top of page
siit lehelt saad kuulata ja alla laadida meditatsiooni:

TEIDE PÜHITSUS

TENERIFE VULKAANI ENERGIAGA LAADIMINE, PUHASTUS JA SOOVIDE TÄITUMISE KIIRENDUS

Teide on Tenerife keskel asuv suur vulkaan, mille toime ja energia on väga võimas ürgne naisenergia ärataja ja hoidja. Tenerifet nimetatakse südamesaareks ja kõik, mis on takistanud su südamesoovidel täituda või on hoidnud sind armastuse ja voo eest lukus, saab tänu sellele energiale tervendatud ja minema uhutud, kui seda endale appi kutsud!

 

Maa-energia on hoidev, toetav, väestav ja intellignentne – ta oskab sind aidata, kui temaga suhtled! Olen kanaldanud spetsiaalse meditatsiooni, et saaksid elegantsel, pehmel moel tulla järgmisele hinge arengu astmele, kes seda kogeda soovib!

Maagiline Teide pühitsus on tasakaalustav, väestav protsess austuse ja armastuse energias. Kõigile, kes soovivad oma elus anda vabaks klammerdumised ebatervesse ja ka klammerdumised oma unistustesse, et enda manifesteerimise voole kaasa aidata.

Enne, kui mingi kogemus saab meie elus ennast ilmutuda, on tarvis

* et meie energiakeha oleks avatud uuele kogemusele – blokid maha!

* et me oleks vabad klammerdumisest tulemuse külge – meis on ruum uuele!

* et me oleksime hästi maandatud, et head kogemused meie närvisüsteemi läbi ei kärsataks – meis on rahu!

* et me oleksime suutelised antud suuremat laengut ka kanda ja hoida – oleme inspiratsiooniks paljudele!

* et me kogemuse hoidmiseks oskaksime jääda rahusse, tasakaalu ja kohale – kohalolus on kõrgeim sagedus kogu aeg olemas ja kättesaadav!

Mitte ainult suurte väljakutsetega tegelemine pole oskus, aga suur oskus on hakkama saada ka väga heade asjade tulvaga meie elus. Sageli maailm viivitab inimestele heade asjade andmisega, sest inimene enda sees on närvisüsteemi poolest veel liiga ebastabiilne Väga head tunded võivad samuti tunduda inimesele koormaks, kui ta pole tasakaalus. 

Et ennast harjutada heade asjade ja voos elamisega, on enese tasakaalustamise oskus hädavajalik.

Selleks vooks ettevalmistumiseks ja selles elamiseks ning oma teekonna sujuvuse toetamiseks see Teide pühitsus valminud ongi.

Tähtis on, et ka selle unistuste täitumise ajal ikka ja jälle ennast Maa-energiaga laadida ja võid lausa teadlikult kutsudagi endasse vulkaani energia, mis aitaks su keskse energiakanali kogu aeg puhtana hoida. Kui midagi on jäänud takerduma, et see purskaks ja paiskuks meist välja kõikide jaoks kõige kõrgemal moel e armastuse energias, tões ja austuses.  Selline regulaarne enda puhastamine ja Maa-energiaga koostöö suurendamine aitab sul järjest selgemini ära tunda ja mõista enda terviklikkuse olemust e ühtsust ja üksolemist kogu elavaga.

Puhastunud teadvus ja rahunenud meel näeb seosesid, võimalusi, lahendusi ja selgust neis kohtades, kus stressis inimesed nagu peata kanad ringi jooksevad.

Seanssi võid kuulata nii istudes või lamades, kuidas mugavam on. Kui kuulad lamades, soovitan seansi ajaks panna jalad kõrgemale (patjade vms najale, et lümfid saaks kehas samuti mõnusamalt tasakaalustuda)

Kingituseks saadan sulle meili teel peatüki uuest veel ilmumata DNA häälestuse raamatust.

Esimesi kordi seansse kogedes palun loe läbi ka instruktsioonid.

Soovitan võtta kõrvale ka kirjutsvahendid, et saadud sõnumeid enda jaoks üles tähendada.

Kui kohe vastuseid ei tule, siis tea, et vastused tulevad su ellu KINDLASTI, seda siis jumalikult õigel hetkel. Järelikult on vaja rohkem lõdvestuda ja end lõõgastada.

Kui need teemad huvitavad sind, saad tulla õppima, kuidas oma sisetunnetust ja maailmanägemust kiirelt avardada.

Kõigile meditatsiooni läbijaile on järgmise Maagilise Reiki e-koolitusel osalemine 50% soodustusega (arvutatakse tavahinnast).

Saad tulla ka ise e-koolitustele õppima siitkaudu.

Õnnistustega

Stella

❤️

Võid selle MP3 alla laadida lähema 6 kuu jooksul (hilisemalt me ei garanteeri selle olemasolu) ja kasutada terve elu, nii palju kordi kui soovid.

 

Olen väga tänulik, kui saadate meditatsioonikogemuse tagasisidet inspiratsioonikool@gmail.com või siin lehel kommentaariumis.

 

Armastuse ja õnnistusega

Stella

b-teide-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti. 

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

m-teide-stellashakti2022Stella Shakti
00:00 / 32:57

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Kui tahad kuulata küllusteadvuse suurendamise ja jõustamise seanssi, leiad MP3 jällegi annetuse eest siitkaudu.

Aitäh sulle!

bottom of page