top of page

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

 

VALGUSKEELE MEDITATSIOON

MAAGILISE MINA AVAMINE

Olen praeguseks juba üle kümne aasta kasutanud oma praktikas sellist huvitavat asja nagu seda on Valguskeel. See taasavanemine toimus minus väga tugevalt aastal 2010, mil toimusid Maagilise Maatriksi töötoad. Avastasin, kui võimas ja müstiline võib olla hääl, selle kasutamine, mida ei piira enam grammatika, ülemõtlemine ega mõistusega lahterdamine.

See on olnud mu elus väga tervendav abiline. Olen valguskeele seansse teinud inimestele sellest ajast saadik, nii grupiseansside kui eraseanssidena. Nüüd esimest korda jagan seda teiega ka internetivahenusel MP3 kujul.

Tegelikult kasutasin seda lapsena väga tihti selles keeldes lauldes, häälides ja lihtsalt nende energiatega mängides, kuid aja jooksul see hääbus, kuna pelgasin teiste kuuldes imelikke hääli teha. Võimalik, et kui seda kuulad, tuleb sulle endalegi väga tuttav ette ning oled väga kutsutud ja õnnistatud, et ka ise enda elus rohkem valguskeelt kasutada.

Valguskeel on universaalne energiakeel, mida kuulates saab inimene vastu võtta just selle sageduse ja kogemuse, mida ta kõige enam vajab.

Ma ei oska kõikide valguskeele rääkijate eest kõneleda, kuid enda kohta võin kindlalt öelda, et minu jagatav on alati armastuse, kaastunde ja terviklikkuse vaimus teieni toodud ja selge taotlusega, et see on meie kõigi kõrgeimaks hüvanguks. Nii nagu mu e-koolitused ja tavaseansid, on kõigi mu jagatavate asjade aluseks see, et need oleksid kõikide kõrgeima potentsiaali avanemise toetuseks ja jõustamiseks.

Valguskeeli on mitmeid erivenaid, paljud inimesed on neid tõlgendanud kui eri tähesüsteemide keeltena. Mina tunnetan, et minu kanaldus on otsene Algallika üleskutse kõigile, kes seda oma südamest vastu tahavad võtta, et avada enda iseenda väärtuslik enese väärtustamise ja enda maagilise olemuse aspekt. Naudin ise neid seansse väga, kuna rohkem kui sõnadele keskenduda, on siin väga mõnus ja lihtne keskenduda just nende energiahoovuste tunnetamisele, mis helivibratsiooniliselt meie läbi kanduda saavad ja äratada meis just need uinunud maagilised kohad, mis on oodanud üles äratamist.

Kui lapsed sünnivad, mõistavad nad inimesi ilma sõndetagi, sest nad tajuvad kõige ja kõigiga üksolemist. Aja jooksul, kui me õpime inimkeelt, võib see energiakeele oskus aga hääbuda, kuna aju vasak poolkera on niivõrd ametis, et unustatakse tunnetuslik pool ära. Räägime küll sõnadega, aga tegelikult pole ju asjad ja kogemused ja tunded lihtsalt sõnad, neil on oma vibratsioon, sagedus. Selleks, et seda tajuda, on aga tarvis tunnetada.

Olen tajunud, et see on üks põhilisi inimeste kannatuste alustalasid – tunded on keelatud ja tegeletakse ainult selle asjaliku maailmaga.

Kuid tegelikult algab nauding peale sealt, kus on ka tunded.

See seanss on mõeldud spetsiaalselt nendele, kes tahavad

* kogeda / proovida valguskeele maagilist toimet

* saada suuremat kontaki enda maagilise ja müstilise olemusega

* puhastuda vanadest seismajäänud takistavatest energiatest

* tunda igapäevaeluliselt ennast enam terviklikuna

* tunda end väärtustatuna ja väärtuslikuna, õppida ise neid kogemusi enda elus võimendama

Iga inimene saab iga kord seda seanssi kuulates täiesti iselaadi kogemuse.

