top of page

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

 

MEDITATSIOON
ÜHENDUS SÜDAMEGA


Süda on meie kõrgema tarkuse portaal. Läbi selle saame suhelda kogu maailma teadvuse olemusega.

 

SÜDAME HÄÄLEL ON SULLE MIDAGI OLULIST TÄNA ÖELDA!


Eesti keeles öeldakse, et süda on suletud või süda on murtud. 

Miks süda üldse sulgub? Süda tegelikult ei sulgu kunagi, kuniks oleme elus, aga võib sulguda mõistus südame valguse eest.

 

Süda on nagu Päikene, mis kiirgab kogu aeg. Mõistus aga saab aga oma uskumistega selle eest varjuda, ehitades ette eituste blokaadi. Mõistus, mis ei taha enam uskuda head, kui on juhtunud midagi ehmatavat. On see lein, pettumine, hüljatuse, reedetuse tunne – need on kõik mõistuse konstruktsioonid, et mitte rohkem armastusse uskuda.

Kui inimene oma loomuliku rõõmu- ja armastusevoo blokeerib, hakkavad tekkima probleemid, kuni haigestumiseni või elust lahkumiseni välja.

Enda energiakeha blokeeringutest vabastamine on sama oluline kui kodu koristamine.

Blokeeringute loomine on olnud normaalne osa õppeprogrammist. Sinu hing on tahtnud teada, mis tunne siis on, kui teha asju südame vastu. Universum annab sulle vales suunas minemisest märku ebamugavuse või valu kogemuse näol. Said need kogemused ja õppetunnid. Nüüd on vaja ka nendest välja tulla ja oma normaalne valguse e rõõmu olemus taastada.

Samamoodi nagu inimene, kes on saanud toidumürgituse või kõhuvalu sobimatu toidu söömise tõttu, võib inimene saada toksilisest suhtest mürgituse. Aga see ei tähenda, et enam kunagi süüa ei võiks! Ega seda, et kõik suhted on mürgised.

On vaja hakata tunnetama ja aru saama, mida "toiduks tarvitada", eksole, mitte lõpetada söömine. Ja valida, kellega ja mismoodi suhestuda ning mitte teha allahindlusi endale pakutava suhtes.

 

Mõnes mõttes oli see valu meile kasulik, et me samasse pange ei astuks jälle ja jälle, aga on ka aegu uskuda ja teada, et mitte kõik suhted pole loodud olema ämbriteks, vaid on ka neid, mis annavad meile justkui meie tiivad tagasi. Suhe algallikaga on alati tõstev ja toetav. Seepärast enne kui kihutada ühest ebaõnnestumise suhtest teise on tark saada ühendus oma südamega – kallis süda, aga mida sina soovid ja tahad? Mis on minu tõeline tee käia? 

 

Ego tahaks muudkui vadrata sellest, mis ja miks kõik oli, õigustada, süüdistada, hädaldada, nukrutseda – aga südamel on oma keel. Armastuse keel. Ma armastan … Ma soovin … Ma jumaldan … Nii algab südame suhtlus sinuga kui julged vaid küsida.

 

Julgust vaigistada oma hullunud metsik hobune oma peas ja võtta see vaikuse paus, seda on tarvis, kui tahad uutmoodi maailma näha. Midagi imelist tahab su ellu tulla! Aga selleks on tarvis võtta. See hetk, et seda järele pärida. Et aga saaksid TUNDA ja ära tunda, mida su sisemine tarkus sulle räägib, on vaja taastada oma südame ja keha vaheline kontakt. See on kõikide tervenemiste kõige vajalikum aspekt. Kui energia voolab, saab ka tervendav voog ja vägi jõuda õigetesse organitesse ja mustritesse.

 

Armastuse valgus, mis läbi su südame voolab, võib olla väga tervendav kogu keha tervenemise kiirenduseks. Kes soovib eriti väekat seansi abi, soovitan kuulata vähemalt 7 päeva järjest enne uinumist või hommikul ärgates.


