top of page

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

KROONKESKUSE KIIRE AKTIVEERIMISE

MEDITATSIOON

 

Tule helgemasse eluvoogu!

 

Kroonkeskus on värav Su pea kohal Su Kõrgema Mina ja selle
Lõpmatu Tarkuse, Lõpmatu Armastuse ja Lõpmatu Inspiratsiooni juurde.

 

Kroonkeskuse blokeeringute korral võib inimene kaotada oma elusihi, miski ei huvita enam, keskendumisraskused, negatiivsus, ohvritunne, survestatuse ja vastuolude kogemus. Maailm võib tunduda raske ja keeruline.

Kroonkeskuse avatuse korral kogeb inimene pidevat tervendavat ja jõustavat inspiratsioonitulva, õnnetunnet, selgust, kergust maailmaga suhestumisel ja olukordade selgelt nägemise võimet, tasakaalu ja suurt positiivsust, mis on loomulik olek. On lihtne jääda armastavaks ja kohale ja tasakaalu.

Kroonkeskuse aktiveerimiseks on väga head meetodid mediteerimine, selgete taotluste loomine, oma energiakeha puhastamine võõrastest mõjutustest, õnnistamine, andestamine, vabastav tants, mantrate laulmine, endaga aus olemine, julgus kõigele ausalt otsa vaadata, vastutuse võtmine enda elu eest, piisav sport ja liikumine, looduses ja loomulikkuses viibimine.

 

Kõrgete energiate vastuvõtmise eelduseks on tugev maandus.

Seega, kui kipud olema ülemõtleja tüüpi, õpi ennast korralikult maandama, saad seda teha näiteks Maagilise Reiki e-koolitusel.

On vaja teha elus seda ja ainult seda, mis tõeliselt meeldib!

 

Taotlus: ELAN OMA UNISTUSTE ELU JA OLEN TÄISULIK JUST NII NAGU OLEN

 

Toidud ja toidulisandid, mida soovitan kroonkeskuse tervenduseks süüa on kookos, lillkapsas, pähklid, maarjaohakaõli kapslid, magneesium, tsink, foolhape, B-grupi vitamiinid, raud ja seleen, magusad valmis puuviljad ja ka kaneel*, toorkakao, Brahmi pulber, 5HTP toidulisand. Enne toidulisandite tarvitamist palun kindlasti konsulteeri mõne spetsialisti või asjatundliku arstiga, eriti kui oled rase, imetad või tarvitad mingeid ravimeid.

*KANEELI süüa palun ainuklt Ceyloni sorti. Teised kaneelisordid võivad olla maksale väga kahjulikud!

Kristallidest soovitan koju osta seleniidist kristallkuuli ja panna keset elutuba. Ka on väga head mäekristallist ehted ja ka preniit, ahhaat ja sodaliit, tselestiit, herkimeri teemant – kui oled sahmerdaja-tüüpi, kasuta alati kõrgsageduslike kristallidega ka maandavaid kive või praktikaid lisaks.

 

Armastus suudab kõike tervendada!

 

Kui soovid saad tervendamist tulla ise õppima.

Võid lugeda Reiki kohta ka lähemalt siit.

 

 

Õnnistust ja helget seanssi!

Armastusega

 

Stella

 

 

 

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

 

KUULAMISEKS OTSE VAJUTA PUNASELE KOLMNURGALE

Kroonkeskuse korrastus 22 minStella Shakti
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh, kui jätad siia ka enda seansi tagasisidet!

Tehniliste probleemide korral võta palun ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

bottom of page