et regulaarne sobilik trenn, hingamisharjutused ja liikumine looduses on samuti oluline osa enda eest hoolitsemisest ja seda kombineerides piisava lõdvestuse ja mediteerimisega, võivad tulemused olla kordades suuremad ja efektiivsemad kui lihtsalt seansside kuulamisel. Energiad tuleb liikuma panna, et need saaks su kehas hästi voolata!

Kui see seanss sulle meeldib ja tahaksid rohkem teada/osata/minna oma elu loomisel tõelise meisterlikkuseni iseendas, oled teretulnud liituma ka Maagilise Reiki internetikoolitusega. E-koolitusel saad rahulikus tempos u 4 nädala jooksul endasse võtta uued töövõtted ja hoiakud, et koheselt enda elukvaliteeti parandada. Koolitust saad järelvaadata mitme aasta jooksul, saad läbida endale sobivas tempos.

Peale II astme e-koolituse läbimist saad tulla osalema ka meie tasuta maagilistel internetiseminaridel, mida Maagilise Reiki II astme läbijatega/läbinutega aeg-ajalt teeme, et enda vibratsiooni ja selgust külluse teel hoida ja väestada.Õnnistuse ja armastusega
Stella

❤️

Võid selle MP3 alla laadida lähema 6 kuu jooksul (hilisemalt me ei garanteeri selle olemasolu) ja kasutada terve elu, nii palju kordi kui soovid.

 

Olen väga tänulik, kui saadate meditatsioonikogemuse tagasisidet inspiratsioonikool@gmail.com või siin lehel kommentaariumis.

 

Armastuse ja õnnistusega

Stella

b-armastuse-juhatus-ruut2.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti.

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

Armastuse juhatusStella Shakti
00:00 / 29:04

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Kui tahad kuulata küllusteadvuse suurendamise ja jõustamise seanssi, leiad MP3 jällegi annetuse eest siitkaudu.

Aitäh sulle!

bottom of page