top of page
Siit alt saad lugeda väeloomade selgitusi (tähestiku järjekorras)
AUSTER – pärlikarp on endas hakanud ehitama mingit kaunist pärlikest. Ilmselt saad kogeda suurt sügavat taipamist, kuivõrd täiuslikud kõik su senised elukogemused on olnud, sest just tänu neile saad hakata oma erakordseid võimeid ja andeid maailmale kingituseks tooma. Sinu kannatlikkus kannab head vilja, saladused su sees saavad sulle arusaadavamaks. Kui oled tasakaalust väljas, oled väga endassetõmbunud ja ei räägi teistele, mis sinuga toimub ega ava oma andeid ja talente maailmale, ei taha rääkida, mis tegelikult oluline on. Tagasi tasakaalu saad, kui jagad, mis sinuga toimub. Vali oma publikut targasti, kuid ära ole oma teemadega täitsa üksi!

DELFIIN – ülirõõmus loomise voog, sisemine tarkus, tervenemine, õnnistused, kergendus. Kui tasakaalust väljas, siis ei taipa oma sõnade väge ja oma tõelise olemuse väärtust; väärtusetus, enese alahindamine, pessimism, asjatu enda saboteerimine, kahetsused, süü, häbi, depressioon. Tasakaalu saad kui suhtled nendega, kes sulle südamest päriselt meeldivad, reiki, mediteerimine. Tasakaalus olles on elu lustakas, rõõmus, elujõudu on enam kui vaja, tants ja naer ja loomine on põhiline eluülesanne.

DRAAKON – Kõrgema Mina ja ego tasakaalustamine läbi selgeltnägemisvõime avanemise ja arenemise. Draakon suudab näha ja taibata kõike. See on lõpmatu elujõu ja lõpmatu teadvuse teadvustamise oskus, mis meis kõigis elab ehk lõpmatu intellekt, kes kogeb seda maailma eri nurkade alt. Oled enda sees jõudnud või jõudmas enda kõrgema olemusega hästi ühendusse ning saad enda sisehääle käest väga selgeid vastuseid, kui oma südamega suhtlemiseks aega võtad. Suhtle endaga, kuula ennast ära ja käitu vastavalt – läbi kirjutamise, meditatsiooni, südamega dialoogi pidamise saad selle juhatuse. Ja sa võid hakata nägema, kuidas justkui võluväel su ees hakkavad avanema uued uksed, mille olemasolust sa senini teadlikki polnud.

ELEVANT - kõrgeim meisterlikkus Armastuse energias. Suure vaimuga koostöö, enese ja maailma eest hea seismine, usaldus elu suhtes, teiselegi varjualuse või kaitse pakkumine, tugevus ja vägi, lojaalsus, heasüdamlikkus, oma väe õigesti kasutamine.
Kui oled tasakaalust väljas, oled rahutu, ärevil, pead ennast saamatuks, liiga väikseks ja ei näe olukordades peituvat varandust.
Tasakaalu saad läbi reiki, enda ja maailma ühenduse taipamise, laulmise, veeprotseduuride. Soovitus on leida endale õpetaja, oma hingepere, et ühiselt luua.

FÖÖNIKS – Suure Vaimu suur õnnistav toetus kannab sind läbi kõiksuse kõige kõrgemate tervendusportaalide, toimub suur sisemine uuestisünd uue iseendana, siit kehast lahkumata, omaenda teadvuse värske beebina saad sündida sellesse samasse kehasse, kus oled. Minevikusillad põletatakse, läbi järjekindlate vaimsete praktikate vabastad end kõigist sidemetest ja rüüdest, mis on sind seni veel kannatusteadvuses hoidnud. Kui sinus on olnud veel vastuseisu ja koormate tunnet seoses ajaloos toimuvaga, siis tea, et see saab lahtuda. Ja just nüüd, kui neid ridu loed, võid juba ette hakata tajuma, mismoodi need vägagi iidset blokeeringud ja sisepinged ka kehaliselt võivad endast veel märku anda. Mitte selleks, et sinusse kõvemini kinni hakata, vaid selleks, et need ütlevad sulle nüüd hüvasti. Mida suurema puhastustöö oled enne seda praegust aega teinud, seda kergemini see transformatsioon nüüd toimuda saab. Vabastamine ja puhastavad praktikad on praegu sinu jaoks üliolulised, et anda aega asjadel muunduda, just selle kohaselt, mis sinu jaoks parim on. Ära raiska aega tühjaletähjale – oled kutsutud Lõpmatu Armastuse rõõmuballile. Sinu silmade uutmoodi sära ja olemise helge hoovus puudutavad kõiki, kellega kokku puutud. Aitäh, et oled meiega ja helget ärkamist omaenda uuele kuninglikule valgusolemusele!

GASELL suurenenud teadve
lolek, võime olla hästi tähelepanelik, ärkvel, valvel, taibukas, ilus, edukas, julged olla nähtav kogu oma ilus. Kui oled tasakaalust väljas, võid tunda rahutust, unetust, ülemõtlemist, võivad välja lüüa kehalised vastureaktsioonid toimuvale. Tasakaalu saad läbi rahuliku joogapraktika, oma kodu hubasemaks muutmise, hea ja sobiliku tervistava toidu, ärkveloleku aja plaanipärastamise ning maheda muusika kuulamise v loomise. Kui oled tasakaalus, koged suurt õnnistustelaviini, loomingulist võimsat voolamist.

GEPARD – väga kiire edasiliikumine, vaimne ja maine areng, eduvoog, kui kihutad õiges suunas, tuline ja kirglik, tugeva meesenergia arenemine või kogemine; sa suudad saavutada ka seda, mis varem võis näida võimatuna, energiavoog võib tunduda lausa lõpmatu.
Kui oled tasakaalust väljas, võid kogeda kannatamatust ja võistluse tunnet.
Et uuesti tasakaalu tulla, on tarvis keskenduda oma elueesmärgile.

