top of page

VISIOONIKAARDI LOOMINE

Suvine pööripäev

 

 

 

 

 

Tere armas!

On suur au tervitada Sind sel pühal teekonnal!

See visioonikaardi loomise õpetus on kõigile, kes soovivad veel LISAKS PÖÖRIPÄEVA SEANSILE veelgi selgemalt oma visioone enda jaoks selgeks mõelda ja tunnetada.

Pildiline nägemine aitab meil uskuda ja tunnetada juba palju selgemalt, mismoodi meie uus elu oleks, kui need soovid juba olekski täitunud.

 

Meie tunnetel on väga suur roll meie elu loomisel, seepärast on väga hea, kui saad ka visuaalselt oma unistusi oma silma all hoida. See on ülikiire ja võimas viis nendele igapäevaselt jõudu anda ja seega ka kiiremini nende ellu jõudmist kogeda!
 

Võid ise valida enda visioonikaardi teema:

 

ARMASTAV SUHE ISEENDAGA

ARMASTAV SUHE OMA JUMALIKU PARTNERIGA

KÜLLUS JA RÕÕM

 

Võid ise valida nende teemade hulgast või ka kombineerida kokku kõigist kolmest!
 

SINA VALID PILDID ja TAOTLUSED, mina aitan kokku panna Sulle kaardi, mille saad lasta välja printida A3 või A4 FORMAADIS ja kasutada enda arvuti desktopi pildina.

 

ja luua selged taotlused

 

Lisaks on Sind ootamas ka PÖÖRIPÄEVA UNISTUSTE ELLUJÕUDMISE VÄESTAMISE SEANSS eluaegseks kasutamiseks (ALATES 21. JUUNI KELLA 16-ST SAAD SEDA ALLA LAADIDA!)

 

OLED HUVITATUD? ALUSTAME!

Palju räägitakse sellest, et esimene samm oma elu paremaks muutmisel on see, et tunnistada, et miski võiksolla teisiti. Seda Sa oled juba teinud läbi selle akna mitte kinni panemise, ma saan aru.

Järgmine samm oleks visualiseerida, missugust elu Sa soovid. Seekordses protsessis keskendume konkreetselt KÜLLUSTEADVUSE ANKURADMISELE ja mistahes ELUVALDKONNA tõstmisele kõrgemasse vibratsiooni ehk armastuse energiasse.

Oled selleks valmis?

Kas on veel küsimusi?
Võta julgelt ühendust sydamekeskus@gmail.com


Kaardi koostamise tasu 33€

Võta julgelt ühendust sydamekeskus@gmail.com ja registreeri kohe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Varasemalt kogenute mõtteid: 

 

Alguses, kui seda sündmuse kutset FB-s nägin, mõtlesin (mõistusega), et no mis seal ikka saab olla, pildid reas, ei ole minu jaoks. Aga kuna üldised sasipuntrad hakkasid hargnema, lasin ikka mängulisuse ja rõõmu välja ja otsustasin, et no vaatame, mis põnevat juhtub. Kui pilte valisin, siis püüdsin end mitte samastada pildil olijatega, aga just tundega, mida kogeda soovin. Ja ma ei valinud pilte selle järgi, mis tonaalsuselt kokku sobiks või muud taolist. Lihtsalt, mis tundus hea ja õige.

Minu esimene reaktsioon on, et midagi minulikumat oleks raske kokku panna, kusjuures mina sellist tervikut pilte vaadates ei näinud. Loob just selle tunde, kus ma tahan olla. Kõik nagu sobib kokku ja ongi päris. Nii lahe.

M.

 

Armas Stella,

See kaart on imeilus :)

N.

 

 

 

lihtne ja kiire internetikursus

bottom of page