top of page

Teemant-tervenduse sissejuhatav internetikursus

Kuues maagiline loomine

UNISTUSTE TÄITUMISE TÖÖTUBA
 

Sinu unistused on täitumiseks!

läbimiseks aeg u 2,5 tundi

Egokihtide vabastus ja valgustatus

Egotasandil suheldes ei pruugi unistused täituda, kuna inimene keeldub sisemiselt vastu võtmast armastusküllaseid kogemusi.

Valgustatuse seisundis täituvad unistused väga kiirelt või koheselt või juba enne kui neid unistadagi jõuad.

Samastumine üleskerkivate võngetega on illusoorsuse alus.

Meie tõeline algne olemus on puhas, vaba ja piirideta.

40min

 

DNA ja energialaengute korrastatus.

Palun teadvusta, et su DNA organiseerub ümber vastavalt su mõtetele, sõnadele, tunnetele ja suhtumistele. Universum on sinu teenistuses kogu aeg.

35min

Soovikaardi täitmise õpetus

Täituvad need soovid, mis on nii sinu kui kõikide kõrgeimaks hüvanguks. Kui soovid seda kindlalt selliselt enda sees otsustada, võid alati kasutada ka lisaks taotlus:

täitugu see minu ja kõikide kõrgeimaks hüvanguks juhul kui see teenib terviklikkuse kõrgeimat hüve!

9min

LAE ALLA SOOVIKAARDI BLANKETT SIITKAUDU

 

 

 

Võid sedasama juba tuttavat hommiku-meditatsiooni kasutada, et oma südame juhatust saada oma soovikaardi täitmiseks. Võib kuulata ka muul ajal, kui hommikul, mõistagi. Aga miks mitte ka alustada oma päeva või nädalat selge taotluse ja otsusega, et su väljaantavad energialaengud toetaksid su soovide täitumist.

 

Võid nii soovikaardi täitmise õpetuse videot jagada oma sõprade, pere ja sõpradega, et nad samuti saaksid enda soovikaardi täita enne seda, kui neile kaaslase tasakaalustamise või ka tulevikus järgmiste faaside seanssi pakud.

Selge kindel otsus loob selged uued mustrid, mille kohaselt elu saab meile tuua seda, mida vajame. meil on vaja vaid otsustada, just nagu restoranis! Tasumine käib läbi energialaengute välja andmise. Mis võiks olla veel toredam, kui see, et saad teha ja olla nii nagu sulle kõige enam meeldib ja selle eest toob universum sulle veel rohkem seda, mida armastad?! Kui sul on hea idee, jaga ka meiega ;)

 

HOMMIKUSEANSS

KÜLLUSE

ESIMENE SAMM

23min

Palun sul enne järgmise loomispunkti juurde minekut enda jaoks üles kirjutada, mis on su soovid ja unistused sinu isiklikus elus ja see, mida soovid panustada ka kogu inimkonna toetuseks!

 

Seda meditatsiooni kuulates siin, saad ehk pisut aimdust ja selgust ja inspiratsiooni. Järgmises punktis läheme sügavuti just sinu unistuste täitumise väestamise juurde!

 

Kuidas saab veel mõnusamaks minna?!

LIITU KA FB GRUPIGA

See FB grupp on kinnine grupp ja vaid neile, kes on Teemant-tervendust õppinud!

Oled teretulnud liituma ja jagama enda kogemusi ja kontakte ja seansse ka läbi selle grupi vahenduse!

Suur aitäh, kui jätad ka enda soovikaardi täitmise kogemusest, unistuste täitumisest või mis sulle selles loomispunktis meeldis?

bottom of page