top of page

MEDITATSIOON

SÜDAME TEE VALIMINE

 

Süda on portaal, mis on otseühendus kogu kõiksuse infovälja juurde. Inimene, kes on kontaktis enda südamega, saab olla ka suuteline seda südametarkust lahti mõtestada ning vajalikku infot saada läbi sisetunnetuse, intuitsiooni, sisemise äratundmise ja kõrgema teadvuse kanaldusena. Meil kõikidel on süda ja me kõik oleme kutsutud seda infoportaali kasutama ja endas välja arendama!

 

Südame tee on lihtne.

Keeruliseks tahab asju mõistus mõelda, kui ta on õppinud väär-arusaama, et asjad peavad keerulised olema.

Sul on võimalik tulla tagasi lihtsasse eluvoogu!

 

Läbi südame oleme omavahel ühenduses nagu on arvutid läbi interneti. Praegusel ajal pole isegi kaableid vaja arvutiga ühendada, samuti ei pea ka inimene tohutult palju mediteerima, et saada vastuseid enda seest. Mida rohkem seda praktiseerida, seda lihtsamaks intuitsiooni kasutamine muutub.

 

Elades enda elu vastu enda südamele, meeldimise tundele, on inimene kahjulik nii iseendale kui end ümbritsevatele, sest nagu metsik taltsutamata loom, on ta tegutsemine hirmu või stressi ajel tasakaalutu. Seda vastutust enda südame tee käimise eest tuleb igaühel endal otsustada ja ette võtta.

 

See seanss siin aitab meil taasjoonduda enda südame hääle kuulamisega, kaitseinglite ja vaimsete teejuhtide abi ja juhatusega, mis tuleneb läbi südame ja armastuse.

 

On väga vajalik, et inimene teeks vahet südame hääle ja lihtsalt ihaluse vahel. Näiteks: inimene, kes tahab lihtsalt seksida, aga ei mõtle selle kogemuse tagajärgedele, ei kuula tegelikult enda südant, vaid oma suguorganite võnkeid.

Näide 2: inimene, kes teeb tööd lihtsalt, et raha teenida, aga ei naudi enda tegevust ja ei tunne, et see on maailma parim, mida ta maailmale pakub, teenib tegelikult hirmu ja ärevust ja selle töö ja selle rahaga ainut süvendab enda ärevuse teenimise kogemust

Näide 3: inimene, kes ei tunne naudingut sellest partnerlusest, kus ta on ja ei võta midagi ette elusituatsiooni parandamiseks, ei ela enda südame juhatusel vaid võimendab sellega enda hirmu ja saamatuse tunnet. Sellega aga eraldab end küllusevoost ning suure tõenäosusega tulevad peresse ka rahamured jne.

 

Nagu näed, siis südame juhatus tegelikult mõjutab kõiki eluvaldkondi. Me saame aru südame häälest läbi RÕÕMU TUNDE ja SELGUSE. 

 

Sa tunned südame hääle ära, kui oled rahunenud ja esitad endale konkreetse küsimuse ning tunnetad ja teadvustad, mida sa selle vastuse ajal koged/mõtled.

 

Kokkutõmbumise ja ärevuse tunne viitavad, et oled enda hinge kõrgeimalt rajalt hakanud eemale triivima.

 

ISEGI kui need otsused elu muuta võivad alguses tunduda võõrad, sest me pole harjunud niiviisi mõtlema, siis suheldes oma kaaslaste ja iniemstega, võid ju kontrollida, mismoodi nemad seda olukorda näevad ja siis teha otsused ikka ja alati enda südamest lähtuvalt

 

OLULINE on tähele panna, et ühtegi muudatust ei pea tegema uisapäisa ja tohutu draamaga, vaid elulaeva võib hakata pöörama ka vaikselt ja samm-sammult. Selle asemel, et kõik *** saata võib väga vaikselt ja viisakalt olukorda selgitada asjasse puutuvate jaoks ning südamest südamest vestlused aitavad kindlasti ka teistel selgemalt mõista, miks ja kuidas asjad sinu jaoks tegelikult parimad oleksid.

 

Südame hääl ei sunni kunagi kedagi muutuma, ka sind ennast mitte. See on alati sinu vaba valik ja universumil on aega... jaa - terve igavik!

Kui soovid, võid käia neidsamu õppeklasse läbi tegemas veel sajandeid, universumil aega on, aga kui soovid kiireid ja efektiivseid lahendusi, siis enda südame hääle kuulamisest hakkab kõik peale!

 

See seanss on mõeldud neile, kes on tundnud:

et sooviks elus suuremat selgust, sisemist äratundmist

mõista selgemalt enda intuitsiooni ja juhatust

leida sisemine rahu ja atsakaal enne elutähtsate otsuste langetamist

tugevdada ühendust enda südame ja mõistuse vahel

lõpetada nõiaringides jooksmise

 

See seanss on 50% sinu soovide teekonna kiirendus, teine 50% sõltub su igapäevastest otsustest.

Et sinu teekonda veel mõnusamaks muuta, saadan sulle kingituseks seansiga kaasa ka ühe väga erilise enda kanaldatud märgi, mida kasutades saad end kiirelt võõrastest energiatest aidata puhastuda, et enda südame häält paremini kuuleksid ja ära tunneksid.

 

Saad seda videot vaadata siitkaudu.

 

Õnnistusega

Stella

 

Küsimuste korral võta palun julgesti ühendust stella.shakti@gmail.com

Seanss on salvestatud aastal 2019

 

 

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

 

Palun ära kuula meditatsiooni autoga sõites või elutähtsaid asjalikke toiminguid tehes.

 

Kingituse seansile lisaks saadame nädalavahetuse jooksul :)

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

Südame tee valimineStellaShakti2019
00:00

 

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

SEANSS ON SALVESTATUD 2018 aastal

bottom of page