top of page

MEDITATSIOON

TURVALISE ELU VALIMINE VÄELOOMA

KUTSUMISEGA

 

 

Kas tead seda, et muretsemisest palju kasulikum on palvetamine, selgete taotluste loomine ja universumilt tellimine, mida päriselt tahad?

Harjumus oma peas veeretada mõtteid plaan B ja C ja D kohta viivad su keskendumise plaanilt A ju minema. Inimene on häälestatud kohanema uute tingimustega. Mida enam elad rahu seisundis, seda suuremaks muutub intuitsiooni kuulamise ja mõistmise võime ning seeläbi saavutad tegelikult palju vähema vaevaga palju meeldivamaid tulemusi.

 

Praeguses arenguetapis on ÜLIOLULINE, et inimesed õpiksid ära rahuliku hingamise, elu usaldamise ja rahunemise võime. kes neid kogemusi endasse ei integreeri ja jäävad hädaorgudesse siplema, need aitab universum aga üsna kiiresti ülemineku teha, et nad saaks sündida uuena.

 

Uuestisünd ei pea inimestel olema füüsilisest kehast lahkumise kogemusena. Vahel on vaja surra oma vanadele harjumustele, tõekspidamistele ja ebaloomulikkusele, et sündida tõesena, loomulikuna ja iseendana. me kõik teeme siin taolisi transformatsiooniprotsesse läbi, kes veel vana aja energiatesse ennast vanal ajal mässinud on, ja see on osa suurest jumalikust plaanist. me oleme õppinud ennast tervendama, ennast tooma tervemõistuslikkusesse ja lahenduste voogu.

 

Kes tunneb, et vajaks selles protsessis, mida võime nimetada  õndsuse ajastusse sisse sulandmiseks, veidi abi ja toetust, siis just see meditatsioon ongi siin sulle loodud spetsiaalselt selle teema väestamiseks ja hõlbustamiseks.

 

Kes ütleb, et areng peab olema õudne ja raske ja keeruline, siis neil soovitan järele mõelda, et kas seda tegelikult ka tahad või oled seda harjunud endas korrutama, sest vanasti kõik tegid nii?

 

On teadvuslikult tõestatud ( :D) , et meie elu võib olla lihtne ja rõõmus ja tore avastusretk, mis on väga arendav ja silmiavav. Avardumine ei pea toimuma läbi võitluse ja lõpuks murdumise koorma all, valu ja pisarate meres supeldes. See võib olla rännak, kus enda senised vastuseisud armastusele lihtsalt sulavad nagu veganjäätise pallikesed kuumal taldrikul.

 

Ei ole midagi, mida tõeline armastus tervendada, leevendada või lahendada ei suudaks. Küsimus on aga selles, et kas armastad ennast piisavalt palju, et armastusele järgneda?

 

Hirm on see, mis on muutnud inimesed kangeks ja otsused toimaks raiumiseks. Et hirmud ületada, on tarvis aga maandust, usaldust elu ja armastuse suhtes ning turvalisuse ruumi loomist endale. Just selleks selle nädala seanss loodud ongi. Väeloomad tulid ka seansile, seega on sind ees ootamas üks maagiline retk... Õnnistuse energias!

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

b-turvaline-ruut.png
Turvaline eluStella Shakti 2019
00:00

 

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

SEANSS ON SALVESTATUD NOVEMBRIS 2019

KUI SUL JÄI ALLA LAADIMATA EELMISE NÄDALA SEANSS VALGUSE SÕNUMID UUTEKS ALGUSTEKS, AGA TAHAD SEDA SIISKI KUULATA, SIIS SAAD ANNETUSE EEST SEDA TEHA SIITKAUDU.

 

Seansi eest saad teha endale meelepärase annetuse, kui seda veel teinud pole:

MTÜ Südamekeskus 

IBAN: EE507700771001082851

Selgitus: annetus

bottom of page