top of page
b-5star-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti. 

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

5t2rnielu2024Stella Shakti
00:00 / 50:25

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

SIIT LEHELT SAAD KUULATA MEDITATSIOONI

2024 häälestuse meditatsioon
VIIETÄRNI ELUSAATUSE VALIMINE

Häälestumine 2024 aastaks – saad luua oma elusaatust läbi otsuste! Mõtetel ja otsustel on palju tugevam jõud, kui me ehk inimestena oleme harjunud arvama. Ja meie vägi kasvab iga päevaga – seega saab igast kogemusest uuele kogemusele vundament. Mida arvad ja mõtled, sellega sillutad tee just sellesse kogemusse.

Uue aasta seansiks tuli juhatus luua selged ja väestavad otsused, et saaksime kogeda edu ja armastusküllaste kogemuste vastuvõtmist enesekindluses ja tugevuses.

Viietärnielu tähendab seda, et igas eluvaldkonnas saab minna paremaks ja vastavusse sellega, mida su hing tõeliselt kogeda tahab. 

Igaühe jaoks on erinev südamesoov ju hinges olemas. Need taotlused aitavadki just neid individuaalseid erilisi mustreid esile tõsta ja unistustel teoks saada.

Nii nagu otsustad, nii su uus aasta olema saab!

Kõik osalejad saavad afirmatsioonid kaasa ka kirjalikult, seega saad need enda jaoks ka välja printida või soovi korral välja kirjutada, mis eriliselt kõnetab ja kasutada näiteks terve aasta jooksul – millele jõudu annad, see su elus tõelisuseks saab!

❤️

Lisaks saad seansi lõpus võtta ka rahulikult mõned minutid, et saada vastuseid ka enda südamelt.

Kui vastused/nägemused uue elu kohta ei tule sulle kohe esimesel seansil, soovitan seanssi üle kuulata mitmeid kordi ja enne uinumist kui keha on kõige lõdvestunum.

*Kui oled suur ülemõtleja, soovitan võtta õhtuti magneesiumi, kuldjuure kapsleid vms taimset sulle sobivat toidulisandit, mis aitab kehal rohkem rahuneda. Vajadusel pea nõu oma tervsenõustajaga, kui sa ei tea, mis ja kui palju sulle sobilik on.

Kui koged seanasi ajal ka lihtsalt katkendeid, ja ei tule "terviklik lugu", ära lase ennast sellest häirida – usalda protsessi ja tea, et kõik on TÄIUSLIK just nii nagu see sel hetkel on.

Hea harjutus on hakata oma unistusi ja visioone üles kirjutama. Mida täpsem oma soovides oled, seda täpsemalt oskab universum ka vastata.

Teine samm on luua selge tegavuskava. Kui võtad uue hajumuse – kanna see ka oma kalendrisse, et see poleks lihtsalt idee, aga selleks asjaks on oma kindel aeg ja iseendaga kokkulepe ka seda lubadust pidada.

Kui teed midagi 21-40 päeva järjest, saab sellest HARJUMUS.

Palun teadvusta, et kui sa seansi ajal pilte ei koge, see on OK! Vastused võivad tulla ka mõtetena, tunnetena, taipamistena, aga ka peale seanssi käsi ise sirutab mingit videot vaatama, kus on vajalik info või lugema kellegi/millegi edasiviiva kohta. Seanss on vaid seemne istutamine – see, mis toimub nädala ja kuu jooksul peale seansi kuulamist – vat see on oluline tähele panna, mis märgid tulevad ja taipamised!

 

Oled teretulnud kogema!

 

Armastuse ja õnnistusega ja imelist uut aastat soovides

Stella

❤️

Saad seansil kasutatud afirmatsioone üle lugeda ja allla laadida ning soovi korral välja printida siitkaudu

bottom of page