Õnnistuse ja armastusega
Stella

Meditatsioon on salvestatud 2015 aastal ja võid seda kuulata piiramatult.

Faili helikvaliteeti on pisut parandatud võrreldes varasemal failiga. Kui laadisid selle endale annetuse eest alla 2015 aastal, oled teretulnud seda faili alla laadima ja kuulama tasuta.

❤️

Kui vastused/nägemused uue elu kohta ei tule sulle kohe esimesel seansil, soovitan seanssi üle kuulata mitmeid kordi ja enne uinumist kui keha on kõige lõdvestunum.

*Kui oled suur ülemõtleja, soovitan võtta õhtuti magneesiumi, kuldjuure kapsleid vms taimset sulle sobivat toidulisandit, mis aitab kehal rohkem rahuneda. Vajadusel pea nõu oma tervsenõustajaga, kui sa ei tea, mis ja kui palju sulle sobilik on.

Kui koged seanasi ajal ka lihtsalt katkendeid, ja ei tule "terviklik lugu", ära lase ennast sellest häirida – usalda protsessi ja tea, et kõik on TÄIUSLIK just nii nagu see sel hetkel on.

Hea harjutus on hakata oma unistusi ja visioone üles kirjutama. Mida täpsem oma soovides oled, seda täpsemalt oskab universum ka vastata.

Teine samm on luua selge tegavuskava. Kui võtad uue hajumuse – kanna see ka oma kalendrisse, et see poleks lihtsalt idee, aga selleks asjaks on oma kindel aeg ja iseendaga kokkulepe ka seda lubadust pidada.

Kui teed midagi 21-40 päeva järjest, saab sellest HARJUMUS.

Palun teadvusta, et kui sa seansi ajal pilte ei koge, see on OK! Vastused võivad tulla ka mõtetena, tunnetena, taipamistena, aga ka peale seanssi käsi ise sirutab mingit videot vaatama, kus on vajalik info või lugema kellegi/millegi edasiviiva kohta. Seanss on vaid seemne istutamine – see, mis toimub nädala ja kuu jooksul peale seansi kuulamist – vat see on oluline tähele panna, mis märgid tulevad ja taipamised!

 

Oled teretulnud kogema!

 

Kui oled huvitatud, saad siit lehelt tulla osalema.

Võid selle MP3 alla laadida lähema 6 kuu jooksul (hilisemalt me ei garanteeri selle olemasolu) ja kasutada terve elu, nii palju kordi kui soovid.

 

Olen väga tänulik, kui saadate meditatsioonikogemuse tagasisidet inspiratsioonikool@gmail.com või siin lehel kommentaariumis.

 

Armastuse ja õnnistusega

Stella

Seansi kuulamise soovitused

 

Tere tulemast seanssi kogema!

 

Võid seda vastu võtta vabalt valitud ajal ja kohas. Saad seansi salvestist kuulata otse internetist.

Seansse hoiame internetis üleval vähemalt 3 kuud, aga ei garanteeri nende olemasolu peale 6 kuud.

 

Inimeste vastukaja on näidanud, et toimib sama hästi kui kohapeal seanss. Paremaks keskendumiseks saad alla laadida endale ja seansi salvestise ja vastu võtmise ajal kuulata.

 

Vastunäidustusi tasakaalustava seansi kogemiseks pole. Kui tunned kutset osaleda, oled selleks ka valmis. Terviklikkuse seansse võib kogeda nii palju kui süda kutsub. Terviklikkus tähendab armastuse energiat. Mida enam oleme armastuse energias, seda suuremas voos saame toimetada. Seepärast soovitan ka ise tulla õppima kui kogemus meeldib ja huvi pakub.

 

1) Seansil osaleda võid kus iganes see Sinu jaoks mugav on.

Võid lihtsalt lõõgastuda ning võtta vastu pühitsuse omaenese väelt. Mina praktikuna ei muuda Sinus midagi. Mina olen inspiratsiooniks sinu valguskehale. See on Sinu enda sisemine tarkus, mis otsustab, mil määral selle valguse- ja armastusevooga kaasa võnkuda!

