top of page

NAISENERGIA TERVENDUS NAISTELE

KOLME JUMALANNA PÜHITSUS

 

Meie praegune ajastu on nii tohutult ülistanud mees-energia välja-arendamist, et isegi naised enamuses on asunud usinasti käituma nagu mehed, vahel isegi veelgi mehelikumalt kui mehed ise. Planeerimine, süstematiseerimine, võistlemine, saavutamine, faktide ritta seadmine, firmade loomine, rahavoogude kojutoomine - need on kõik meesenergia väljendused! Selline asjade kulg on vahva ja mänguline ja arendav teadvusearengu jaoks, ent kui naised kaotavad enda kontakti enda ürgnaiselikkusega, hakkab manduma kogu õnnetunde-kogemuse võimalus mõlemale sugupoolele. See on asendunud pigem sõltuvuste ja võistluse kui tõelise olemise naudinguga. Meil ei ole tarvis laskuda äärmustesse, ent leida tasakaal mõlema energia väljenduses.

 

Ma usun, et meil on aeg naistena endal aidata tagasi tulla enam naiselikku energiasse, et mehed saaks olla enam mees-energias.

 

Meil on vaja julgeda, kallid naised - väljendada oma tundeid. See on meie varandus ja kompass, mis juhatab meid õiges suunas! Sest mehed tunnevad palju vähem. Mitte kõik, on ka erandeid. Aga meil on tarvis õpetada meessugu naisenergiat armastama. Seda saame teha kas tänitades või ette näidates, kuidas see käib. Esimene variant enamasti ei tööta, kui on alaküpsenud meesenergia.

 

Et seda teha, on tarvis esiteks ära tunda endas see tugev tõetunnetus - mis on Sinu jaoks tõde ja siis seda ka väljendada. Kuidas väljendada, õpetab Sulle elu ja saad seda ka teadlikult endas kasvatada ja kultiveerida. Nagu vanemad kasvatavad oma last, on meil vaja oma kundalini lubamine endale selgeks õpetada. Kärtsu ja mürtsuga tuleb vahel pahandusi, seepärast ON HELLUSE JA ARMSUSE KASUTAMISE OSKUS VÄGAGI VAJALIK. See ei ole koht, kus käega lüüa ja mehed *** saata, vaid kõigepealt enda armastus endast üles leida enda suhtes. Siis hakkavad asjad täiesti uues suhtemustris liikuma kõikides suhetes.

 

Selle protsessi toetuseks sain selge juhatuse teha üks enese väe üles leidmise ja maanduse protsess kolme Jumalanna-energia kanaldusega.

 

See seanss on spetsiaalselt pühendatud sellele, et me tugevdame oma energiasüsteemi, ankurdame selle tugevalt Algallikasse, et see tugevus ei murduks esimese rumaluse peale, millega kohtume, vaid oskaks leebelt ja armastavalt edasi juhatada nii Sind kui Sind ümbritsevaid.

Võid seda kuni järgmise laupäeva hommikuni alla laadida siit paremalt poolt.

 

Õnnistust!

Stella

 

Kõik seansile registreerijad, kes teevad seda enne neljapäeva hommikut, saavad minu käest ka PERSONAALSE MINI-KAARDILUGEMISE naisenergia väestamiseks. Kaardilugemised saadan välja u nädala jooksul, loodetavasti hiljemalt pühapäeval :)

 

Kui on küsimusi või soovid jagada enda kogemust, võta julgelt ühendust sydamekeskus@gmail.com :)

 

 

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

NAISENERGIA TERVENDUSSTELLA SHAKTI
00:00

Vabandame ka, kui on faili alla laadimisel tehnilisi tõrkeid! Sellisel juhul palun vajuta siia tumepunasele lingile!

Kui siitkaudu ka ei saa, kirjuta palun 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

Kui Sul jäi varasemalt alla laadimata, telefoniäratuseks seadmata ja kuulamata VAESUSTEADVUSE VABASTUSE SEANSS, aga sooviksid ka seda alla laadida ja kuulata, siis saad seda teha annetuse eest sellelt lingilt (rekvisiidid siin all).

Kui soovid, võid vabalt jagada minu loodud seansse ka oma sõprade ja perega.

Kui aga mp3-d ringi liiguvad, võiks uued omanikud või kinkijad teha energiavahetuseks tasakaalu-annetuse

MTÜ Südamekeskus 

IBAN: EE507700771001082851

Selgitus: annetus

TRIDEVI

(loe mu blogist lisaks)

Lakshmi

Parvati

Saraswati

bottom of page