top of page

Tere tulemast Teemantseminarile nr 2

Teemantseminari nr 1 saad järelvaadata Youtube'ist.

See uus seminar on vaadatav siit kuni 27. aprillini!

Kogu materjali läbi töötamiseks võib minna aega u kuni 2,5 tundi.

 

Võid kutsuda ka enda sõpru seda kogemust saama, aga palun jaga nendega seda linki http://www.stellashakti.com/teemant

 

 

TEEMANT-

TERVENDUSE

VUNDAMENDIST

 

Teemantenergia-tervendus on Stella Shakti kohandatud energiatöö, mis põhineb iidsetel veedadel, uuema aja energiatöödel nagu reiki ja

EMF Balancing Technique ning Stella kanaldustel.

 

Palun mõista, et praegu maailmas toimuv pole isiklik, see on kollektiivne ärkamise ja nihke aeg.

Sa oled hingetasandil olnud sellest teadlik ja sul on oluline roll mängida edasises inimkonna ja kogu universumi ajaloos!

 

Praegune olukord planeedil on sissejuhatus järgmiseks kümneks aastaks.

Jagan sinuga täna seitset teemantvõtit ja seitset videot, et me saaksime siit minna edasi kõige suuremas rahus ja enesekindluses.

Kui pikk lugu lühidalt kokku võtta, siis on tarvis, et me õpiks tugevdama oma immuunsüsteemi, mis tähendab, et on tarvis

 

1) TEHA ELUS SEDA, MIS ARMASTAD -  siis harknääre toimib tugevamal tasandil ja keha on parema kaitsevõimega. On tarvis osata kuulata enda südant.

Ja mitte ainult kuulata - aga ka tegutseda vastavalt!

 

 

On oluline mõista, et Teemant-tervenduse seansid saavad häälestada 50% inimese energeetilisest kõrgeima potentsiaali elu seadistusest ja kiirendusest.

Teine 50% sõltub inimese enda igapäevastest otsustest!

See on nagu pilli häälestus enne kontserti.

Mängida tuleb ka osata, mitte ainult häälde panna!

Ilma häälestuseta aga võid mängida, mida tahad, aga ikka kriibib kõrva.

Õnneks õpetab meid süda ja mõistus, kuidas neid koos kasutada. Ja selleks need Teemant-energia seansid loodud ongi – et me saaks selge sisemise juhenduse oma igapäevaelu elamiseks armastusküllaseimal moel.

 

Peale video vaatamist ja seansi kogemust oled väga teretulnud ka enda kogemust jagama siin all kommentaarides. Või kui sul on küsimusi, kirjuta palun julgesti! Ilmselt leiad palju vastuseid tervendusmeetodi seansside kohta lähemalt ka siit.

Oleme kõik ühiselt läbistamas pühitsuste väravaid, lahustamas blokeeringute loore, et tulla elama kuldajastu energiatesse. Väike ebamugavus võib meid suunata elus väga õige suunas vaatama. Seepärast on tark mitte ebamugavuste kallal närida, vaid leida, miks mingi kogemus meile kasulik võiks olla. MInu arust on lausa suurepärane aeg, et ennast kiirelt uude sagedusse ümber lülitada, ja selleks need Teemant-tervenduse seansid ja tulevane e-koolitus loodud saabki!

 

Teemant-tervenduse seansside eesmärk ja funktsioon ongi aidata inimesel leida endas enda tõde ja enda valgus üles. Pimedus on suurepärane aeg, mil tähed saavad särada. Nüüd on ka sinu kord!

15 min

7,5 min

2) LEIDA TASAKAAL PUHKUSE JA TEGEVUSE VAHEL - kuula oma südame juhatust - mis tundub sinu jaoks õige - enne iga suuremat otsust harjuta küsima küsimust ka enda tunnetuselt!  

 

Teemant-tervenduse koolitusel õpid lisaks teadmistele ja praktilistele harjutustele hoidma ka vaikuse ja rahu ruumi. See on oluline aeg, mil saab toimuda sügav transformatsioon ja tervenemine.

8 min

3) TOITUMINE puhtamaks, kergemaks, keha puhastada mürkidest, nii vaimsel kui füüsilisel tasandil

 

Koolitustel olen aastaid näinud, kuidas see energia on nii toitev, et inimesed enamasti koolituspäevade järel on jaganud, et kuna nad saavad seanssidest nii tugeva laengu, siis vajadus füüsilise toidu järele on tunduvalt vähenenud. 

