top of page

Stella kanaldatud kaugseanss

HALDJAMAAILMA

KEVADPÜHITSUS

 

KEVAD ALGAB 20. MÄRTSIL kell 23:58

See on väga oluline pööripäev. Iidsete teadmiste kohaselt on see kõikidest pööripäevadest kõige võimsam, sest see on meie kliimavööndi aastaringi ärkamise aeg.

Väga soovitatav on enne seda või sel ajal või paar päeva peale seda teha üks spetsiaalne meditatsioon, et selle kevade energiad vastu võtta, et jõuda kõige kõrgemasse sagedusse, mis vähegi võimalik.

 

Niisiis - kui soovid elada suures armastuses, valguses ja selguses, võta endale see tunnike, et häälestuda imedele, lahendustele ja uutele väestavatele kogemustele!

 

Seekordne seanss on pisut teistsugune kui see on olnud harilikult - mänguline ja lustakas retk viib meid läbi inglipühitsuste haldjariigi väravatesni, kus meid võtavad vastu maagilised olendid.

Ei maksa lasta ennast nendest allegooriatest segada - tegelikult oleme me kõik ühenduses ja nii need inglid kui haldjad on osa Su enda kõrgemasageduslikust olemusest.

Haldjariigi pühitsus on üllatus, mida ma siinkohal reeta ei saa, aga igaüks saab selle ise enda jaoks kogemuslikult vastu võtta, kes soovib.

 

Lisaks sellele seansile saad enne neljapäeva hommikut taas endale kingituseks tasuta ka väikse meistrikaardi-soovituse terveks selleks algavaks aastaveerandiks.

 

Kõik seansile registreerijad, kes panevad ennast kirja enne 21. MÄRTSI kella 7 hommikul, saavad meie käest nädala jooksul kingituseks ka tasuta mini-kaardiladumise e-maililt inspiratsioonikool.ee

 

Kui on küsimusi või soovid jagada enda kogemust, võta julgelt sama e-maili aadressi kaudu ühendust :)

 

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.


See seanss aitab meile meelde tuletada, et meie kodu on püha väljendus meist endast. Austades ja korrastades enda kodu, puhastume ka ise. Saame energeetiliselt ise oma kodu ümber seadistada, selleks pole tarvis muud, kui selgeid uusi otsuseid, hoida keskendumist ja suunata valgust ja armastust. Sa oskad seda suurepäraselt, kui soovid!

Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

HALDJARIIGI KEVADPÜHITSUSSTELLA SHAKTI
00:00

Vabandame ka, kui on faili alla laadimisel tehnilisi tõrkeid! Sellisel juhul palun vajuta siia tumepunasele lingile!

Kui siitkaudu ka ei saa, kirjuta palun 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

Kui Sul jäi varasemalt alla laadimata ja kuulamata NAISENERGIA AKTIVEERIMISE SEANSS, aga sooviksid ka seda alla laadida ja kuulata, siis saad seda teha annetuse eest sellelt lingilt (rekvisiidid siin all).

Kui soovid, võid vabalt jagada minu loodud seansse ka oma sõprade ja perega.

Kui aga mp3-d ringi liiguvad, võiks uued omanikud või kinkijad teha energiavahetuseks tasakaalu-annetuse

MTÜ Südamekeskus 

IBAN: EE507700771001082851

Selgitus: annetus

VAATA KA MU YOUTUBE'I KANALIT JA VAJUTA SUBSCRIBE!
bottom of page