HAIKALA – kartmatu iseendana olemine, oma vajaduste ja soovide julge väljendus, julgus võtta vastu Armastus enda ellu ja seda ka jagada nendega, kellega on õige tunne seda teha. Kui tasakaalust väljas, siis püüad kavaldada ja manipuleerida, lõhkuda ja tagaselja kiruda, sõltuvused, enda heaolu piiramine vabanduste ja karistamisega. Kui tasakaalus, siis oled aus, otsekohene, müstiline, püsiv, kohusetundlik ja enda südamega kontaktis.

HIIREKE – usin, tragi, töökas, kogumisaldis, siblija, sagija, detailidele keskendunud, vahel veidi tähenärimisele kalduv, kohati närviline energia. Kui oled tasakaalust väljas, võid tunda, et tahad teha sadat asja korraga, teed asju lihtsalt tegemise pärast, korralikult kogemusi eelnevalt läbi kaalumata. Et tasakaalu tuua end, oleks vaja küsida esiteks südamelt, mida süda teha tahaks või kuidas olla ja siis teha midagi sellist, millel on tegelikult ka sügav tähendus sees nii sinu kui kõikide asjassepuutuvate jaoks.

HIRV – maagiline, õrn, samas sisemiselt tugev ja graatsiline olemine, mida juhib Armastus ja südamesoojus, sisetunde kuulamine, loominguline lähenemine ja toitev emaenergia. Tasakaalust väljas olles võid tajuda end murelikuna või liigselt kaitsevalle ehitades enda ja teiste vahele, tunne, et ei tahagi teistega suhelda või raskus oma südame avamisel. Et tagasi tasakaalu tulla, on hea tegeleda lastega, Sisemise Lapsega, toita ja täita oma elu vajaliku tähelepanu, hoolitsuse, armastuse ja hellusega. Reiki, mediteerimine, jooga jms saab väga hästi sisemisele tervenemisele kaasa aidata.

HOBUNE – truudus, lojaalsus, isepäisus, oma soovide ja tahtmiste juurde jäämine, maagiline avardumine hingelisel tasandil, uute võimaluste ja potentsiaalide avaldumine, üksiolemise vajadus tasakaalustatult koosolemise vajadusega, tahtmine, et keegi sind ära taltsutaks või soov olla rohkem vaba, aga samas ka koos, vastuolulisuste vahel tasakaalu leidmine, suutlikkus väga palju korda saata, edukus, vastupidavus. Kui oled tasakaalust väljas, tahad ära põgeneda ning hüljata enda sisehääl. Tasakaalu saad, kui kasvatad endas sisemist tugevust ja südamele truuks jäämist.

HUNT – perekond, kogukond, rituaalid, suhtlemine, usaldusväärsus; julge, teadlik. Kui tasakaalust väljas, siis tahad teisi kontrollida ja oma tahtele allutada; kitsarinnalisus, kriitilisus, väiklus, südametus, jäikus, kangus, jonnakus. Tasakaalu saad, kui õpid olema kaastundlik, sõbralik ja austama kõigi vaba tahet; luba kõigil olla ja lase lahti oma kinnisideed, kuidas asjad olema peavad.

HÜÄÄN – küll oleks tore lihtsalt kogu aeg nalja teha ja kogu maailma üle naerda, aga see energia kutsub üles vaatlema, et ega sa selle lõputu naljatamise taha suuremaid asju ära ei peida, mis tegelemist vajaksid? Kui oled tasakaalust väljas, naerad teiste üle ja pead ennast paremaks, ilusamaks ja osavamaks. Või vastupidi – ei näe milleski nalja, ainult surmtõsine ja raske energia käib sinuga kaasas, vajutab kõik maadligi. Kui tahad tagasi tasakaalu tulla, ole siiras ja julge ka südamest südamesse ausalt rääkida, mida päriselt arvad, leia helget ka vihmahallides päevades ja väärtusta elu, mis sulle on antud. Tervenda oma seedimist ja vajadusel võta toidulisandeid, käi nõustamisel, et oma tervis korda saada.

JAANIUSSIKE – oled valgustamas teed kogu inimkonnale, inspireeriv ja fantastiline, kiirgav, helendav ja karismaatiline, suurepärane mõtleja, eneseväljendaja ning looja. Kui oled tasakaalust väljas, võid kogeda läbipõlemise tunnet, ülepingutust, tuimust, käega löömise tunnet. Tagasi tasakaalu saad, kui kirjutad luuletusi, joonistad, lood muusikat või midagi muud, mis su hinge taas särama lööb.


JÄNES – söön, magan, rahuldan oma vajadusi ja lasen muul maailmal minna omasoodu. Nii võiks jänese soovitust lahti tõlgendada. Võimalik, et pereloomise ja järeltulevate põlvkondadega tegelemiseks väga soodus aeg, leida võimalusi ka oma kallimaga kahekesi elu nautimiseks. Intiimsuhted ja füüsilised naudingud esikohale! Kui oled tasakaalust väljas, kardad kõike ja kõiki, näed igas sääses elevanti ja igas elevandis maailmalõppu. Et tagasi tasakaalu tulla, katsu ennast maandada, söö korralikult, hinga rahulikult, räägi aeglasemalt, tunneta enda sõnade taga olevat energiat – kas toidad kolle või lahendusi?

KAAMELpüsivus, järjekindlus, vastupidavus, ausameelsus, suutlikkus olla kaua aega mingis väga kurnavas olukorras.

Kui oled tasakaalust väljas, arvad, et peadki elama allapoole enda kvaliteeditasandit. On vaja mõista, et isegi kui kaamel saab olla öid ja päevi söömata ja joomata, siis ühel hetkel tuleb tal seda ikkagi teha. Samamoodi on meil tarvis ennast ikkagi ühel hetkel laadida, täita ja hellitada, tõsta tagasi valgusesse, ka siis kui oleme kaua olnud mingites muudes kogemustes kui puhas armastus.

