top of page

SIIT LEHELT SAAD KUULATA:

MEDITATSIOONI

 

VEGA TEEMANTI PÜHITSUS

 

salvestatud aastal 2020

 

***

 

Vega teemanti pühitsus on kanaldusena osa Teemant-tervenduse I faasi koolitusest – see on edasijõudnute koolitus, mille eelduseks on Teemant-tervenduse sissejuhatava e-koolituse läbimine.

 

Vega täht on mind aastaid paelunud, ja ma avastasin, et ma pole kunagi väga uurinudki, et miks ta nii eriline mulle tundub. Võib-olla alates sellest, et Moskvas energiatööõpetajaks õppides olime me Vega hotellis ja koolitusel räägiti väga olulisest vega-närvist, mida aktiveerides inimene muutub kaastundlikumaks ja sõbralikumaks, südamega rohkem ühenduks, kuni selleni, et paar ööd tagasi sain selge südame juhatuse Sky appiga taevas tähti vaadata, et mis täht on otse mu pea kohal,  avastasin, et see on  Vega täht – OTSE MU PEA KOHAL. Mediteerisin sel teemal ja sain väga suure üllatuse osaliseks. Meditatsiooni, mida ammu olin tunnetanud, mis on mu sees aastaid küpsenud, saigi lõpuks hommikul kanaldatud ja siin see on – ka sinu jaoks siin sinu ees.

 

Vega energia on puhta kommunikatsiooni, tõese ja tugeval vundamendil püsiva koostöö ja loomise energiasagedusel olev voog.

 

Luues endas uue seadsistuse, võid hakata nägema, kuidas kõik su suhted saavad elus liikuda uuele kvaliteeditasandile, sest vanad hirmul põhinevad blokeeringud ja eraldatusemustrid saavad leebelt ja elegantselt muudetud.

Uus sära, uus julguse valgus täidab terve olemuse ja seeläbi saad tulla veelgi võimsamale inspiratsioonilainele - saades inspiratsiooni enda südamelt, julguselt, tõelt ning inspireerides selliselt ka teisi valgusteelisi valima enda kõrgeima potentsiaali elu.

 

Osa koolitusmaterjalidest, on see samas ka täiesti eraldiolev seanss, mida võivad kogeda kõik soovijad. Ühtlasi saad ka tunnetada, kas selline meditatsioon sulle sobib, et ka tulevikus ise tulla Teemant-tervendust õppima.

 

Kingituseks kaasa ka spetsiaalne teemant-tervenduse kaardilugemise video. Leiad selle siit lehelt lähema 10 päeva jooksul.

 

Õnnistustega

Stella

Saad tulla ka ise Teemant-tervendust õppima siitkaudu.

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

 

Palun teadvusta, et seanss on 50% häälestusest, teine 50% sõltub su enda igapäevastest tegevustest, valikutest ja otsustest!

 

Palun ära kuula meditatsiooni autoga sõites või elutähtsaid asjalikke toiminguid tehes.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.
 

Meditatsioone hoiame üleval siin lehel vähemalt 6 kuu jooksul.

Peale seda MP3 siin olekut ei garanteeri.

Soovitatav on seanss alla laadida endale arvutisse, kui soovid ka hiljem kuulata.
Õnnistust!
Stella

 

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

 

Lehel on praegu tehniline probleem faili allalaadimsiega, saadan teile vajaliku lingi esimesel võimalusel, aitäh kannatlikkuse eest!

Hetke on võimalik kuulata otsekuulamises.

VegaTeemantStella Shakti 2020
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

b-vegateemant2-ruut.png

Aitäh, kui jätad siia ka enda seansi tagasisidet!

Tehniliste probleemide korral võta palun ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

bottom of page