top of page
Loome ise endale
MEELDIVA ELU

 

Minu missiooniks on keskenduda puhtalt sellele, millise planeedi pärandame järeltulevale põlvele. Mille meie ära õpime, on neile elementaarne. 

Kollektiivne saab alguse individuaalsest ja igaühe panus on oluline. Samas on ka hea teada, et mida meisterlikum olla ise, omaenda elu elamises, seda suurem mõju on indiviidil kollektiivsele alateadvusele ning puudub tarvidus teisi muuta.  Ülesandeks on tõsta oma vibratsioonitaset ning kõik muutub sellega koos.

Saad tulla ise õppima ja meenutama oma tõelisi võimeid ning avada varjujäänud andeid. 

 

Elu on mäng!

Taasavasta

oma kõrgeim

potentsiaal

 

Tervendavatel seanssidel julgustan ma inimesi minema sügavamale enda südamesse, et julgeks vastu võtta kogu küllus, rikkus ja armastus, millest oled unistanud.

 

Eraseanss on kanaldusprotsess vastavalt iga inimese vajadustele edasises arengutees, energeetiline harmoniseerimine ja tasakaalustamine.

 

Kaugseansid on kanaldused tervele grupile, aga mõju siiski individuaalne. Tagasiside on olnud vägagi positiivne – tervenemised nii vaimselt kui füüsiliselt.

VÕTA VASTUTUS

 

Igaühe panus siin planeedil armastuse armastamisel on oluline. Aga tähtis on mäletada ka seda, et kes selle armastuse loojaks on, mida kõik kogeda soovivad. See oled Sina Ise! Sinu jumalik valgus ehk sinu elutarkus ja tõelised mõtted, kui on nähtaval, valgustavad ka teisi ja see aitab teistel tundetasandil meelde tuletada, mis nende pärisolemus ehk Armastus on.

 

Pole vaja muuta iseennast, aga tuua hoopis see Tõeline Ise nähtavale. Nagu skulptor raiub puust välja imelise skulptuuri, mis seal peidus on olnud terve see aeg, samuti toome meie enda imeteose teistele näha ja kui oleme avardumises ja puhastumises, on meil ka universumi abi ja toetus, sest sinnapoole me liigume – äratundmise rajal.

 

Tule Maagilise Reiki või EMF Tasakaalustamise Tehnika koolitusele, et rajada tugev alus oma arengule ja mõista esiteks, kes oled ise, et teada, kuhu soovid liikuda. reiki on enamat kui lihtsalt tervendava seansi kogemine, see on elustiil, mida luues saad aru iseendast kui oma elu loojast.

 

Sinu Südames on imeline juhatus.. Oled õigel teel!

bottom of page