top of page

 SIIT LEHELT SAAD KUULATA MEDITATSIOONI

SUUREMA EDU JA KÜLLUSE KOGEMUSEKS VIBRATSIOONITASEME TÕSTMINE

 

 

SEEKORDE SEANSS ON NEILE, KES SOOVIVAD:

 

 • UUE TASAKAALUSEISUNDI LOOMINE

 • RAHU JA MAANDUSE VÕIMENDUS

 • ENESE VÄÄRTUSTAMISE TÕSTMINE

 • HORMONAALSÜSTEEMI TASAKAALUSTUS

 • NEUTRAALSUS KUI ARMASTUSE VÕIDU VÕTI

 • HÄÄLESTUMINE EDU JA KÜLLUSE TASANDILE

 • DUAALSUSE ÜLETAMINE

 • ISEENDA AKTSEPTEERIMINE JA VASTU VÕTMINE

 • SUURE TERVIKLIKKUSE VAIMUGA KOOSTÖÖ VÕIMENDUS

 • KEHA ENERGETISEERIMINE-TERVENDAVA VALGUSEGA LAADIMINE

 • VALGUSTUNUD TEADVUSESEISUNDI KANALDAMINE

 • AVANEMINE LÕPMATULE ARMASTUSELE

 • SÜDAMLIKKUSE JA PEHMUSE VOO VÕIMENDUS

 • HÄÄLESTUMINE LIHTSUSELE JA LAHENDUSTELE

 

Minu tunnetus ütleb, et meil on inimestena tarvis osata hoida oma elus tervislikku tasakaalu. Tasakaalu selle vahel, kui palju me tegeleme probleemide lahendusega ja kui palju me võtame aega, et luua selge uus visioon, kuidas tegelikult elada soovime. 

Üks ilma teiseta on nagu lind ühe tiivaga.

Meil on tarvis kasutada enda südame tarkust ja mõistuse arukust üheskoos. Kui on näha, et olukord otseselt ei põle ja me midagi parasjagu reaalselt midagi selle muutmiseks teha ei saa, või pole võimalik, siis ma soovitan igat vaba momenti kasutada mediteerimiseks, läbi rahu südame juhatuse enda ellu palumiseks.

Tõesed visioonid sünnivad siis, kui süda ja mõistus teevad koostööd. See saab parimal moel sündida rahu seisundis.

Selle tarbeks see seanss just mõeldud ongi.

Selged taotlused, selged otsused üheskoos rahu lubamisega loovad selged uued avaused, uue sageduse lubamise, mis aitab meil kiirelt taasjoonduda enda tõelise algse edu-olemusega.

 

 

Armastusega

Stella

 

Võid seda seanssi üle kuulata, nii palju kui süda kutsub!

 

 

Reiki on armastuse vooga tervenduse meetod. Reiki on intelligentne energia, ta teab, kuhu on vaja suunduda ja mida teha. Kanaldaja ei muuda sinu energiaid, vaid sinu enda sisemine tarkus teab, kuhu see energia suunata.

 

 

 

*Meditatsioonis aad siit lehelt alla laadida siit lingilt kuni reede hommikuni.

Kui osaled esimest korda mu kodulehel meditatsioonil, palun loe läbi siit alt ka tutvustav edasine jutt, et oleksid parimal moel häälestunud seansi vastu võtmiseks :)

 

 

Palun ole teadlik sellest, et see seanss ja seadistus, kui seda koged, on 50% sinu edasisele elu häälestusest kõrgeimasse potentsiaali. Teine 50% sõltub sinu igapäevastest otsusest, tegevustest, mõtetest ja eelkõige TUNNETEST - mis tundega asju teed või lood. Mõnusat praktikat!

 

Peale registreerimist

1. suunatakse sind kohe seansi lehele

2. oled saanud automaatvastuse ka e-maili teel seansi lingiga

(kontrolli üle ka muud kohad kui inboks, kui meili pole tulnud)

kontrolli üle, kas kirjutasid oma meiliaadressi õigesti, kui meili pole saabunud! Võid registreerimiskasti täita mitu korda, see pole probleem!

Faili saad alla laadida arvutisse, et iPhone'i faili saada, tuleb see kõigepealt alla laadida arvutisse, siis tõsta iTunes programmi ja siis ühildada iPhone'iga. See on Apple toodete failikaitsesüsteemi tõttu nii, mitte meie lehe tehniline probleem.

 

 

Õnnistusega

Stella

 

Küsimuste korral võta palun julgesti ühendust stella.shakti@gmail.com

Seanss on salvestatud aastal 2020

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

 

Palun teadvusta, et seanss on 50% häälestusest, teine 50% sõltub su enda igapäevastest tegevustest, valikutest ja otsustest!

 

Palun ära kuula meditatsiooni autoga sõites või elutähtsaid asjalikke toiminguid tehes.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

 

Edu vibratsiooni sagedusStella Shakti
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

bottom of page