top of page

Teemant-tervenduse IV faas

Ettevalmistus ja lisad

KÕRGEMA MINANA ELAMINE

Orienteeruv aeg läbimiseks u 3 tundi

 

 

Meil kõigil on sündides kaasas mitmed kingitused, mida siin inimeseks olles enda ja teiste jaoks saame enda elus lahti pakkida. See seanss aitabki väestada Su kõrgeima potentsiaali teel käimist, avada Su mõistmine selle suhtes, kes tõeliselt oled ning näha ka uusi võimalusi elus edasi liikumiseks armastuse energias.

IV faas võtab kokku kõigi eelnevate faaside olulisimad punktid ja tugevdada Su närvisüsteemi. Elades selles energias on Su ümber justkui nähtamatu soomusrüü, mis ei lase enam madalasageduslikel energiatel Su ruumi tungida.

Su energiakeha saab tugevduse ja kasvava õnnistuste voo väekamaks kanaliks. Suurendades aga armastuse voogu läbi terve Sinu olemuse, saab toimuda ka kiirem ise-tervenemine ja ise-tasakaalustumine, milleks meie kehad ju võimelised on.

 

 

 

Alustame energiaharjutusega - seda harjutust võid õpetada ka oma kleintidele, et keerukates olukordades kiiresti taas rahu leida.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kas soovid elada oma elu kannatades ja süüdistades või vaba ja õnnistavana?

Valik on alati Sinu ja saad enda olukorda alati muuta.

 

Soovituslik lugemine:

 

INDIAANLASTE ELUTARKUSED

IDAMAADE PUHTUSE SÕNUMID

OSHO ARMASTUSEST

EDUKA MANIFESTEERIMISE 5 ASTET

KATKEND RAAMATUS MAAGIA

 

AVATUS KÕRGEMALE POTENTSIAALILE

SISSEJUHATUS

ELAMINE TEEMANTTEADVUSES

See on kogemus, milles pole kannatusi. See on vabadus illusoorsusest ja tõusmine tasandile, millel pole vastandit, sest selles pole tõkkeid.

SEANSI EEL

Enne seanssi on hea enda tulevikuvisioonid üles kirjutada. Siin üks väike meditatsioon, et enda tuleviku minalt ja südamelt küsida, mis on meie kõrgeim tee.

Võid seda videot vaadata ka koos kliendiga enne seansi alustamist. Või lugeda see ette tekstina, mille leiad siit:

 

TULEVIKU MINA MEDITATSIOON

 

Seda saab kogeda nii meditatsioonis, unistamise käigus kui ka väga tõhus on teha seda reiki seansina. Soorita seanss nagu ikka, samamoodi võid kasutada sümboleid ja taotlusi, mida ise lood. Loe see seanss ette ning anna inimesele aega tunnetamiseks.

 

Kujutle, et oled kinosaalis ja saad käivitada filmi enda tuleviku kohta.

Võid küsida spetsiaalselt mingi sündmuse kohta või ka keskenduda lihtsalt oma kõrgeimale potentsiaalile. Lihtsalt tunneta, taju, kujutle või mõtle, milline oled parim versioon iseendast oma tulevikus. (Kui teed seda seanssi teisele inimesele, jäta mõnusad pausid tunnetamiseks!)

 

Millega sa seal tegeled? (paus 20 sek)

Kuidas välja näed? (paus 20 sek)

Kellega suhtled? (paus 20 sek)

Kuidas end tunned? (paus 20 sek)

Millega igapäevaselt tegeled? (paus 20-60 sek)

Kas oled õnnelikus suhtes? (paus 20 sek)

Kuidas toimub rahavoog sinu elus? (paus 20 sek)

Kuidas sa sinna jõudsid oma praegusest elust? (paus 20 sek)

Missugused on uued tegevused, mida igapäevaselt tegema asusid, et sinna jõuda?

(paus 20-60 sek)

Mis on su tuleviku mina soovitus su praegusele minale? (paus 20-60 sek)

 

Võid nüüd ka oma Tuleviku Mina tänada ja teda kallistada...

Ja tunneta, et sulad temaga lausa üheks – nüüd on Sinus kõik tema oskused ja tarkused, et sellesse kogemusse jõuda!