Et tasakaalu tagasi tulla, on vaja otsustada, missuguses elukvaliteedis sa elada soovid. Kas valid end mingi hetk laadida? Siis tee seda ja lepi endaga kokku, mismoodi see su elus olema hakkab, et sa ei peaks igal nädalal uuesti jalgratast leiutama.

KAHEKSAJALG – intelligentne, arukas, hooliv, hoolitsev, kiirelt taastuv, ennast kaitsta ja tervedada oskav ja teadlik energiavoog. Võib olla ka väga suures igatsuses, soovimise ja unistamise tsüklisse kinni jäänud koht, kus mõtetele pole järgnenud asjakohane tegutsemine, vaid pigem klammerdumine kellegi teise külge, et see teine inimene/inimgrupp või organisatsioon sinu südamesoovid sulle koju kätte tooks. Kui tasakaalust väljas, siis võib olla kaassõltuvusmustris, sõltuvusmustris, kannataja ohvrimängus olemine, vaevlemine, pingutamine, enda kellegi ümber mässida tahtmine, vaba voo asemel; ei julge enda väesse kohale tulla. Sageli neil, kel on lapsepõlves olnud suured tervendamata traumad ja nüüd ootatakse printsi valgel hobusel või head asendus-emmet, kes suhtes olles partneri "korda teeks". Tasakaalustamiseks oleks vaja suhelda psühhoterapeudi, psühholoogi, nõustaga, kes teab, kuidas sõtuvusmustritest välja tulla. On vaja vanad asjad südamelt ära rääkida inimesega, kes reaalselt oskab aidata, mitte lihtsalt kurtmise umbsõlme ennast tõmmata, vaid hakata keskenduma lahendustele. Endast vana valu väljarääkimine, laulmine, enda tervendamise õppimine; anda endale ruumi ja aega ning avarust ka lihtsalt olla, pideva tegustemise ja millegi uue tahtmise asemel. See on raske energia eluteel ära õppimiseks, aga ka üks magusamate viljadega kogemustest, kui inimene õpib haakima Jumalasse – Armastusse, teiste inimeste täiuslikkuse ootamise asemel. Väga võimas Meisterlikkusesse tulemine.

KALA – keskendumine on muutusel ja ees on uued sihid, senise maailma mahajätmine või transformatsioon, eluhoovustega uude kohta kaasa liikumine, reisimine, kohanemine uuega. Tasakaalust väljas olles võid tunda suurt segadust, muudad oma meelt tihti, võib olla seotud kuufaasidega. Tasakaalu saad läbi suurte projektide väiksemateks tükkideks jaotamise ning vastavalt tegutsemise, et neid täita; kiites ennast annad endale jõudu; ole tähelepanelik, mis toimub su ümber ja puhasta end ühisvälja mürkidest; kui vaja, liigu kaasa Armastuse hoovustega.

KARU – sõbralik, hoidev, turvaline ja soe sõprus, suhe, kogukond või ka enda sellises energias hoidmise oskus, uued algused ja edukas uus eluetapp. Kui oled tasakaalust väljas, võid tajuda masendust ja meeleheidet. Tagasi tasakaalu saad läbi vaimsete praktikate, liikumise, maanduse, mõnusa tantsimise, laulmise, kallistuste.

KASSIKAKK e ÖÖKULL – Sisemine Tarkus, intuitsioon, selgeltnägemine, küllus, rikkus, rahulolu, kõrgemalt nägemine, näed, mida teised veel ei näe, suuremeelsus, usaldus, turvalisus. Kui oled tasakaalust väljas, siis koged rahamuresid, ebakindlust ja hirmusid. Tasakaalu saad, kui hakkad väärtustama oskust ja võimalust anda, mitte tahtes vaid vastu võtta.

KIIL – müstiline ja maagiline transformatsioon, mis toob võimsad ülendavad uued elukogemused, valmistumine suureks rõõmuperioodiks sinu elus, austus mineviku suhtes, kohalolu praeguses hetkes, kontakt looduse ja loomulikkusega süveneb, hea aeg tulevikuplaanide tegemiseks ja kolmanda silma kaudu oma tulevikuvisioonide vaatamiseks ja paika panemiseks, näed läbi illusioonidest ja taipad tõde. Kui oled tasakaalust väljas, võid tajuda raskusi keskendumisel, ülemõtlemist. Et tulla tasakaalu, praktiseeri sügavate hingetõmmete tegemist päeva jooksul – rahustades oma hingamise, muutub su keskendumine ja maailmast arusaamine koheselt palju hõlpsamaks.

KILPKONN – ürgse tarkuse avaldumine, rahumeelsus, eluhoovusega kaasaminek, maandus, usaldus, iseendas koduselt tundmine, kaitstus, turvatunne, produktiivsus ja järjekindlus. Kui oled tasakaalust väljas, võid tajuda loidust, laiskust, viitsimatust edasi liikuda. Tagasi tasakaalu saad, kui astud oma turvastsoonist välja, lähed reisile, liigud või suhtled uute inimestega.

KOBRA – ka kõige suurematel Meistritel on aeg-ajalt hea midagi juurde õppida, end värskendada ja tuulutada, leida uusi väljavaateid, seisukohti ja vabaneda senisest koormast, kui seda peaks olema tekkinud. On aeg äratada enda õpetamise oskus. Kui oled tasakaalust väljas, arvad, et juba tead kõike ja sul pole vaja midagi teha, et enda elus teistele parem kaaslane olla. Et tagasi tasakaalu tulla, oleks hea praktiseerida aland- likkust ja usaldust, et elul on sulle veel midagi palju paremat plaanis, kui seda arvanud oled. Endaga uutmoodi suhte loomine kutsub ka sinu ellu uutmoodi partnerlused ja kogemused.

