top of page

KÜLLUSE LOOMISE INTERNETIKURSUS

OKTOOBRIS 2019!

alustame 15. oktoobril

 

 

Tere armas!

On suur au tervitada Sind sel pühal teekonnal!

See kuuajane kursus saab olema väga põhjalik muutus terveks Su eluks. Loodetavasti oled imedeks valmis?! ;)

Kursus koosneb erinevatest osadest, millede seas on

8 Pühitsust meili teel

3 kaugseanssi,

mida saad alla laadida mp3-na

tagasiside võimalus lähema 

kuu aja jooksul


Osaleda saad just sellises tempos, nagu Sulle sobib, materjalid ja seansid saad meili teel kuu aja jooksul.

Soovitatav on kuulata vähemalt üht seanssi nädala jooksul, aga võid seda teha ka mitmeid kordi, vastavalt parimale äranägemisele.

Kogu protsess saab olema seadistatud selliselt, et Sinu eripära ja individuaalsus ning just see, mis Sul maailmale kinkida on, saaks toetatud ning väestatud.

 

ERIHIND ESIMESELE KÜMNELE 88 TÄNUTÄHTE

 

Koolituse tasu 111 varajstele registreerijatele

enne 9. oktoobrit / tavahind 188

Soodushind õpilastele ja pensionäridele ning töötutele või muidu väga keerukates oludes olijaile 88.

 

Anna enda soovist teada palun stella.shakti@gmail.com

 

Sul on võimalik siitsamast tutvuda ka juba mõnede kursuse materjalidega, alla laadida ka see imeline fail taotlustega, mis aitab Sul end häälestada uuele teadvusetasandile, uuele teadlikkusele, küllusele ja rõõmule.

 

 

 

"Ma usun, et meis kõigis on tohutu hulk varjatud andeid ja võimeid, mida kasutama hakates saame luua meelepärase maailma.

Küsimus on aga, kas me soovime edasi areneda või soovime jääda samaks?"

 

Stella Shakti

Ühe inimese tagasiside kursusele:

 

On hommik. Kell on 6.15. Olen olnud üleval juba rohkem kui tunni ja teinud asju, mis said eile õhtul täna hommikuks kirja pandud. Tunne on mõnus. Ma olen suutnud mingi korra ja süsteemi luua oma igapäevategevustes. See on ainult üks väike osa mis on kaasnenud selle imelise külluse loomise internetikursuse läbimise järel - ma olen muutunud oma tegevustes järjepidevamaks ja see on ka kestma jäänud.

 

Lisaks sellele olen teinud suure inventuuri oma peas ja ka oma südames. On saanud väga paljud asjad selgemaks, et kes ma olen ja mida ma tegelikult tahan elult ja iseendalt. Suur muutus on toimunud minu enesehinnangus ja usus endasse ja oma suutlikusse.

 

Miks ma valisin selle kursuse? Ma olen Stellat ja tema tegemisi juba aastaid kõrvalt jälginud. Olen teinud väga paljusid tema juhitud meditatsioone ja need on nii puhtad, nii selged, nii helged. Aga mis peamine - need on VÕIMSAD. Need toovad kaasa väga sügavaid elumuutvaid tulemusi. Olen nende meditatsioonide käigus väga palju vabastavaid pisaraid valanud ja ka taipamise pisaraid ja õnnepisaraid.

 

Stella on väga aus, vägaväga hea ja täielikult usaldusväärne selles, mida ta teeb ja maailmaga jagab. Külluse kursuse valisin ka sellepärast, et ma sain ammu juba aru oma vaesusteadvuse elamise nõiaringist. Aga ei olnud osanud üksinda seda segadust oma peas ja elus piisavalt hästi lahtimõtestada.

 

See kursus aitas mõista mis on valesti ja asjad õigesse järjekorda panna. Nüüd, kui olen selle läbinud julgen soojalt kõigile soovitada. See külluse internetikursus on hästi mõnusalt üles ehitatud. Iga järgmine pühitsus uute ülesannete ja oma imelise sisuga liugleb postkasti nagu imeline mitmevärviline inglisulekene.

 

See on täis armastust, põhjalikku seletust ja huvitavaid taipamisi, mis rulluvad lahti järkjärgulises sujuvuses. Need pühitsused olid väga oodatud minu poolt, ma olin nagu laps, kes avastab uusi mänguasju. Kui postitus tuli meilile, siis vahel ma jätsin kohe kõik sinnapaika ja pühendasin ennast sellele sajaprotsendiliselt. Aga vahel ma meelega ootasin õhtuni, et endas seda magusat teadmatust hoida ja siis alles sukeldusin uue pühitsuse vastu võtmisele.

 

Aitäh armas Stella selle kõige eest mida ma selle kuu ajaga sain. Ma tean ka seda, et see ei lõpe selle kursuse läbimisega. See kõik alles algab. Tänu selle kursuse läbimisele on praegu puhkenud pungad, siis tulevad õied ja siis viljad. Aga enne seda kursust ei olnud isegi maa umbrohust puhastatud rääkimata juurte olemasolust :)... Aitäh, aitäh, aitäh!

 

J.

 

bottom of page