top of page

TERE TULEMAST SEANSILE!

 

PÜHA TAMMEPUU JA HIIE PÜHITSUS - leia enda enesekindlus!

 

Kes elab looduse ja loomulikkusega harmoonias, selle soovid täituvad kas silmapilkselt või siis loodus lausa ennetab soove ja need täituvad enne kui inimene neid soovidagi jõuab.

 

Et seesugust asjade kulgu kogeda, on tarvis õppida rahunema, lõõgastuma ja olema enda keskmes. Ka siis kui sind ümbritsevad närvilised või hirmust ajendatud inimesed, oled suuteline jääma rahusse, armastusesse ja heasoovlikusse.

 

Seekordne seanss on mõeldud neile, kes soovivad enda elus kogeda

  • suuremat maandatust, rahu ja voos elamist

  • enesekindlust, sisemist tugevust

  • südame ja mõistuse tasakaali ja südame tarkuse mõistmist

  • intuitsiooni tugevnemist ning  lahenduse energiavoos elamist

  • loodusega harmooniat ja kiiret soovide täitumist

 

Seanss on salvestatud 2019.a ja seda saab kuulata korduvalt.

Kõigile enne pühapäeva registreerunutele saadame sellel teemal ka individuaalse kaardilugemise!

Armastusega

Stella

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

TAMME PÜHITSUSStella Shakti 2019
00:00

 

Suur aitäh, kõigile annetuse saatjatele.

Kui seda veel teinud pole, saad

seansi eest saad teha endale meelepärase annetuse:

MTÜ Südamekeskus 

IBAN: EE507700771001082851

Selgitus: annetus

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

bottom of page