top of page

Teemant-tervenduse III faas

Ettevalmistus ja lisad

KOHALOLEK TEEMANTTEADVUSES

Orienteeruv aeg läbimiseks u 3 tundi

TOO PALUN MÕNED NÄITED KA SIIA:

KOHALOLEK TEEMANTTEADVUSES

 

Sellel seansil vabastame kogu kehas asuvaid väiksemaid energiakeskuseid ning loome tugeva ühenduse maa-energiaga ja Kõrgema Mina tarkuse energiaga.

Väiksemad energiakeskused kehas mõjutavad otseselt ka emie suuremate energiakeskuste ehk tšakrate ehk hormonaalnäärmete tööd.

Meie keha on imeline instrument, ja meis saab avalduda tõeliselt võimas üksolemise mõistmine, kui oleme tasakaalus ja rahu seisundis. Selleks see pühitsus ongi!

 

 

 

Alustame energiaharjutusega - seda harjutust võid õpetada ka oma kleintidele, et osata ennast hoida keskmes ja saada vastuseid enda südamelt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Palun võta 30 minutit rahulikult aega, et teha väikene meditatsioon, mis on Sulle juba tuttav ehk ka Maagilise Reiki I astme kursuselt - see aitab meie kesksel elujõu-kanalil avaneda ja avarduda ning seega saab Kõrgem Mina vabalt läbi meie voolata ja juhatada. Seejärel pane palun kirja enda päevikusse - missugused on need Meisterlikkuse omadused, mida soovid osata enda elus veelgi meisterlikumalt või tugevdada, et tunda end hästi ja õnelikuna. Palun lisa ka siia alla kommentaaridesse mõned näited, et inspireerida ka teisi!

TEEMANT-TERVENDUSE seanssidel töötame tegelikult sellesama elujõu-kanaliga, mida korrastame ka Maagilise Reiki kursusel. Läbi III faasi seansi saavad aga need avardumised endale täiesti uue hoo ja võtme, kuna seekord läheme veel sügavamale läbi teadliku keskendumise ka väiksemate energiakeskuste vabastamisel. Sinu keha saab säravamaks, puhtaks ja täidetud uue elujõuga - Sinu enda igavikulise väega!

SISSEJUHATUS

Pakkudes seanssi endale või teistele, vabaneme alati ka ise. Ent kuidas hoida seda sagedust ja olla kohal ka igapäevaelus?

Sul on iga päev igal hetkel võimalik valida, kas lähed kaasa lugudega, mis on Sind toetavad ja tõstvad ja seega saad mõnusalt tegeleda loomisega. Või otsustad hirmupõhiselt tegeleda millegagi, mis pole Sinu tee? See õpe on ilmselt terve elu kestev, et millega me kaasa sõidame. Ent teadlikkus iseendast kui puhtast avarast armastuse väljast muudab Sind võitmatuks, sest see on rahu, mida ei saa mitte miski enam kõigutada.

SEANSI EEL

Teadlikkus enda energia-anatoomiast annab Sulle kiire eelise olla igal hetkel enam iseendana.

Võid seda videot vaadata ka koos kliendiga enne seansi alustamist.

Või ka ise teha joonis kliendile, et selgitada, mida seansil teeme või mismoodi saab ennast ka peale seanssi tasakaalus hoida.

 

KUULA SEANSSI MEDITATSIOONINA

Teemant-tervenduse III faasKohalolek teemantteadvuses
00:00

ETTEVALMISTUS KOOLITUSEKS

Iga energiatöötaja üks olulisemaid ülesandeid on hoida end täiesti töökorras nii palju kui võimalik, seepärast palun, et Sa enne koolituspäevale tulekut hoiaksid end võimalikult heas vormis, toituksid kergelt ja kehasõbralikult, jooksid kindlasti piisavalt vett, hea kui käiksid looduses ja võtaksid aega endale seanssi teha.

 

1) Enne koolitust käiksid kas ise seanssi saamas, massaažis või spas, mõnuleksid vannis ja lõõgastuksid

 

2) Et ruumi energeetikat hoida ühtlasena, palun pane selga heledad või neutraalsetes toonides sportlikumad riided. Soovitatavalt kas dressid või retuusid, et saaksid ka mõnusalt joogat teha.

3) Palun tule koolituspäevale õigeks ajaks ja võta kaasa suur pudel gaseerimata veega, kirjutusvahend ja kui soovid, siis ka diktofon või salvestusvahend.

 

4) Enne seansside tegemist teeme ühise ettevalmistuse nii teooriaga tutvumisel kui ka energeetiliselt, ent mida paremini oleme häälestunud, seda kiiremini saame minna uute huvitavate teemade juurde.

Seega palun mõtle konkreetselt läbi enda taotlus, mida sel koolitusel kogeda soovid.

Sõnasta see lihtsas vormis jaatuses ja eesti keeles.

 

Ühine teema on SELGUS

SEANSI DEMONSTRATSIOON

Selle seansi omapäraks on see, et me kasutame ka plaatinaenergiat mõningates kohtades. See energia võib tunduda veidi jahe ja karge, vahel lausa jääkülm.

 

Kõik, mis seanssidel toimub, on täiesti kohane. Vahel tunnevad inimesed lausa valu või suurt ekstaasi. Oluline on alati peale seanssi luua tugev maandus ja juua rohkelt vett, et keha saaks puhastuda.

 

Me kõik oleme arenemises ja ka meie füüsilised kehad on suuresti muutuses. Ole valmis suurteks läbimurreteks enda elus igas eluvaldkonnas!

 

sa oled täiuslik ja nii ka iga Sinu elukogemus on Sulle alati tegelikult toetuseks ja abiks!

Kohtumiseni armastuses!

 

 

 

 

 

 

 

Stella

TEEMANTMANTRA

BUDHHA ÕPETUS

 

OM AH HUM
VAJRA GURU PADMA SIDDHI HUM

 

BLESSINGS OF THE DIAMOND BORN FROM THE LOTUS

 

TEEMANTPÜHITSUS OTSE SINU SÜDAMES

 

TEEMANTPÜHITSUS OTSE MINU SÜDAMES

 

SÜTTIB VALGUS SÄRAB KÕIKJALE

 

bottom of page