top of page
siit lehelt saad kuulata ja alla laadida meditatsiooni:
10-10-10 portaali pühitsus – uue elu toetuseks vee-elemendi kantuses

KANALDATUD LOODUSE RÜPES EELMISE 10-10 PORTAALI PÄEVAL, ET TUUA PUHTA LOODUSE VÄGI OTSE SINUNI!

MAAGILINE 10-10-10 PORTAAL

 

10 on maagiline number, mis tähendab nii ühe tsükli lõpulejõudmist kui ka järgmise tsükli alguseks vajalike ressursside olemasolu.

Sel ajal on väga võimas aeg, et luu uus algus ja mitte seda vaid oma personaalset jõudu ja isiklikku tarkust kasutades, vaid võttes abiks kogu Universumi toetava ja tugevdava väe.

Teisisõnu – astume töisesse partnerlusse Universumiga, kus me lihtsalt ei ole ainult inimkonna teenistuses, vaid tegelikult on kogu loodus ja loodu ka meie teenistuses. Meie ülesanne on astuda sellesse ühendusse.

Vaba tahte planeedil olles on selge reegel see, et need, kes ise looduse e loomulikkusega e armastusega ühendusse astuda ei kavatse, neid inimesi sinna ka jõuga ei suruta, Seda ühendust on vaja ise oma tahtega luua ja seejärel sellesse lõdvestuda. Seekordne kanaldatud meditatsioon on salvestatud väepaigas jõekeste vahel, et edastus saaks olla võimalikult puhas ja täielikult looduse väest kantud.

10. oktoobril avaneb tohutu valguseportaalide periood, mis kestab peale 10. oktoobrit veel 10 päeva. Seda aega on väga hea kasutada, et luua tugevam ühendus looduse ja Looja-energiaga, et saaksid luua oma elu suuremas kerguses ja lihtsuses.

Meditatsiooni salvestasin selle koha ligidal maagilises kanjonis Türgis, mis on näha ka banneril.

See seanss on neile, kes soovivad saada

* tagasi voogu iseenda olemusega

* rahunemise ja kehaga kontakti tugevnemist

* maandust ja tasakaalu, ühendust looduse abistavava väega

* üksolemise mäletamise tugevnemist

* oma väe kohaletoomine siia ja praegu

* manifesteerimine läbi tänutunde

* vee-energia puhastust ja uus voo kantusesse kandmist

* ühendust omaenda sisemise tarkuse ja juhatusega

Kui kohe vastuseid ei tule, siis tea, et vastused tulevad su ellu KINDLASTI, seda siis jumalikult õigel hetkel. Järelikult on vaja rohkem lõdvestuda ja end lõõgastada.

Seansiga saad kaasa individuaalsed sõnumid 10-10-10 portaali energiast pariuma võidu saamiseks. Saadame need laiali kõigile, kes on seansile registreerinud enne 9. 0ktoobri südaööd. Peaksid saama selle kirja enne 12. oktoobrit.

 

Õnnistustega

Stella

Saad tulla ka ise e-koolitustele õppima siitkaudu.

Seanss on salvestatud aastal 10-10 portaali päeval aastal 2021. Esmakordselt avalikkusele jagan aastal 2022.


Tule ja koge ja kutsu ka sõbrad sellesse voogu, üheskoos oleme tugevamad!

Palun mäleta, et regulaarne sobilik trenn, hingamisharjutused ja liikumine looduses on samuti oluline osa enda eest hoolitsemisest ja seda kombineerides piisava lõdvestuse ja mediteerimisega, võivad tulemused olla kordades suuremad ja efektiivsemad kui lihtsalt seansside kuulamisel. Energiad tuleb liikuma panna, et need saaks su kehas hästi voolata!

Kui see seanss sulle meeldib ja tahaksid rohkem teada/osata/minna oma elu loomisel tõelise meisterlikkuseni iseendas, oled teretulnud liituma ka Maagilise Reiki internetikoolitusega. E-koolitusel saad rahulikus tempos u 4 nädala jooksul endasse võtta uued töövõtted ja hoiakud, et koheselt enda elukvaliteeti parandada. Koolitust saad järelvaadata mitme aasta jooksul, saad läbida endale sobivas tempos.

Peale II astme e-koolituse läbimist saad tulla osalema ka meie tasuta maagilistel internetiseminaridel, mida Maagilise Reiki II astme läbijatega/läbinutega aeg-ajalt teeme, et enda vibratsiooni ja selgust külluse teel hoida ja väestada.Õnnistuse ja armastusega
Stella

❤️

Võid selle MP3 alla laadida lähema 6 kuu jooksul (hilisemalt me ei garanteeri selle olemasolu) ja kasutada terve elu, nii palju kordi kui soovid.

 

Olen väga tänulik, kui saadate meditatsioonikogemuse tagasisidet inspiratsioonikool@gmail.com või siin lehel kommentaariumis.

 

Armastuse ja õnnistusega

Stella

b-10-10-10.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti. Seekord on failist kaks versiooni – kui oled müratundlik ja koseheli taustaks on liiga tugev esimese versiooni puhul, kuula versiooni nr 2. Tulevikus ma enam ilmselt nii mürarikkas kohas ei salvesta, loodan, et see ei sega teie kuualmiskogemust seekord!

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

10-10-10-uuseluStella Shakti
00:00 / 30:33
10-10-10 vaiksemtaustStella Shakti
00:00 / 30:33

VAIKSEMA TAUSTAGA VERSIOONI SAAD ALLA LAADIDA SIIT:

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Kui tahad kuulata küllusteadvuse suurendamise ja jõustamise seanssi, leiad MP3 jällegi annetuse eest siitkaudu.

Aitäh sulle!

bottom of page