KOBRAS – ehitad enda ellu mingit kogemust, püüdes seda teha võimalikult edukalt, aga tasuks tähele panna, et see ei toimuks mitte teiste arvelt, vaid looduse ja kaaskodanikega kooskõlas. See energia ei karda palju tööd teha, väsimatult midagi luues. Kui oled tasakaalust väljas, võid tajuda kasutu olemist, kurnatust ja endaga rahulolematust, depressiooni, hüljatust, puuduse tunnet. 
Et tulla rohkem tasakaalu, oleks vaja oma eesmärgid ühildada kogukonna soovidega, et sa ei ehitaks mitte tammi enda ja maailma vahele, vaid looksid sellise kogemuse, mis teeniks kogu seda ümbruskonda, kus oled. Ole rohkem teiste teenistuses, kui et raha teenimises. Las raha teenib inimkonda, mitte inimesed raha.

KOOLIBRI – väga kaunis väike linnuke, aga nii võimekas, käbe ja töökas, alati valmis appi ruttama, kui kellelgi häda käes, positiivne eluetapp, kõike näib alati olevat, mida vaja. Tasakaalust väljas, kui püüad kõiki korraga aidata ja ennast oled ära unustanud. Saad tasakaalu, kui hoolitsed enda eest regulaarselt, õpid midagi uut, arendad ennast.

KONN – puhastus, korrastus, vabastus, lahendusele keskendumine ja tervenemine. Kui oled tasakaalust välja, võid tajuda ennast väsinuna, kurnatuna, tühjaks vajununa, elul ei näi olevat mingit mõtet, elu on lihtsalt kuidagi äraelamine ilma sisemise rõõmuleegita. Et end tasakaalustada, oleks hea teha veeprotseduure, juua piisavalt puhast vett, hoiduda meelemürkidest, alkoholist jms happelisest, mis võib keha tasakaalust välja viia.

KOSMILINE MUNA – mingi täiesti fantastiline uus algus, projekt, suhe, idee või loominguline algus, mida Suur Vaim läbi sinu kogeda tahab, on saamas endale maist vormi ja jõuab täiusliku kulminatsioonini. See on väga võimas Universumi kõrgeima energiaga koostöö tegemise sümbol ja seda aega tasuks kasutada väga arukalt – näiteks rõõmu ja tänuga, et selline asi üldse võimalik olla saab. Oled pärale jõudnud või jõudmas mingisse soovitud sihtpunkti. Palun mäleta ja tea, et ühtede unistuste täideminemine on vaid alguspaigaks uutele, seega ära karda oma elul muutuda lasta. See kõik on su hingega suurepärases kooskõlas. Oled täitmas oma elu eesmärki. Sinu imede teekond ei lõpe kunagi.

KOTKAS – kõikeläbistava, kõikehõlmava ja lõpmatu tõega kooskõlas elamise pühitsus on sind ees ootamas, valgustatus, endaga heas kontaktis olemine, karma transformeerimine puhtaks õndsuseks, kiirgav, lahendustele keskenduv ja kergendust toov energia on sinu jaoks sinu sees kohal. Kui oled tasakaalust väljas, võid tajuda tahtmist iseennast, teisi ja olukordi liigselt kontrollida. Tasakaalu tagasi saad, kui usaldad universumit ja selle lõpmatut toetavat ja suunavat väge, läbi palvetamise, usalduse, rahunemise ja lõdvestumise, meditatsiooni ja reiki praktika.

KROKODILL – on aeg puhata, lõõgastuda, veidi hoog maha võtta, et saaksid koguda uut ainest, inspiratsiooni, jõudu ja sisemist kütust. On hea aeg, et veidi ennast maha jahutada senisest ruttamise kuumusest ning olla kannatlik, vaikne ja rahumeelne kindlus nii enda kui teiste jaoks. Kui oled tasakaalust väljas, võid kogeda stagnatsiooni, seisakutunnet, kinnijäämist kuhugi või pahameelepuhanguid. Et ennast tagasi tasakaalu tuua, on hea mediteerida, teha joogat, laulda, tantsida, tulla rohkem kehasse ja siia praegusesse hetke kohale, puhastada oma keha ja puhata.

KULDNE MUNA – südame hääl ärkab Kuldajastu valguses uuele võimsale sisehelinale. Sinu südames on midagi, mis on nii kaua oodanud, et ta saaks kuuldavaks, nähtavaks, ära tunnetatuks, väljendatuks. Soovitus on võtta rohkem aega enda ära kuulamiseks, läbi meditatsiooni, jooga nidra praktika, soojas vannis lõdvestumise, päeviku kirjutamise, rahuliku sisekaemuse kogemiseks. Sügav hingamine ja lõdvestumine ning lubamine kõigel saada sinu sees täiesti vabaks on märksõnad, mis võivad sind väga palju aidata. Haakumatus (ingl detachment) on see, tänu millele kõik asjad saavad paigutuda õigetele kohtadele, mis varasemal on olnud meie teadvuse programmeeringute tõttu mingis kindlas struktuuris. See on väga sügav ja võimas valgustatuse pühitsus, mis sind igapäevaselt endale haarata soovib. Kas lubad endal lõõgastuda Armastuse käte vahele? Luba tänul ja rõõmul kerkida loomuldasa, pingutusevabalt. Praegu on aeg võtta ise enda hing nagu kõige hinnalisem kuldmunakene endale sülle, teda soojendada ja hellitada. Oled peagi sirgumas väga võimsaks Uueks Iseendaks. Ole endaga kannatlik ja ära survesta millessegi. Loomulikkus ise kannab sind õigesse kogemusse. Kuula, mis sel kuldmunal sulle öelda on.

KULL – oled oma teadvuses tõusmas uutesse kõrgustesse, et näha maailma uue nurga alt, suuremast armastusest ja õnnistustest kantuna, avaneb intuitsioon ja maailmanägemus täiustub. Kui oled tasakaalust väljas, võid tajuda info üleküllasust või oled läinud liiga mingite detailide kallale, mis polegi sinu asi vaadelda, kahtlemine ja ärevus. Tagasi tasakaalu saad suheldes enda südamega, läbi reiki, meditatsiooni, laulmise, naudingut pakkuvate tegevuste tegemise, lõõgastuse, rahunemise ja turvatunde loomise endale ja teistele – läbi elu usaldamise.