 

Kui see "film" sulle meeldib, pea meeles iga detail ja peale seanssi kirjuta see enda jaoks üles ning asu tegutsema asjakohaselt.

 

Kui tundus, et midagi jäi segaseks või vajaks veel täpsustamist, siis võid seanssi ka korrata ja kui see "film" ei tundu olevat maailma lahedaim, siis võid paluda ka, et sisemine tarkus annaks sulle uut "filmi" vaadata.

 

Nii nagu me ei saa olla maalikunstnikud, kui me ükskord maalima ei asu, samuti on kõigi annete ja kingitustega meie elus, neid on tarvis PRAKTISEERIDA.

 

Muutus* saab toimuda alati siin ja praegu! Ei eilses ega homses, vaid just nüüd!

 

 

*On täiesti normaalne, et kui me edasi areneme ja oma elus asume uute vibratsioonidega tööle, siis ka meie unistused, soovid ja võimed muutuvad. Seepärast ei maksa endale pahaks panna, et see, mis oli suur unistus kümme aastat tagasi, enam seda pole.

 

Samas on ka väga hea endaga kokku leppida, et kui on midagi, mida KINDLASTI oma elus kogeda tahad, siis sealjuures allahindlusi ei tee!

 

Näiteks võtta endale üks kaustik, kuhu üles kirjutada elu-unistused, mida kindlasti kogeda sooviks ja neist kogemustest ei tagane!

Siis on ka universumil palju lihtsam mõista, mis on Sinu valik!

 

 

ETTEVALMISTUS KOOLITUSEKS

Iga energiatöötaja üks olulisemaid ülesandeid on hoida end täiesti töökorras nii palju kui võimalik, seepärast palun, et Sa enne koolituspäevale tulekut hoiaksid end võimalikult heas vormis, toituksid kergelt ja kehasõbralikult, jooksid kindlasti piisavalt vett, hea kui käiksid looduses ja võtaksid aega endale seanssi teha.

 

1) Enne koolitust käiksid kas ise seanssi saamas, massaažis või spas, mõnuleksid vannis ja lõõgastuksid

 

2) Et ruumi energeetikat hoida ühtlasena, palun pane selga heledad või neutraalsetes toonides sportlikumad riided. Soovitatavalt kas dressid või retuusid, et saaksid ka mõnusalt joogat teha.

3) Palun tule koolituspäevale õigeks ajaks ja võta kaasa suur pudel gaseerimata veega, kirjutusvahend ja kui soovid, siis ka diktofon või salvestusvahend.

 

4) Enne seansside tegemist teeme ühise ettevalmistuse nii teooriaga tutvumisel kui ka energeetiliselt, ent mida paremini oleme häälestunud, seda kiiremini saame minna uute huvitavate teemade juurde.

Seega palun mõtle konkreetselt läbi enda taotlus, mida sel koolitusel kogeda soovid.

Sõnasta see lihtsas vormis jaatuses ja eesti keeles.

 

Ühine teema on RAHU

SEANSI DEMONSTRATSIOON

Palun pane tähele, et see seanss võib olla teistest pisut pikem. Alguses isegi umbes kaks tundi. Seepärast varu aega, et seda edastada rahulikus tempos.

 

Seansi tegemisel palun jälgi, et kui inimesega räägid, siis parajal hääletoonil, mitte inimest ehmatades ega ka liiga kaugel tema peast, et ta Sind ikkagi kuulda saaks.

 

Kui tunned ise väga tugevaid seadsitusi enda kehal, võta rahulikult aega, et ise ka seda energiat nautida, hinga sügavalt ja luba liikuda rahu rütmis.

Kohtumiseni armastuses!

 

 

 

 

 

 

 

Stella

SHIVA SHAMBO

Stella Shakti eestikeelsed sõnad

 

JAIA JAIA SHIVA SHAMBO
JAIA JAIA SHIVA SHAMBO 
MAHADEVA SHAMBO
MAHADEVA SHAMBO

 

HARA HARA

TÄNA TÄNAN MAAILM SIND MA

TÄNA TÄNAN MAAILM SIND MA 

TÄNAN SIND KÕIGE EEST

OLGU ELU ÕNNISTUSES

 

TÄNAN TÄNAN

KUULA SEANSSI MEDITATSIOONINA

(tulekul)

bottom of page