top of page
siit lehelt saad kuulata ja alla laadida meditatsiooni:
MEDITATSIOON
999 PORTAALI VÄGI
On aegu, kus jätkata neid (rolli)mängusid, mida oleme ehk terve elu harjunud mängima. Aga on ka aegu, kus vanad mängud lõpetada, tõmmata otsad kokku ja sündida uude iseendasse – sellesse, kes nüüd soovime olla.

See meditatsioon on mõeldud eelkõige neile, kes on hakanud endas ära tundma, et vaatamata sisemisele tunnetusele oma elu põhjalikult ümber seada, on vanad rollimängud endiselt nii tõmbavad olnud, et on justkui lihtne "samasse pange" jälle ja jälle astuda. Aga tegelikult tahaks sellest nõiaringist välja astuda.

Ja mitte lihtsalt välja, aga oma unistuste ellu sisse. Seega selline suure õnnistustevoo vastuvõtmine, mis ei lase teiste (negatiivsetest) projektsioonidest enam ennast häirida. Võtame oma väe tagasi!

Seansi põhiteemad:

1) maagiline enese armastamise voo võimendamine

2) armastuse inglite, kaitseinglite õnnistused ja tervendus

3) valgusmaailma abiliste ja abiväega enda ümbritsemine ja koostöö (alustamine) või/ja jätkamine

4) abielu omaenda sisemise ema ja isa vahel (eriti vajalik, kui sa selles elus pole õnnelikus abielus sündinu olnud või oled tajunud, et su ema ja isa eales ei austa tegelikult teineteist ja seeläbi tunned sisemist pingestatust oma eri osade vahel)

5) sisemise lapse vastuvõtmine oma sisemiste vanemate poolt e oma väe iseendale tagasi ammutamine puhtuse hoituses

6) uuestisünd ja sünnikanali traumade vabastus (kui neid oli) armastuse energias  – kui olid hinge traumad sünnihetkest, siis nende kohtade ümbritsemine tervendava valgusega

7) maandus ja oma kõrgema missiooni jaoks ressurssidega ühendus energeetiliselt

See põhjalik meditatsioon on sobilik neile, kes valivad tõesti oma õnne loomise enda kätesse võtta ja seeläbi on võimalik, et tervenevad elus kõik suhted. Nii oma vanematega, oma kallimaga, oma lastega. See on seepärast, et kaassõltuvuse mustrid saavad vahetatud koosloomise mustridega, vastavuses igaühe tegelike võimete ja potentsiaaliga.

Me ei oota enam, et teised muutuks, vaid tõstame ennast algallika e looja väesse, eluvoo kantusesse tagasi. Nii kasvame vaimselt küpsusesse. Samm-sammult. Üks päev korraga.

Palun pane tähele, et see on selline seanss, mida soovitan kuulata, kui sul on tõesti aega, näiteks õhtul enne uinumist. On hea, kui saad peale seda paar tundi olla segamatult ja lihtsalt iseendaga koos, looduses või päevikut pidades, ei pea vastama telefonikõnedele ega suhtlema aktiivselt, kui tunnet pole.

Nagu vastsündinud lapsega, on vaja õppida ka endaga käituma õrnalt, kaastundlikult ja heasoovlikult. Mitte pahandada oma vigade ja mineviku pärast, vaid olla tõesti parim lapsevanem endale, kes sa olla oskad/tahad/soovid.

Kõigile enne P südaööd registreerunuile saadame seansiga kokkusobiva kingituse meili teel.

Seanss on salvestatud aastal 2022.


Tule ja koge ja kutsu ka sõbrad sellesse voogu, üheskoos oleme tugevamad!

Palun mäleta, et regulaarne sobilik trenn, hingamisharjutused ja liikumine looduses on samuti oluline osa enda eest hoolitsemisest ja seda kombineerides piisava lõdvestuse ja mediteerimisega, võivad tulemused olla kordades suuremad ja efektiivsemad kui lihtsalt seansside kuulamisel. Energiad tuleb liikuma panna, et need saaks su kehas hästi voolata!

Kui see seanss sulle meeldib ja tahaksid rohkem teada/osata/minna oma elu loomisel tõelise meisterlikkuseni iseendas, oled teretulnud liituma ka Maagilise Reiki internetikoolitusega. E-koolitusel saad rahulikus tempos u 4 nädala jooksul endasse võtta uued töövõtted ja hoiakud, et koheselt enda elukvaliteeti parandada. Koolitust saad järelvaadata mitme aasta jooksul, saad läbida endale sobivas tempos.

Peale II astme e-koolituse läbimist saad tulla osalema ka meie tasuta maagilistel internetiseminaridel, mida Maagilise Reiki II astme läbijatega/läbinutega aeg-ajalt teeme, et enda vibratsiooni ja selgust külluse teel hoida ja väestada.Õnnistuse ja armastusega
Stella

❤️

Võid selle MP3 alla laadida lähema 6 kuu jooksul (hilisemalt me ei garanteeri selle olemasolu) ja kasutada terve elu, nii palju kordi kui soovid.

 

Olen väga tänulik, kui saadate meditatsioonikogemuse tagasisidet inspiratsioonikool@gmail.com või siin lehel kommentaariumis.

 

Armastuse ja õnnistusega

Stella

b-999-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti.

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

999 portaalStella Shakti
00:00 / 1:01:17

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Kui tahad kuulata küllusteadvuse suurendamise ja jõustamise seanssi, leiad MP3 jällegi annetuse eest siitkaudu.

Aitäh sulle!

bottom of page