26 min

Taotlused viiendas dimensioonis elamiseks:

 

Ma usun endasse ja enda võimesse elada rõõmus, külluses, täies tervises!

 

Aitäh, et ma usaldan elu ja elu kannab mind kätel!

 

Aitäh, et liigun voos ja armastuses!

4) TEADVUSTA ENDA PIIRITUT OLEMUST - vahel on selleks vaja ära tunda, et oleme ise end piiritlenud uskudes enda piiritletust (loorid). Sinu uskumus loob su reaalsuse, ehk on aeg hakata looma end toetavat uskumustesüsteemi?

 

Teemant-energia olemus ongi piiritu, ääretu, lõpmatu Armastus. Kes soovib seda kogeda, siis palun teadvustage, et see on kogu aeg ja kõigile kättesaadav. On vaja lihtsalt sellesse lõdvestuda, rahuneda. Seansid on spetsiaalselt selleks häälestatud, et see isetervenemise protsess saaks toimuda kõige suuremas austatuses ja tunnistamises, et olemegi juba täiuslikud. Rahu seisundis oskab keha end ise korrastada, kui talle selleks võimalus anda.

Soovikaardi tegemise õpetuse saadan registreerunuile peagi meili teel!

39,5 min

* Lisan täpsustuse, et ülemaailmselt tunnustatud energiatöö nimi on EMF Balancing Technique, mis on Teemant-tervenduse alusvundamendiks, emaks ja isaks, olen selle meetodi õpetaja aastast 2008.

Teemant-tervenduse meetodit minu andmetel teaduslikult praegu veel uuritud pole.

Kes sooviks seda teha, palun võtta julgelt ühendust, olen avatud koostööle!

5) VÕTA ENDA ELU EEST TÄIELIK VASTUTUS ja otsusta ise elada küllusteadvuse tasandil - sinu uskumused loovad su reaalsuse 

 

Sinu sõnadel, mõtetel ja välja-antavatel energiatel on iga päevaga järjest suurem kaal. oled sellest teadlik või ei - lood enda reaalsust kogu aeg! Soovitan siit kõrvalt välja printida või endale ümber kirjutada ka küllusteadvuses elamise spikker. Palun pane tähele - mis laengutele sa enda elus jõudu annad - mida võimendad, seda ka vastu saad!

14 min

6) ÕPI ENDAS ÄRA TUNDMA ENDA TUNDED - MIKS TUNNED JA KÜSIMA ISE ENDA SÜDAMELT, MIDA NENDEGA PEALE HAKATA

 

TUNDED ON VÄGA OLULINE OSA MEIE SISEMISEST KOMPASSIST JA INTUITSIOONIST.

Neid on vaja ära kuulata, et mõista, kas oled oma õigel teel või sellest kõrvale kaldunud.

Teemant-tervenduse seansid on suurepärased transformatsiooni abilised – vanu valusid ei pea enam läbi elama ning muutused saavad toimuda lihtsalt, elegantselt ja helguse energias.

Kõik tunded on mööduvad ja seda teades võime elada ka ühtses mõnusas keskmes olekus, kus on õndsus ja rahu.

Õndsus ja rahu ja rõõm pole mitte lihtsalt emostioonid - see on meie tõeline igavikuline olemus!

12,5 min

7) LOO ENDALE MEELEPÄRANE REAALSUS ISE lähtudes enda parimast äratundmisest, hoides end tasakaalus hakkad nägema maailma täitsa uuel moel. Võid kasutada sümbolit mil iganes tunned, et vajad enam selgust, taipamist, elujõudu ja tervist.

 

Igaüks meist on sündinud siia maailma, et tuua mingi kingitus läbi enda elu. Võib-olla ka lausa päris palju kingitusi. Mis on sinu anded, sinu sõnum ja sinu looming, mida tahad kinkida enda püha elu loomise protsessis? See teadmine on su südames juba olemas! Ootab, et asuksid tegutsema!

 

Aitäh kui jätad peale seminarimaterjalidega tutvumist siia alla ka enda kommentaari.

Väga põnev oleks teada, kustkohast seminari vaatasid - linn/riik või asula?

Missugune video kõige enam kõnetas ja kas tahaksid ka tulevikus selliseid seminare rohkem kogeda?

 

Õnnistust sulle ja perele!

Stella

bottom of page