Mulle öeldi nii, et see on multidimensionaalne avanemine, mis seda kuulates inimesega toimuma hakkab, ehk siis ära oota lihtsalt lühiajalisi mõjusid, vaid hakka tähele panema, kuidas väga suurtes plaanides lähevad asjad justkui iseenesest rohkem paika. Võimalik, et saad ka ise seanssi kuulates visioone, nägemusi või taipamisi. Soovitan need peale seanssi enda jaoks kindlasti üles kirjutada. Midagi kartma ei pea.

TÄHELEPANU!

Seanss võib üles tuua kõiksugu tundeid ja olla väga puhastav. Kui sulle meenuvad mingid rasked kohad, tunded või mälestused, hinga need lihtsalt endast välja tagasi valgusesse ja tee selge taotlus endas hingata endasse puhast valgust.

Kui tajud enda juurde tulevaid ingleid või valgusolendeid, ükssarvikuid vt selliseid abilisi, siis tea, et nad on tulnud sind su teekonnal toetama, võid neid tervitada.

Kõige parem on, kui lähed seansile tegelikult täiesti ootusteta, et olla kui puhas valge leht. Sügav hingamine aitab sul oma argimõtetest paremini välja tulla ja pinged vabastada.

Enne seanssi võid soovi korral teha ka mingi selge taotluse või küsida, mida su kõrgem mina ja Algallikas sulle tänasel päeval mingi kindla teema kohta öelda tahab. Ent see pole kohustuslik. Seansi ajal võid ka uinuda, kui soovid.

Kindlasti mitte kuulata seda autoroolis või elutähtsaid masinatöid või lõikeriistasid kasutades. 

Parim on seda kuulata lamades või istudes.

Enne seansi algamist ja kui soovid, siis kasvõi igal hommikul soovitan sul teha sellise valguspalve:

HERIAA-DINIDII-ENSKLOMPII EDJANANAA

See võiks tähendada eesti keeles umbes midagi sellist et

KUTSUN APPI OMA VALGUSEMEESKONNA, KES ON HÄÄLESTUNUD ALGALLIKA PUHTAIMALE VALGUSELE 100%-SELT

Ja kui soovid, jätka

ENSTINII ENDJANAA UMBJANANAA

Tähendusega:

annan vabaks endast kõik, mis pole puhas valgus ja armastus ja olen vaba.

Seanss on salvestatud aastal 2021.

Mõnusat nautimist!

Stella

Seansi kuulamise soovitused

 

Tere tulemast seanssi kogema!

 

Võid seda vastu võtta vabalt valitud ajal ja kohas. Saad seansi salvestist kuulata otse internetist.

Seansse hoiame internetis üleval vähemalt 3 kuud, aga ei garanteeri nende olemasolu peale 6 kuud.

 

Inimeste vastukaja on näidanud, et toimib sama hästi kui kohapeal seanss. Paremaks keskendumiseks saad alla laadida endale ja seansi salvestise ja vastu võtmise ajal kuulata.

 

Vastunäidustusi tasakaalustava seansi kogemiseks pole. Kui tunned kutset osaleda, oled selleks ka valmis. Terviklikkuse seansse võib kogeda nii palju kui süda kutsub. Terviklikkus tähendab armastuse energiat. Mida enam oleme armastuse energias, seda suuremas voos saame toimetada. Seepärast soovitan ka ise tulla õppima kui kogemus meeldib ja huvi pakub.

 

1) Seansil osaleda võid kus iganes see Sinu jaoks mugav on.

Võid lihtsalt lõõgastuda ning võtta vastu pühitsuse omaenese väelt. Mina praktikuna ei muuda Sinus midagi. Mina olen inspiratsiooniks sinu valguskehale. See on Sinu enda sisemine tarkus, mis otsustab, mil määral selle valguse- ja armastusevooga kaasa võnkuda!

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole.

Või koged kõigepealt enda vanade mõtete, tunnete, stresside vabanemist, enne kui paremaks läheb.

Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim!

 

Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!

