top of page

TERE TULEMAST SEANSILE!

 

TEADLIKU SELGE

UNENÄGEMISE MEDITATSIOON

 

See seanss on mõeldud neile, kes soovivad kogeda

 

* teadlikku unenägemist - oskust enda unenägudes jääda ärkvele, teadvele unesolemisest

* suuremat kaitset enda magamiskoha ümber, et kõrvalised mõjud ei saaks sisse trügida öisel uneajal

* kõrgema potentsiaali kohaselt elamist

* suuremat lõdvestumist enne uinumist

* häälestuda parimal moel uueks päevaks

 

See on esimene seanss teadliku unenägemise praktiseerimiseks, mida soovitan kasutada enne mistahes praktikaid, mida raamatutes kirjutatakse vms. Sobib väga hästi algajaile, kes alles teadlikku unenägemist katsetada tahavad, aga ka juba proffidele unenägijatele, kes tahaksid viia enda kogemused uuele tasandile.

 

Kes veel pole teadlikku unenägemist elus kogenud, siis lühidalt kokkuvõtteks on see seisund, kus oled unes, aga saad aru, et oled unenäeos ja seega saad ette võtta mistahes lahedaid seiklusi, kogeda väga võimsaid teadvuseseisundeid – näiteks lennata, liikuda läbi seinte, liikuda teadlikult teise unenäkku, sulanduda algallika valgusesse, kohtuda oma kaitseinglitega, huvitavate tegelastega, lahendada probleeme, mis päriselus jäid lahenduseta, saada vastuseid enda tulevikku puudutavate küsimuste kohta, juhatust edasiseks eluks jne.

 

Unenägusid näeme me kõik.

Küll aga on nii, et paljud inimesed ei mäleta neid hommikul, sest

* inimene on nii stressis, et närvisüsteem ei kannataks lihtsalt nende lugude läbiprotsessimist ärganuna

* inimene on kunagi soovinud, et ei näeks unenägusid ja KEHA, TEADVUS ja MÕISTUS ON VASTAVALT SELLELE PALVELE ennast selliseks häälestanud, et ei mäletaks neid

* inimene ei ole teinud selgeid taotlusi, et unes ärkvel olla või unenägusid mäletada

* inimene lihtsalt ei teadvusta endale, mida ta kogeb

jne

 

Küll aga saab ennast stressist vabastada, ja teha selged taotlused, et hakata unenägudes saama vajalikke sõnumeid uueks päevaks, ülejäänud eluks jne.

 

Kuna uneajal me oleme tegelikult väga suures transformatsioonis, siis on minu tunnetuse kohaselt oluline anda häälestuseks selged taotlused, et see muutus saaks toimuda parimal moel.

 

Nii nagu õhtul enne uinumist häälestud, see protsess kestab ju terve öö ja see annab ka hommikuseks ärkamiseks teatavad eeldused.

 

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

TEADLIK UNENÄGEMINEStella Shakti
00:00

Seansi eest saad teha endale sobiv annetuse:

MTÜ Südamekeskus 

IBAN: EE507700771001082851

Selgitus: annetus

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

bottom of page