top of page

Siit lehelt saad kuulata Stella kanaldatud kaugseanssi

PÜHA NAISENERGIA AKTIVEERIMINE JA TERVENDUS

 

Naisenergia avanemine on loomulik ja normaalne protsess, mis tähendab seda, et inimene hakkab kasutama oma kaht ajupoolkera enam tasakaalus ja seega langetab arukamaid otsuseid, elab tervemalt ning külluslikumalt. Puuduse kogemused saavad vahetatud aruka loomise vastu ja ohvritunded enda elu eest vastutamise vastu.

 

Seanss on sobilik nii meestele kui naistele.

 

Vana aja energia oli pigem enam sundimine ja "teen-nii-nagu-teised", sest kõik teevad nii. Nüüd uue ajastu algul tuleb meil kõigil varem või hiljem ümber õppida, hakata kuulatama enda intuitsiooni ehk sisetunnet, sest enda sundimine võib teha inimesed lausa haigeks.

 

Suure osa elus oleme harjutanud, et õppida elama meesenergias. Meesenergia on toimetamine, asjade ajamine, ratsionaalne mõtlemine, sõnastamine, kokkulepete loomine ja pidamine.

Oleme arendanud tohutud haridusssüsteemid, et meie vasak ajupoolkera saaks õitseda ja õilmitseda. Aga tõeline tasakaal ja harmoonia saab valitseda meie elus tõeliselt siis, kui ka meie naisenergia – tunnetus, tunded, õnnelik OLEMINE e nauding, on esindatud. Selle seansi käigus loomegi uue tasakaaluseisundi uuteks õitsengu-kogemusteks.

 

See on eriti oluline juba vaikselt algaval Veevalaja ajastul, mil inimene oma olemuses muutub üha tundikumaks ja see omakorda nõuab meilt oskust oma tundeid mõista ja vastavalt ka tegutseda.

 

Iga seansil osaleja saab täiesti erilise pühitsuse, nii paluti mul edasi öelda seansi kogejaile! Kuna igal inimesel on väga individuaalne energiamuster ja kokkulepe universmiga, siis see seanss austab ja väga toetab just igaühe enda eripära välja toomist!

 

Aktiveerime ka varjatud andeid ja võimeid - Sinu ja kõigi kõrgeimaks hüvanguks!

 

Õnnistusega

Stella

 

Seanss on valminud 2019 aasta kevadel.

 

❤️

 

 

 

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.


See seanss aitab meile meelde tuletada, et meie kodu on püha väljendus meist endast. Austades ja korrastades enda kodu, puhastume ka ise. Saame energeetiliselt ise oma kodu ümber seadistada, selleks pole tarvis muud, kui selgeid uusi otsuseid, hoida keskendumist ja suunata valgust ja armastust. Sa oskad seda suurepäraselt, kui soovid!

Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

Püha naisenrgia meditatsioonUnknown Artist
00:00

Vabandame ka, kui on faili alla laadimisel tehnilisi tõrkeid! Sellisel juhul palun vajuta siia tumepunasele lingile!

Kui siitkaudu ka ei saa, kirjuta palun 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

VAATA KA MU YOUTUBE'I KANALIT JA VAJUTA SUBSCRIBE!

Kui soovid, võid vabalt jagada minu loodud seansse ka oma sõprade ja perega.

Kui aga mp3-d ringi liiguvad, võiks uued omanikud või kinkijad teha energiavahetuseks tasakaalu-annetuse

MTÜ Südamekeskus 

IBAN: EE507700771001082851

Selgitus: annetus

b-naisenergia-fb.png
bottom of page