top of page

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

KINGITUS STELLA

SÜNNIPÄEVA PUHUL

LÜHI-MEDITATSIOON

JULGEN ARMASTADA

 

Armas Teekaaslane

 

Tänan sind kogu südamest kogu selle imelise voo eest, mida me üheskoos oleme saanud siia planeedile kingituseks tuua!

 

Olen oma elus jõudnud huvitavasse ajajärku – 40 päikseringi on juba tehtud. Sellest juba pea poole aega olen sügavamalt just nende inimeseks olemise teemadega teadlikumalt tegeleda saanud ning ma olen jõudnud lihtsale arusaamale: armastus on väga võimas.

 

Usun südamest, et mida julgemad me oleme oma armastusküllastes valikutes, seda kiiremini kogu inimkond saab tervemõistuslikkusesse tagasi liikuda. Ja nagu mu enda sisemine kogemus on näidanud ning ka nende eludes olen kuulnud toimuvat, kes on mu koolitustel ja suhtlemistel usaldama hakanud enam oma südame häält – väga palju imesid on ees ja juba toimumas.

 

Tuhat tänu ka sulle, kallis Valgusetooja, kes sa oled samuti südame teele häälestumas või juba sellel alal lausa proff!

 

Meditatsioon JULGEN ARMASTADA on 11-minutiline väike rännak läbi afirmatsioonide e taotluste e sügavate tõdemuste või otsuste.

Mida enam me millelegi mõtleme, seda tugevamaks see meis muutub.

Mind õpetati väiksena, et armastusest ei räägita ja seda luuletustes ei mainita ja see peaks olema kuidagi salajane sussamussa.

Mina nii ei tunne. Vastupidi. Ma arvan, et sellest peaks rääkima selgelt ja julgelt ja seda tunnetama ning alla selle lausa ei tohikski enam oma elus leppida.

 

Võid meditatsiooni kuulates minuga neid taotlusi koos kaasa lausuda või ka lihtsalt jääda vaikusesse ja tunnetada neid energiaid, mis sinus toimetavad, sellal kui lõõgastud.

Kui sul on raske lõdvestuda, siis too enam tähelepanu oma jalgadele, keha tunnetusele ja hinga hästi sügavalt. Sügav hingamine aitab koheselt ennast tasakaalu tuua.

Kuulamise ajal ei ole vaja hakata asju analüüsima või sügavuti endas filosofeerima. Need armastuse programmeeringud aktiveeruvad su alateadvuses, mida enam neid endast teadlikult läbi lubad. Võid faili alla laadida ja kuulata nii palju kordi, kui tahad, kuulata ka koos perega, kallimaga, koeraga, kassiga, oma südame juhatusel, mil iganes soovid.

 

Mina olen valinud elada armastuse sagedusel ja kõrgemal. Kuidas sina oma elus valid, on sinu otsustada ❤️ Julgelt ;)

 

Kui see meditatsioonike siit mu kodulehelt meeldib sulle, oled teretulnud jagama seda linki http://stellashakti.com/kingitus

 

Kui sooviksid veel mu meditatsioone kuulata, siis kuni reede pealelõunani saad kuulata siit lingilt ka KROONKESKUSE AVAMISE MEDITATSIOONI negatiivsuse ja pessimismi teemade tervendamiseks endas ning

 

alates reede pealelõunast kuulata ka meditatsiooni

JULGUS VASTU VÕTTA e avanemine uuele külluse e inspiratsioonile ja rikkusele kõigil olemise tasanditel.

 

 

Õnnistused sulle ja su perele!

 

 

Õnnistusega

Stella

 

 

 

 

Aitäh, kui jätad siia ka enda seansi tagasisidet!

Tehniliste probleemide korral võta palun ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

bottom of page