top of page

MEDITATSIOON

PÖÖRIPÄEV JA VALMISTUMINE ELU PARIMAKS TALVEKS

 

Pööripäevaseanss on spetsiaalselt häälestunud, et me ei võtaks eelnevate ajastute koormaid endaga kaasa. See hetk siin ja praegu on nii väärtuslik. Kui oskame häälestuda praegusesse, saame ühendust kõiksuse suurima varandusega - inspiratsiooni, naudingu, elu, iseendaga.

 

On vaja osata ja julgeda enda tunded-mõtted-elukogemused tagasi valgusesse sulandada, kui soovid tõesti sügavuti ennast õnnena ära tunda. See on su tõeline algne olemus. Ja selle enda ellu lubamine on võimalik. On tarvis lihtsalt teadlikult harjutada, harjuda ja praktiseerida, kuniks sellest kogemusest saab su igapäevane tavaline olek. 

 

Energeetiline seadistus määrab ära tulevikuvõimalused.

 

Mida enam oskad vastu võtta KÕIK elukogemused kui vajaliku elumaterjali, saad tugevuse ja teadmised enda helgeima tuleviku loomiseks. Oleme sisenemas kuldajastu energiatesse, kogu kollektiivse otsusega, seega aitad läbi selle seadistuse joonistada siia planeedile magnetrajad, et terve inimkond saaks üleminekut teha kõige kergemal moel, mis vähegi võimalik. See pole kohustuslik. Kes tahab kannatada, saab seda ka teha, aga minu isiklik arvamus on, et see on aja raiskamine. Miks mitte endal lubada kogeda maailma koheselt uuel moel, mis on nii sind kui sinu kalleid inimesi väestav ja toetav.

 

See seanss on kiirtee tagasi imedevoogu. Mistahes hetkel, ükskõik, kuidas end tunned, see meetod on väga tõhus, kiire ja praktiline. Kui oled mõned korrad seda MP3 järgi teinud, saad seda teha igal hetkel, igal pool, kasutades seansilt saadud töövõtteid.

 

Sa väärid elamist südame avatuses ja mõnusas hoituses!

 

See seanss on 50% sinu soovide teekonna kiirendus, teine 50% sõltub su igapäevastest otsustest.

 

 

Õnnistusega

Stella

 

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

 

Palun ära kuula meditatsiooni autoga sõites või elutähtsaid asjalikke toiminguid tehes.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

Talvine pööripäev 2019Stella Shakti
00:00

 

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

SEANSS ON SALVESTATUD 2019 aastal

bottom of page