top of page

 

MEDITATSIOON

EGOKIHTIDE LÄBISTAMINE

Nagu kaunis vesiroos avab oma südamiku kroonleht kroonlehe haaval, oled sina kutsutud enda südame avama, et täies potentsiaalis õitseda.

 

Egokihid oleme endale võtnud ette kaitseks, et ennast hoida ära halva eest ning püsida enda terviklikkuses kohal. Kui aga kihid on muutunud läbipaistmatuks ja jäigaks, ei saa inimene kogeda mõnusat voogu ja kergust – inimene on oma hirmude poolt kokku pigistatud ning on raske maailma ilusana näha ja siirast armastust tunda.

Me võime oma ego võimet ennast kaitsta, kasutada, aga kui me pidevalt lähtume vaid egokesksest hirmule toetuvast maailmapildist, ei tunne inimene enam õnne ja naudingut.

Nagu on olemas sissehingamine ja väljahingamine, on tarvis õppida laskma lahti oma egokihte läbistama – kui vaja, siis kasutame neid ja kui ei tunne vajadust, saame kergelt tulla tagasi puhta õitsengu teadvelolusse ja õndsusesse.

Ego ei ole vaja hävitada ega halvaks panna, oma varjupooli põlata ja tohutult ümber teha, vaid saada lihtsalt teadlikuks, mida ja kuidas me kasutame. Saades teadlikuks – ei valitse ego ja hirmud meie üle, vaid need on tööriistad, mida õigel hetkel õiges kohas kasutada oskame.

SEE SEANSS ON NEILE, KES SOOVIVAD

* tunda end terviklikuna ja olla kohal iseendas iseendana

* olla vaba vastupanust ja võitlusest eluga

* tunda suuremat heaolu ja taipamist

* näha maailma uue nurga alt

* tõsta enda vibratsioonitaset

* kogeda suuremat lõõgastumist ja avaneda armastusele enam

* tõusta duaaalsusest terviklikkuse teadvusesse

 

Kõigile seansil osalejaile, kes vastava valiku valivad registreerides, saadame kingituseks ka video kaardiladumisega EGOTASANDI ÜLETAMINE JA ARMASTUSSE SULANDUMINE

Saad selle video u lähema 14 päeva jooksul endale lingina e-maili teel.

 

Palun ole teadlik sellest, et see seanss ja seadistus, kui seda koged, on 50% sinu edasisele elu häälestusest kõrgeimasse potentsiaali. Teine 50% sõltub sinu igapäevastest otsusest, tegevustest, mõtetest ja eelkõige TUNNETEST - mis tundega asju teed või lood. Mõnusat praktikat!

 

Peale registreerimist

1. suunatakse sind kohe seansi lehele

2. oled saanud automaatvastuse ka e-maili teel seansi lingiga

(kontrolli üle ka muud kohad kui inboks, kui meili pole tulnud)

kontrolli üle, kas kirjutasid oma meiliaadressi õigesti, kui meili pole saabunud! Võid registreerimiskasti täita mitu korda, see pole probleem!

Faili saad alla laadida arvutisse, et iPhone'i faili saada, tuleb see kõigepealt alla laadida arvutisse, siis tõsta iTunes programmi ja siis ühildada iPhone'iga. See on Apple toodete failikaitsesüsteemi tõttu nii, mitte meie lehe tehniline probleem.

Õnnistused!

Stella

 

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

 

Palun teadvusta, et seanss on 50% häälestusest, teine 50% sõltub su enda igapäevastest tegevustest, valikutest ja otsustest!

 

Palun ära kuula meditatsiooni autoga sõites või elutähtsaid asjalikke toiminguid tehes.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

b-vabadus2.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

Egokihtide läbitmineStell Shakti 2020
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

bottom of page