LAMMAS – ehedus, siirus, puhtsüdamlik suhtlemine, järgimine, usaldus ja usaldusväärsus, armastav ja hooliv suhtlemine, südamesoojus, armsus, kooskõla soovimine, rahumeelsus, kannatlikkus ja prohvetlikkus – ettenägelikkus. Kui oled tasakaalust väljas, võid kogeda liigset arglikkust, muretsemist, vaoshoitust, kellegi järgimist ja kuulamist, kes pole su kõrgeimaks hüvanguks (kes tekitab hirmu, pahameelt, frustratsiooni). Tagasi tasakaalu saad, kui mediteerid ja kuulad oma sisehäält, oma südame juhatust.

LIBLIKAS – suur muutus, transformatsioon, suur kergenemine, uued kergused, uued kõrgused, uus eluvaade, jumalik ajastatus, tänulikkus, austus, ausus, ilu nägemine ja ilus olemine nii seest kui väljast, tervenemine, terviklikkusega kooskõlas elamine või sellesse jõudmine. Kui oled tasakaalust väljas, võid kogeda nõrkust, abitust, hirmu, frustratsiooni. Et tagasi tasakaalu tulla, oleks vaja luua korrapärane päevakava, mis on sinule sobivaim ja sellest kinni pidada. Ka mediteerimine, jooga, keha ja meelt tugevdavad praktikad võivad hästi kaasa aidata.

LUIK – graatsilisus, elegantsus, elamine külluslikkuses ja kuninglikkuses, harmoonilisus, kooskõlalisus suhetes, iseenda ja maailmaga suhestumisel, pingutusevaba mõnus voolamine, sensitiivsus ja müstilisus. Kui oled tasakaalust väljas, võid tajuda nipsakust, üleolekutunnet, enda võrdlemist teistega, halvustamist ja tahtmatust endale ausalt otsa vaadata, Et tagasi tasakaalu tulla, oleks hea pidada päevikut ja vaadelda, mis ebakindlused need üles on ujunud, mida teiste süüks tahaks riputada. On hea võtta omaette olemise aega ja taastuda.

LÕVI – oled just tulnud või astumas oma tõelisesse väesse kohale, end austades, endast hoolides ja enda tõelist väärtust tunnistades. See energia võib paljudele tunduda kohati küll isekas, aga tea, et on väga tervislik luua selge iseendale aja võtmise harjumus – see aitab sul oma armastuse karikat täita, et ka teistele seda energiat rõõmuga jagada. On oluline olla endaga kannatlik, kes soovib ka tõelisesse Meistri-staatusesse jõuda – iga meisterlik oskus vajab harjumist ja harjutamist! Kui oled tasakaalust väljas, võid tunda soovi maailmast eemale tõmbuda ning võtad elu liiga tõsiselt. Kui soovid tulla tagasi rohkem tasakaalu, saab sind aidata mediteerimine, sõpradega suhtlemine, uute tutvuste loomine ning harjutamine – harjuta seda, milles soovid osav olla!

MADU – kundalini ärkamine, maagilised võimed, loomepotentsiaal, küllus, karismaatilisus. Kui oled tasakaalust väljas, ei vii asju lõpuni, kannatamatus ja üleolekutunne. Tasakaalu saad läbi vaimsete praktikate.

MEREMADU - kutsub sind ennast tervendama ja parandama oma hingehaavu, tegema rahu oma minevikuga, et teha läbi uuestisünd puhtasse teadvuse olemusse, jäädes samas kohale oma füüsilises kehas. On aeg langetada otsused tervisliku ja tervikliku elu kasuks, tuua oma tunded ja emotsioonid puhtasse armastuse valgusesse ning need sellesse lõpmatu õndsuse ookeanisse ära sulatada. Universum kaitseb ja hoiab sind. Vajadusel leia abi mõne terapeudi või nõustaja juures.

MERITÄHT – lihtne, rõõmus, helge, rahulik, kaastundlik, sõbralik ja tänulik tegelane, kes tuletab meile meelde, et me tunneksime rõõmu ka väikestest asjadest enda elus, nuusutaksime rohkem lilli, imetleksime loodust, seisaks selle eest, et loodus saaks säilida ka meie järeltulevatele põlvedele. Märksõnadeks on veel ka ilu, lihtsus, mitte liiga sügavate teemadega tegelemine. Kui oled tasakaalust väljas, võid tunda tahtmist enda eest põgeneda, üle süüa, üle magada, üle töötada, üle mõelda või üle analüüsida, klatšida või kellegi suunas mürginooli saata. Et tagasi tasakaalu tulla, oleks väga hea suhelda positiivsete inimestega ja meelelahutuseks kogeda asju, mis on tervislikud, lihtsad, rõõmsad, toredad.

MESILANE – õielt õiele, ühest kogemusest teise korjab su teadvus ja võimalik ka, et rahakott või pangaarve magusat varu, et hästi elada. Kui oled tasakaalust väljas, koged ülerapsimist, töö on tehtud lohakalt, oled kurnatud, väsinud, ei viitsi enam midagi teha, väsimus on su keskmine nimi. Et tulla tasakaalu, õpi lõõgastuma, võtma kasvõi väikeseid pause oma muude tegemiste vahepeal, toida ja täida end kvaliteetse puhkuseajaga. Näiteks reiki seanss, meditatsioon, jooga nidra jms kogemused võivad sind igapäevaselt väga palju aidata. Kui sul on aega netis surfata ja telksu vahtida, on aega ka ennast tervendada ja kvaliteetpuhkuse oskus selgeks saada.

