top of page
siit lehelt saad kuulata ja alla laadida meditatsiooni:
MEDITATSIOON
PRIORITEETIDE SEADMINE
Kui me lihtsalt niisama sahmime ja ei lähe oma hinge teed mööda, võime avastada peagi, et oleme endalegi teadmata põhjusel kurvad, väsinud, tülpinud ja teotahe on suhteliselt ümmargune null. 

Hinge tee on rõõmu tee, naudingu ja ekstaasi tee. Taipamine, mis see õige tee on ja vastavalt tehutsemine aga toob jõudu, rõõmu, selguse, kergenduse ja laheduse tunde. Lahendus hingele mitteomaselt teelt tagasi pöördumiseks on oma hingega suhtlemine ja aru pärimine, mis on hingetasandi prioriteedid selles kehastuses kogemiseks.

Taibates enda tõelisi südamega kooskõlas olevaid prioriteete ja selle teadlikkuse ellurakendamine on imeline ja kergendust toov protsess. Raskemaks läheb neil inimestel, kes lähevad hinge teest kaugemale. Kergemaks läheb neil inimestel, kes tulevad hinge teele lähemale või asuvad seda teed ka käima.

Prioriteet on tarvilik, et me oma elus saaksime just piisavalt aega ja energiat pühendada just sellele, mis on meiega kõige enam kooskõlas. Energia raiskamisest annavad märku rahulolematus enda ja maailmaga. Olles oma prioriteetide e hingeülesandega kooskõlas, kogeb inimene suurt rahu ja tänutunnet pingutusevabalt.

Prioriteete ei saa lihtsalt mõistusega mõeldes endale peale suruda, sisemine rahutus annab märku, kui me ei ole tegelikult tasakaalus.

Kui mõistus räägib üht ja süda teist, on vaja teha sisemine rännak, et leida üles tõde enda seest. Isegi, kui kellegi teise arvates teed õiget asja, aga endal seest miski närib, on tarvis oma aja-ja energiakasutus ehk üle vaadata – järelikult saab su elu olla palju mõnusam!

On kaks iseasja – kas mõistuse järgi elamine (ilma hinge kutset e rõõmu arvestamata) või enda hinge e rõõmuteed mööda minemine. Mõlemal juhul oled valijaks sina – nii nagu sa valid panustada, nii saad ka tulemused.

Kes soovib, saab sisemiseks järelpärimiseks ja juhatuse saamiseks kasutada ka näiteks sedasama meditatsiooni siin.

Salvastatud on see 2022 aastal Itaalia alpides mäestiku-energia tugevas toetuses. Kes on ehk ka ise mägedes käinud, siis olete ilmselt ka juba varemgi kogenud, et mägede energia annab jõudu, toob meisse vankumatuse ja sisemise tugevuse väe.

Seansi põhiteemad:

maandus

kiirendus unistuste täitumiseks

hingetasandi prioriteetide teadvustamine

selge juhatuse saamine, miks ja kuidas neid prioriteete ka ellu viia

sisemise taipamise võime ja intuitsiooni tugevnemine

tasakaal kõigi eluvaldkondade vahel

energia raiskamise asemel energia arukas kasutamine oma eluülesande elluviimise väestamiseks

olulise vundamendi seadmine edasisele elule

kõrgema mina tarkusega ühtesulamine ja tugevus

sisemine harmoonia ja enese toetamine

enesekindluse kasvatamine läbi valguse ja armastuse

Kõigile enne P südaööd registreerunuile saadame seansiga kokkusobiva kingituse meili teel.

Seanss on salvestatud aastal 2022.


Tule ja koge ja kutsu ka sõbrad sellesse voogu, üheskoos oleme tugevamad!

Palun mäleta, et regulaarne sobilik trenn, hingamisharjutused ja liikumine looduses on samuti oluline osa enda eest hoolitsemisest ja seda kombineerides piisava lõdvestuse ja mediteerimisega, võivad tulemused olla kordades suuremad ja efektiivsemad kui lihtsalt seansside kuulamisel. Energiad tuleb liikuma panna, et need saaks su kehas hästi voolata!

Kui see seanss sulle meeldib ja tahaksid rohkem teada/osata/minna oma elu loomisel tõelise meisterlikkuseni iseendas, oled teretulnud liituma ka Maagilise Reiki internetikoolitusega. E-koolitusel saad rahulikus tempos u 4 nädala jooksul endasse võtta uued töövõtted ja hoiakud, et koheselt enda elukvaliteeti parandada. Koolitust saad järelvaadata mitme aasta jooksul, saad läbida endale sobivas tempos.

Peale II astme e-koolituse läbimist saad tulla osalema ka meie tasuta maagilistel internetiseminaridel, mida Maagilise Reiki II astme läbijatega/läbinutega aeg-ajalt teeme, et enda vibratsiooni ja selgust külluse teel hoida ja väestada.Õnnistuse ja armastusega
Stella

❤️

Võid selle MP3 alla laadida lähema 6 kuu jooksul (hilisemalt me ei garanteeri selle olemasolu) ja kasutada terve elu, nii palju kordi kui soovid.

 

Olen väga tänulik, kui saadate meditatsioonikogemuse tagasisidet inspiratsioonikool@gmail.com või siin lehel kommentaariumis.

 

Armastuse ja õnnistusega

Stella

b-alpid1-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti.

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

Alpid1-PrioriteedidStella Shakti
00:00 / 30:00

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Kui tahad kuulata küllusteadvuse suurendamise ja jõustamise seanssi, leiad MP3 jällegi annetuse eest siitkaudu.

Aitäh sulle!

bottom of page