 

 

2) Seansi ajaks on hea kui saad mugavalt heita pikali kohas, kus saad olla segamatult, kuulata vastavat mp3, võid panna ka näiteks küünlad või teha oma olemine nii mõnusaks kui võimalik. Seansi vältel hingata sügavalt ja hoida tähelepanu oma kehas. Kui tulevad mingid tunded, visioonid, tundmused, las nad lihtsalt olla. Luba kõigel sündida, ei pea sundima end kuidagi. Siis peale seanssi võid kirjutada üles, mida kogesid ja kui raatsid, võid ka mulle saata paar rida. Ent see ei pea sündima täna, võid ka näiteks järgmisel hommikul. Kui tunned, et jääd magama, siis ka see on ok ka seansi ajal :)

 

 

Sügav hingamine aitab alati kaasa, keskenduma ja pingutama ei pea, lõdvestumine on kõige olulisem. Kui tunned, et on palju pingeid ka seansi ajal, siis see tähendab suurt vabanemist ja see on ka väga hea :)

 

 

Sügavamaks lõõgastumiseks on hea kui aeglustad oma hingamist. Sügav hingamine aitab aju võnkesagedusel rahuneda ning mõtetel vaibuda. Hakka tähele panema väikseseid pause, mis mõtete vahel on, nendest saavad üha suuremad ja kestvamad rahu seisundid kui selliselt end treenida.

 

 

3) Palun joo ka kindlasti piisavalt puhast vett või vedelikku, mis aitab keha puhastada!

Seanss ei asenda tavameditsiooni, aga on loodud olema toetavaks ja tasakaalustavaks vahendiks.

 

4) Miks on hea seansi eest annetus saata?

Esiteks meeldib mulle, et mul on head töövahendid, et neid seansse teha, see tähendab, et mul on tarvis arvutit, kõlareid, pildipanka, arvutiprogramme, aega, et mul on toas soe ja mõnus olla. 

 

Teiseks meeldib mulle ennast harida, nii õpin pea kogu aeg midagi juurde, et neid teadmisi ja praktilisi kogemusi ka teiega jagada. Iga õppeprotsess võtab aga samuti aega ja vajab ressursse. 

 

Kolmandaks olen avastanud, et mida enam ma ise tänutundega küllust teistega jagan ja mida enam teevad seda ka teised, seda enam suureneb ka rahaline sissevool. Seega – andes tänuga, kasvab ka juurdevool tänuga! Ja see on täpselt see, mida ma Sulle kui seansi kogejale soovin – et näeksid, kuidas küllus ja rahaline voog Su elus kasvada saab.

 

Olen täheldanud, et inimesed, kes investeerivad oma isiklikult loodud küllust, võidavad seanssidest enam, sest nad oskavad seda teadmist ja kogemust enam väärtustada. See on investeering iseendasse.

 

Tulgu iga investeering Sulle tuhandekordselt rõõmu ja lahedusega tagasi. Või midagi veel paremat ;)

 

Ja juhul kui Sul on tarvis ja tunned teisiti, kirjuta mulle ja leiame mingi muu energiavahetuse vormi, mis mõlemile rõõmu valmistab.

 

 

 

Võid lugeda Reiki kohta ka lähemalt siit.

 

 

Õnnistust ja helget seanssi!

Armastusega

 

Stella

 

 

 

b-valguskeel1-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Punane linki nimega Allalaadimine nr 1 avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti.

Kui see ei toimi või tahad teisest kohast laadida, siis

Allalaadimine nr 2 link viib sind .io lehele.

Seal vajuta FREE DOWNLOAD

ja 

SLOW SPEED IS FINE linkidele

mingit kontot tegema, ega lisaks seal tasuma ei pea.

 

 

KUULAMISEKS OTSE VAJUTA PUNASELE KOLMNURGALE

Valguskeele tervendusStella Shakti 2021
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

*** allalaadimise lehel te miidagi lisaks tasuma ei pea, vajutage nupule FREE DOWNLOAD

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

B-ennesuve3.jpg
bottom of page