MUST MUNA – mingi väga võimas tõehoovus tahab end läbi sinu nähtavaks ja kuuldavaks teha. See on taaskord väga kõrge vibratsiooniga enne, mis sümboliseerib sinu jõudmist oma kõrgema potentsiaali olemusega kooskõlla ja oma hinge valitud teega tõelisesse ühtsusesse. On hea, kui saad end väljendada rahulikult, selgelt ja kannatlikult. Sinu ülesanne pole mitte teistele oma jutuga meeldida või kedagi seljataga rääkida, vaid väljendada enda südame kaudu tulevat enesekindlat voogu. On aeg elada autentse, siira, tõese iseendana, sirge selja ja enesekindla eluhoiakuga. Sa väärid elamist õnnes ja see on sinu kord seda ka ausalt tunnistada. Sinu hääl ja tõde on tervendavad, kui neid südame teenistuses rakendad.

NAHKHIIR – liikumine valguse ja armastuse poole, enda inimlikkuse leidmine, julgus jääda iseendaks ka siis, kui kellelegi ei meeldi su olemus, välimus või nad veel ei mõista sind. Märksõnadeks veel lahtilaskmine, uuestisünd, millegi vana äralagunemine, kohanemine uute oludega, harjumine ja harjutamine, sisukamate vestluste ja kogemuste loomine, kui lihtsalt pinnapealne elamine. Kui oled tasakaalust väljas, püüad ehk korvata oma välise imagoga sisemist puudujääki või kurbust, ei lase asjadel minna ega usalda elu, üritad end ehtida võõraste sulgedega, matkida teisi või kellelegi ära teha. Saad tagasi tasakaalu, kui oled ausameelne, siiras, kontaktis oma sisetundega ja käitud vastavalt, ei ürita olla kellestki parem ega kellelegi midagi tõestada. Katsu ärgata varem, et näha päiksetõusu ja naudi rohkem looduses olemist.

PANTER – ebavajaliku minetamine, edasiliikumine, puhastus, selguse loomine, vaprus, tugevus, produktiivsus, kodustes teemades tasakaalu ja harmoonia loomine läbi enda vajaduste ja soovide väljendamise ja ka kindlate piiride panemise. Kui oled tasakaalust väljas, võid olla ennast või teisi liigselt survestav, lausa sooviga lõhkuda. Tagasi tasakaalu saad, kui vabastad end eavajalikust, õpid vägivallatut suhtlemist ja lepid endaga kokku, kuidas end aidata.

PESUKARU – anded, talent, oma kingituste peitmine, varjamine, mitte tahtmine maailmaga (veel) jagada, oma südamevalguse iseendale hoidmine. Kui oled tasakaalust väljas, siis koged puudust ja näljatunnet, sest sa ei jaga maailmaga seda, mida oled tegelikult tulnud jagama. Koonerdamine ja ihnus ei kehti ainult rahateemade kohta, vaid oma annete jagamise kohta ka. Kes neid kinni hoiab, takistab kogu inimkonna arengut ja valgusesse liikumist. Et tasakaalu tulla, on vaja hakata maailmale kõike seda head pakkuma, mida oskad ja tead. Kes teeb seda, mida süda juhatab, see kogeb oma elus küllust. Kui sa küllust ei koge, oled võibolla natuke ihneks muutunud või oma vabanduste kuhja alla ennast ära peitnud, mis on tegelikult täiesti asjatu Armastusega võitlemine. Kutsu Pesukaru energia las peseb su nendest ebatõdedest puhtaks, kui vaja.

PÕDER – väga küps, elukogenud, tark ja kindlalt edasiliikuv energia, mis põhinev selguse ja põhjalikkusega asjad kaalutlemisel ja tunnetamisel, uisapäisa liikumise asemel. Tugev isa-energia, mis aitab hoida kogu perekonda, kogukonda, inimkonda joondununa tõelise sügava lõpmatu tarkusega. Võib olla ka vaimse õpetaja või väga suure vaimse meistri sümboliks – kas kehastad seda ise või oleks sul hea mõne sellise Meistri käe all õppida. Kui oled tasakaalust välja, siis rahune ja maanda ennast, pööra pilk Armastuse suunas ja küsi, mida Armastus selles olukorras teeks, söö teadlikumalt ja joo rohkem puhast vett/ taimeteed. Soovitan kuulata/vaadata Mooji, Eckart Tolle, Sri Sri Ravi Shankari videosid, tulla õppima Maagilise Reiki I astme internetikoolitusele inspiratsioonikool.ee.

RAIKALA – enesekindluse, oma tugeva vaimse selgroo kasvatamine, sisemine kasvamine. Kui tasakaalust väljas, siis süüdistad teisi ja näitad näpuga. Tasakaalu saad läbi palve, sisemise juhatuse kuulamise, sulle huvipakkuvate enesearenduse koolituste või raamatute – õige teadmine toob sinus ka õige tunde. Kui tasakaalus, siis liigud läbi ebamugavuste jäädes keskmesse ja rahulikuks, kasvad sisemiselt oma kõrgema olemusega ühte.

RAISAKOTKAS – väga alahinnatud tegelane, tegelikult ääretult suure kaastundlikkuse ja abivalmiduse sümbol. Selle väelooma abil saab su elus toimuda väga imeline uuenemine, kuna vana mittetoetav lihtsalt koristatakse su teelt ära, kaitseinglid ja vaimsed teejuhid valvavad, hoiavad ja suunavad sind su hingele omasele teel(e tagasi), saad võimsaid nägemusi ja taipamisi, kui teda appi kutsud enda mõttes. Kui oled tasakaalust väljas, võid kogeda draama-teadvuse ja agressiivsuse võidutsemist, viha, surmahirmu, ärevust ja sisemist külmust. Et tagasi tasakaalu tulla, oleks tark oma elukoht puhastada nii füüsiliselt kui energeetiliselt, mediteerida, vajadusel teha vabastavaid tervendusseansse mõne vastavateemalise praktikuga ja õppida tulema oma egomeelsusest tagasi terviklikkuse ja rahu teadvusesse. Lahtihaakumine vanast teeb ruumi uuele õitsengule. Keskendu elujaatusele ja tervislikkusele.

