top of page
siit lehelt saad kuulata ja alla laadida meditatsiooni:
MEDITATSIOON
TEISE INIMESE MÕISTMINE
SOBIB KA ISEENDA TULEVIKU MINA, MINEVIKU MINA VÕI KA KÕRGEMA MINAGA SUHTLEMISEKS

Mõistmine algab peale soovist mõista. Mõistmine on teerada rahuni, rahu aga toob lahendused. Et mõista teist inimest, saame suhelda tema Kõrgema Olemusega, kes teab ja näeb ka selle inimese inimlikke jooni ja oskab meiel parimal moel nõu anda, mida ette võtta.

 

Seanss sobib väga hästi, et saada ka juhatust oma tuleviku minalt, et saaksid vastu võtta juhatuse oma unistuste täitmiseks. tema juba on seda yeinud ja oskab sind juhendada, mida ta ette võttis või ka tegemata jättis.

Selline läbi intuitsiooni ühenduse võtmine on maagiline, aga väga tõhus meetod. Siinjuures me ei trügi kellegi energiavälja ega ürita kedagi ümber teha, et ta meile meeldiks või meie neile. Vastupidi – vaatleme olukordi neutraalsuse silmadega jäädes ka ratsionaalselt kohale, kadumata emotsioonide laviini alla.

See seanss on väga põhjalik ja peen häälestus, et taoline energieetiline ühenduse võtmine austaks mõlema poole vaba tahet ja armastuse kõrgeimaid seadusi – lubades armastusel meid juhtida just neid õigeid suhtelmisi tegema, mis vaja, et me jõuaks LAHENDUSENI, sisemise rahuni, edasiliikumiseni pusast kergusesse.

Kui see seanss sulle meeldib ja tahaksid rohkem teada/osata/minna oma elu loomisel tõelise meisterlikkuseni iseendas, oled teretulnud liituma ka Maagilise Reiki internetikoolitusega. E-koolitusel saad rahulikus tempos u 4 nädala jooksul endasse võtta uued töövõtted ja hoiakud, et koheselt enda elukvaliteeti parandada. Koolitust saad järelvaadata mitme aasta jooksul, saad läbida endale sobivas tempos.

Peale II astme e-koolituse läbimist saad tulla osalema ka meie tasuta maagilistel internetiseminaridel, mida Maagilise Reiki II astme läbijatega/läbinutega aeg-ajalt teeme, et enda vibratsiooni ja selgust külluse teel hoida ja väestada.

 

Kes registreerivad meditatsioonile – praegu on meil mingi tehniline viperus ja saate kogemata ka kirja et olete e-koolitusele reganud, Palun lihtsalt ignoreerige seda, me katsume parandada olukorra esimesel võimalusel!

Õnnistuse ja armastusega
Stella

Meditatsioon on salvestatud 2022 aastal ja võid seda kuulata piiramatult.

❤️

Kui vastused/nägemused uue elu kohta ei tule sulle kohe esimesel seansil, soovitan seanssi üle kuulata mitmeid kordi ja enne uinumist kui keha on kõige lõdvestunum.

*Kui oled suur ülemõtleja, soovitan võtta õhtuti magneesiumi, kuldjuure kapsleid vms taimset sulle sobivat toidulisandit, mis aitab kehal rohkem rahuneda. Vajadusel pea nõu oma tervsenõustajaga, kui sa ei tea, mis ja kui palju sulle sobilik on.

Kui koged seanasi ajal ka lihtsalt katkendeid, ja ei tule "terviklik lugu", ära lase ennast sellest häirida – usalda protsessi ja tea, et kõik on TÄIUSLIK just nii nagu see sel hetkel on.

Hea harjutus on hakata oma unistusi ja visioone üles kirjutama. Mida täpsem oma soovides oled, seda täpsemalt oskab universum ka vastata.

Teine samm on luua selge tegavuskava. Kui võtad uue hajumuse – kanna see ka oma kalendrisse, et see poleks lihtsalt idee, aga selleks asjaks on oma kindel aeg ja iseendaga kokkulepe ka seda lubadust pidada.

Kui teed midagi 21-40 päeva järjest, saab sellest HARJUMUS.

Palun teadvusta, et kui sa seansi ajal pilte ei koge, see on OK! Vastused võivad tulla ka mõtetena, tunnetena, taipamistena, aga ka peale seanssi käsi ise sirutab mingit videot vaatama, kus on vajalik info või lugema kellegi/millegi edasiviiva kohta. Seanss on vaid seemne istutamine – see, mis toimub nädala ja kuu jooksul peale seansi kuulamist – vat see on oluline tähele panna, mis märgid tulevad ja taipamised!

 

Oled teretulnud kogema!

 

Kui oled huvitatud, saad siit lehelt tulla osalema.

Võid selle MP3 alla laadida lähema 6 kuu jooksul (hilisemalt me ei garanteeri selle olemasolu) ja kasutada terve elu, nii palju kordi kui soovid.

 

Olen väga tänulik, kui saadate meditatsioonikogemuse tagasisidet inspiratsioonikool@gmail.com või siin lehel kommentaariumis.

 

Armastuse ja õnnistusega

Stella

 

 

b-m6istmine_ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti.

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

Teise inimese m6istmise meditatsioon seanss StellaShakti2022Stella Shakti
00:00 / 1:08:01

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh sulle!

bottom of page