top of page

EDU VISUALISEERIMINE

Stella Shakti kanaldus - juhendatud meditatsioon

 

Enne selle seansi kogemist palun sul hetkeks mõtiskleda, mis eluvaldkonnas soovid suuremat edu kogeda.

 

On see iseenda mõistmine, suhted, tervis, rahaline edu, elukutse või midagi muud?

Või on see terve elustiil, milles soovid uue lehekülje keerata enda elus?

 

Sinu enda aja võtmine iseenda jaoks avab Sulle väravad, läbi mille su kõrgem mina saab sulle saata uue insipratsiooni, uued visioonid, seeläbi ka uued kogemused.

 

Su tõeline algne olemus on EDU.

Seda teadvustades ja seda teadmist kasutades saame end harjutada kiirelt ja efektiivselt liikuma alati armastusena armastuse kogemusse.

 

Kõik seansile registreerijad, kes teevad seda enne neljapäeva südaööd, saavad meie käest kingituseks ka SPETSIAALSE KAARDILADUMISE VIDEO TEEMAL - SINU EDU TIIVAD!

 

Kui on küsimusi või soovid jagada enda kogemust, võta julgelt ühendust sydamekeskus@gmail.com :)

 

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

Edu visualiseerimineStella Shakti 2019
00:00

Seansi eest saad teha endale meelepärase annetuse:

MTÜ Südamekeskus 

IBAN: EE507700771001082851

Selgitus: annetus

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

Kui Sul jäi varasemalt alla laadimata ja kuulamata PIIRANGUTE VABASTAMISE SEANSS, aga sooviksid ka seda alla laadida ja kuulata, siis saad seda teha annetuse eest sellelt lingilt (rekvisiidid siin üleval).

"Vaimsel teerajal on enese süüdistamine kõige ohtlikum asi, mida teha - kui end süüdistad, siis enda tõelise minani ei jõua. Kõigepealt on tarvis vabaneda enese süüdistamisest ja seejärel teiste süüdistamisest!"
 
Sri Sri Ravi Shankar

Kui soovid, võid vabalt jagada minu loodud seansse ka oma sõprade ja perega.

Kui aga mp3-d ringi liiguvad, võiks uued omanikud või kinkijad teha energiavahetuseks tasakaalu-annetuse

MTÜ Südamekeskus 

IBAN: EE507700771001082851

Selgitus: annetus

KAARDILUGEMINE SELLEKS SUVEKS

JUULIKUU HOROSKOOP

STELLA SHAKTI KAARDILUGEMISEGA

Tulemas on selle kevade viimane Maagilise Reiki internetikoolitus, saad registreeruda soodushinnaga

bottom of page