REBANE – kavalus, uuele teadvusetasandile üle tulemine, oma suurimate hirmudega silmitsi seismine ja nende üle võidu saamine, sisemine tugevus, toimiva suhte ja partnerluse loomine, kasvatamine, õppimine, maagilised uued võimalused, monogaamsus; nähtavale tulek tõelise iseendana ja seeläbi inspiratsiooniks olemine ka teistele. Kui oled tasakaalust väljas, võid tajuda end iseendas kahtlemas, segaduses, ebakindlalt ja tahtmisega end ära peita või asju kavalusega saada otsekohesuse asemel. Tasakaalu tagasi saad läbi partnerlussuhete arendamise, suhtlemise, ühenduse loomise.


PAABULIND – Su Kõrgem Mina on ärganud või ärkamas ja saad kogeda elus väga võimsat uuele teadvuse tasandile tulekut. Julgus olla enda väes, ilus, laheduses, külluses, luksuses, täies ehtes ja elurõõmus kohal – see on nüüd sinu aeg ja kord seda kogeda ja enda elus see peatükk avada. Kui oled tasakaalust väljas, võid tajuda eraldatust, kuivust, igavust, tüütust, raskust, tülpimust. Tagasi tasakaalu saad läbi vaimsete praktikate, julguse olla sina ise ja teha asju nii nagu sulle tegelikult neid kõige rohkem teha meeldib.

PÜHVEL – vastupidavus, julgelt läbi tormide minemine, enesekindlus, tugevus, järjekindlus, edasiliikumine, tervenemine, tugevate emotsioonidega toimetulek, kõigele ausalt otsa vaatamine, maandatus ja samas väga suures vaimses meisterlikkuses olek. 
Kui oled tasakaalust väljas, ei käitu adekvaatselt, ei ole usaldusväärne, vead teisi ja ennast alt, ei pea sõna ja hakkad võbelema kui mingi uus teema üles kerkib, ei ole tänulik, ja pigem kade või üleolev. Et tagasi tasakaalu tulla, on vaja astuda sügavamalt inmkonna ja armastuse teenistusse, pidada oma sõna, rääkida südamest südamesse, tervendada ennast, leida abi, kui tarvis. Palvetamine ja usaldusväärsuse prioriteediks seadmine võivad samuti hästi aidata.


SAARMAS – mängulisus, lustakus, elurõõm, kergus, lihtsus, mõnulemine, nauding, enesega rahulolemine, kiitus, edu, võimsad uued eluvood, mis kannavad uutesse kõrgustesse. Kui oled tasakaalust väljas, võid kogeda pahurust, tusatuju, hirmude üleskerkimist, leiad vabandusi võimaluste otsimise asemel. Et tagasi tasakaalu tulla, oleks tarvis lõpetada elule vastu vaidlemine ja tunnetada, kuhupoole sind elu tegelikult tõmbab ja siis sellele sisemisele kutsele järele anda, tähistada koos kallite inimestega enda võitusid ja kõike, mis elus toimub või kui ei näi toredaid inimesi kuskil olevat, siis pane ise pidu püsti ja anna teada, et soojad südamed on sinuga liituma teretulnud! See võib tähistada ka koolituste korraldamist, kus õpetatakse inimestele elu nautima, loovust, enda avamist, südame tervendust jne

SEBRA –

SIPELGAS / RAUDSIPELGAD – jäikus mõtlemises, käskude järgimine, distsiplineeritus, asjade üle järele mõtlemine. Kui oled tasakaalust väljas, võid kogeda tülitsemist, vastuseisu, ülekeemist, tagarääkimist, ennast teiste arvamustest kõigutada laskmist, kannatamatust, ületöötamist, liigset siblimist. Sind aitab tasakaalu omaette aja võtmine, õhtuti jalutamas käimine, maandamine, reiki, meditatsioon, jooga, rahunemine.

SISALIK – tunnetus, tundlikkuse kasv, unistamine, uudishimu, kunstimeele avaldumine, telepaatiline suhtlus, vaimsus. Kui tasakaalust väljas, siis närviline, rahutu, ärevuses, ebausaldusväärne, pidetu olemine. Tasakaalu saad, kui tegeled mingi loomeprojektiga, mida südamest armastad. Tasakaalus olles koged elu mitmekülgsust, võimsat sädelevat uut teerada, mis juhatab sind otse su unistuste täitumise sisse, loomingulisus on avatud ja inspiratsioon voolab kui kuldne jõgi, sind endaga kaasa kandes.

SKORPION – kirglikkus, võistlemine, vabadus, julgus. Kui oled tasakaalust väljas, kipud hammustama, eluga võitlema, ei lahenda enda teemasid. Tagasi saad läbi aususe ja andestuse.

TARANTEL – vaata oma hirmudele ausalt otsa ja näe, et sa ei pea neid kogemusi sugugi mitte kartma. Kui sa ei torgi neid ega anna neile süüa – hirmud lähevad lihtsalt minema. Võid kogeda elu ristteel olemist, kus saad valida – kas minna hirmu pärast tegutsemise või armastuse kuulamise teed. Mõlemad viivad sind edasi ja sihtkoha valid vastavalt oma tunnetusele ise. Kui oled tasakaalust väljas, võid tajuda hirmusid ja koledusi visioonide ja unedena, oled kartlik ja mõtled üle. Tagasi tasakaalu saad, kui teed südame avamise praktikaid, sööd rohkem tervislikku toitu, teed kehale detoksi, jood piisavalt vett, käid nõustamises-teraapias, et oma hirmu kohtadest edasi liikuda, palvetad Jumala / Armastuse poole ning suhtled inimestega, kes on sind toetavad ja sõbralikud, kaastundlikud ja heasoovlikud. Soovitus on ka pidada oma päevikut ja unistada elust, mida päriselt soovid.