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole.

Või koged kõigepealt enda vanade mõtete, tunnete, stresside vabanemist, enne kui paremaks läheb.

Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim!

 

Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!

 

 

2) Seansi ajaks on hea kui saad mugavalt heita pikali kohas, kus saad olla segamatult, kuulata vastavat mp3, võid panna ka näiteks küünlad või teha oma olemine nii mõnusaks kui võimalik. Seansi vältel hingata sügavalt ja hoida tähelepanu oma kehas. Kui tulevad mingid tunded, visioonid, tundmused, las nad lihtsalt olla. Luba kõigel sündida, ei pea sundima end kuidagi. Siis peale seanssi võid kirjutada üles, mida kogesid ja kui raatsid, võid ka mulle saata paar rida. Ent see ei pea sündima täna, võid ka näiteks järgmisel hommikul. Kui tunned, et jääd magama, siis ka see on ok ka seansi ajal :)

 

 

Sügav hingamine aitab alati kaasa, keskenduma ja pingutama ei pea, lõdvestumine on kõige olulisem. Kui tunned, et on palju pingeid ka seansi ajal, siis see tähendab suurt vabanemist ja see on ka väga hea :)

 

 

Sügavamaks lõõgastumiseks on hea kui aeglustad oma hingamist. Sügav hingamine aitab aju võnkesagedusel rahuneda ning mõtetel vaibuda. Hakka tähele panema väikseseid pause, mis mõtete vahel on, nendest saavad üha suuremad ja kestvamad rahu seisundid kui selliselt end treenida.

 

 

3) Palun joo ka kindlasti piisavalt puhast vett või vedelikku, mis aitab keha puhastada!

Seanss ei asenda tavameditsiooni, aga on loodud olema toetavaks ja tasakaalustavaks vahendiks.

 

4) Miks on hea seansi eest annetus saata?

Esiteks meeldib mulle, et mul on head töövahendid, et neid seansse teha, see tähendab, et mul on tarvis arvutit, kõlareid, pildipanka, arvutiprogramme, aega, et mul on toas soe ja mõnus olla. 

 

Teiseks meeldib mulle ennast harida, nii õpin pea kogu aeg midagi juurde, et neid teadmisi ja praktilisi kogemusi ka teiega jagada. Iga õppeprotsess võtab aga samuti aega ja vajab ressursse. 

 

Kolmandaks olen avastanud, et mida enam ma ise tänutundega küllust teistega jagan ja mida enam teevad seda ka teised, seda enam suureneb ka rahaline sissevool. Seega – andes tänuga, kasvab ka juurdevool tänuga! Ja see on täpselt see, mida ma Sulle kui seansi kogejale soovin – et näeksid, kuidas küllus ja rahaline voog Su elus kasvada saab.

 

Olen täheldanud, et inimesed, kes investeerivad oma isiklikult loodud küllust, võidavad seanssidest enam, sest nad oskavad seda teadmist ja kogemust enam väärtustada. See on investeering iseendasse.

 

Tulgu iga investeering Sulle tuhandekordselt rõõmu ja lahedusega tagasi. Või midagi veel paremat ;)

 

Ja juhul kui Sul on tarvis ja tunned teisiti, kirjuta mulle ja leiame mingi muu energiavahetuse vormi, mis mõlemile rõõmu valmistab.

 

 

 

Võid lugeda Reiki kohta ka lähemalt siit.

 

 

Õnnistust ja helget seanssi!

Armastusega

 

Stella

 

 

 

b-yhenduss.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Punane linki nimega Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti.

 

 

KUULAMISEKS OTSE VAJUTA PUNASELE KOLMNURGALE

Ühendus südamegaStella Shakti 2015
00:00

Seansi kogemus on kõigile tasuta!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

stella2020.jpg

Aitäh sulle!

bottom of page