TIIGER – võimsalt oma väesse tulemine, julgus, tugevus, jõudlikkus, vastupidavus, mõnulemine, oma elu nautimine, kergus maailmaga suhtlemisel, enesekindlus, naisenergia tugevnemine – intuitsioon, sisehääle kuulamine jms. Kui oled tasakaalust väljas, võid kogeda end ebakindlalt, nagu kutsikas kesapõllul, raisakotkad ümber lendamas – see on sulle kutse oma möire kuuldavale lasta ja võtta oma vägi endale tagasi. Võid ka kogeda, et kõike on liiga palju ja ei jõua nii kiiresti kõike integreerida enda ellu kui tahaks. Sind aitab tasakaalu keskendumise ja rahunemise õppimine, teed ühte asja korraga ja pead oma sõna või muudad kokkuleppeid.

VAAL – igatsus liikuda oma elus veelgi sügavamale, kogeda ääretut rahu, saada kontakti oma ürgse olemuse ja iidsete teadmistega, lõdvestumine, lõpmatu kaastundlikkus ja edu. Kui oled tasakaalust väljas, võid kogeda raskust, kalduvust "vanasse mustrisse" tagasi minna. Tasakaalu saad, kui hoolitsed enda eest regulaarselt ja piisavalt, vastavalt enda tegelikele vajadustele.

VARES – väga maagiline, müstiline ja sädelev uus võimalus on sinu jaoks siin, võimalik, et sinus on avanemas uued maagilised võimed ning elu kutsub sind üles enda sädelevat isiksust rohkem ka maailmaga jagama, see on tugevuse ja sisemise selguse uus ajajärk, mis on algamas. Kui oled tasakaalust väljas, võid tajuda ärevust, ülemõtlemist, liigset tundlikkust ja kannatamatust. Et end tasakaalu tuua, oleks väga kasulik mediteerida, end maandada, kuulata oma keha, oma südame häält.

VIHMAUSS – on aeg rohkem iseendaga tegeleda, oma talentide ja annetega, enda sisemaailma ja oma hingetasandi olemusega tuttavaks saada – läbi meditatsiooni, enda südamega suhtluse, maanduse, rahu ja tasakaalustatud elustiili. Praegu pole hea aeg, et teistega kõike kohe jagada, mis vahvad ideed sul on, las need küpsevad su sees veel veidike. Kui oled tasakaalust väljas, oled liiga enesekeskne ja egoistlik, ei taha teisi mõista. Et ennast tasakaalu tuua, oleks hea rääkida seda, mis tundub sel hetkel kohaseim ja õigeim, mitte karta häbistamist ja tervendada oma alaväärsuseteemasid, kui neid peaks olema.

ÄMBLIK – usin järjepidev sammukeste tegemine suure sihi täitumise poole, külluse poole minemine, avardumine läbi eluülesande täitmise, selge sihi hoidmine ja vastavalt tegustemine. Kui oled tasakaalust väljas, võid tajuda igavust, tüdimust, väsimust, vääritust või ka ülekoormust. Et tagasi tasakaalu tulla, tee endale kindel päevakava, nädalakava, kuukava ning tähista iga väiksematki võitu ja edusammu, katsu leida rohkem mängulisust ja seda, mis su südame tõeliselt särama paneb läbi loomingu ja lõõgastuse.

ÖÖBIK – oma hingelaulu laulmine, nii otseses kui kaudses mõttes, teadvelolek oma kummalisest, aga seega ka üsna erakordsest andest panna inimesed end kuulama ja kuulma, mida su hing teistele hingedele öelda soovib, julgus olla oma südamele truu ning käia küllusteadvuse kohaselt uute alguste teed (vanade lõppude taganutmise asemel). Kui oled tasakaalust väljas, võib olla hääl ära, hääl on kinni, raske ennast selgelt väljendada. Et ennast tasakaalustada, on soovitatav teha hääleharjutusi, vabastavat hingamist, laulda, luua ja kuulata endale meeldivat muusikat.

ÖÖLIBLIKAS – kiirendus, püsimatus, unistustele ja soovide täitumisele keskendunud olek, tahtmine juba ruttu midagi ümber korraldada, arvamine, et kuskil mujal on parem kui siin. Kui oled tasakaalust väljas, võid kogeda egomängusid (keegi on parem kui sina või halvem jne), ei viitsi asju lõpule viia, leiad vabandusi, selle asemel, et keskenduda lahendustele, ei lõpeta alustatud asju, keskendud pettumustele ja sellele, mis kõik valesti on. Et tagasi tasakaalu tulla, lepi endaga kokku, mis on vaja lõpule viia ja tee seda.

ÖÖKULL e KASSIKAKK – Sisemine Tarkus, intuitsioon, selgeltnägemine, küllus, rikkus, rahulolu, kõrgemalt nägemine, näed, mida teised veel ei näe, suuremeelsus, usaldus, turvalisus. Kui oled tasakaalust väljas, siis koged rahamuresid, ebakindlust ja hirmusid. Tasakaalu saad, kui hakkad väärtustama oskust ja võimalust anda, mitte tahtes vaid vastu võtta.

ÜKSSARVIK – väga kõrgete sagedustega ühenduses olemine, suutlikkus olla ülimalt läbinägelik, armastav, tunnetada ühtsust kõige ja kõigi vahel, võivad toimuda väga maagilised sündmused ja kokkusattumused ning elu läheb täiesti uude sagedusse üle. Selles sageduses duaalsused on ületatud ning selline kogemus nagu tasakaalutus ilmselt ei olegi enam sinu jaoks eriline teema – pigem hakkad kõike nägema kui Suure Vaimu lõpmatut pühitsust.  Mõistes seda võimsat kõikehõlmavat terviklikkuse tantsu sissejuhatust hakkad ka ehk taipama, et on väga palju, mida sa veel ei tea... põnevat avastamist!

 

 

bottom of page