top of page

MAAGILINE​

1-päevane retriit

LÕUNA-EESTIS 

TÕELISE ARMASTUSE TEE

14.07.2024 kell 11-19

kogunemine 10:30 alates.

Saadame täpse asukoha meili teel.

See on Elvast veidi Tartu poole.

Armas Teekaaslane

Oled kutsutud osalema

 1-päevasel maagilisel retriidipäeval Elva lähistel, kus teeme sügavamaid armastusele avanemise protsesse. Saad selle kohta lisaks lugeda siit altpoolt.

Päeval enne seda saad tulla meiega ka kakaotseremooniale ÕNNISTUSTE ÕHTU, kus teeme ettevalmistusprotsessi uude 9-kuulisesse sünnistüklisse sisenemiseks. Leiad kakaotseremoonia info siitkaudu.

TÕELISE ARMASTUSE TEE

Uksed avame kell 10:30, palun tule kella 10:30 ja 10:45 vahel!

Päeva lõpp u 19:30.

Sobilik nii vallalistele kui paaridele!

Südamesaalike võtab vastu kuni 14 külalist, eelisjärjekorras on varasemalt registreerunud. Kui kohad on täis, saad saata meili teel ootejärjekorra soovi inspiratsioonikool@gmail.com

1-päevasel seminari eesmärk on sul aidata tõusta täielikult enda kõrgeima eluteega kontakti, et saaksid kõike seda ka praktikas kogeda, mida sa südames unistanud oled.

Jagan sinuga just neid praktilisi lihtsaid oskuseid, tänu millele ka mina oma kaksikleegiga kohtuda sain ning mis aitasid meil harmoonilisse suhtesse jõuda. Kohapeal sünnib kindlasti ka kanaldusena vastavalt grupi energiale see, mis parasjagu tahab sündida - usaldame Armastuse juhatuse voogu.

Saate kogeda reiki tervendust, teemant-energia tervendust ja lõdvestuda turvalises ruumis, saame koos laulda, tantsida, puhata ja oma valguskanalid avada suuremale elu kantusele.

Teeme mitmeid meditatsioone, saate kogeda ka enda kaksikleegi-energiaid – mida tema kogeb ja tunneb ja mida sinuga koos energiaruumis tunneb ning teeme seadistusi suhte harmoniseerimiseks. Kui sõna kaksikleek ei meeldi sulle, võime selle asemel kasutada ka näiteks väljendust Tõelise Armastuse peegel v partner :)

Ilusa ilma korral saame olla mõningateks praktikateks ja puhkepausi ajals ka väljas looduse rüpes!

Kaasa võta palun veepudel endale veega (kui soovid, võid võtta ka mitu, teeme vee-õnnistamist, saad hiljem juua õnnistatud vett, mugavad riided (pikk seelik v püksid, mitte miniseelik), vihikuke, kirjutusvahend, joogamatt v bleed pikutamiseks, padjake ja lina v bleed ka enda katmiseks lõdvestuse ajal. Toitlustuse teemal kirjutan meili teel, kes on registreerunud.

Oleme sokkis/paljajalu (kui tahad, võta oma sussid, soojad sokid), saalike võib olla suveõhtul päris soe, seega palun pane selga kihilised riided, et saad olla nii varukateta/lühikese varukaga kui pika varukaga kui tahad lõdvestuse ajal pikutada.

Peale siinse vormi täitmist enk ankeedi kaudu registreerimist saad automaatvastuse meili teel, milles on sulle ka ettevalmistuseks KINGITUS. Palun kontrolli, et kirjutad aadressi õigesti.

 

Osalustasu on kuni kuni 5. juulini 98€ / tavahind 122€

Palun tee ülekanne 50% ulatuses ülekandega, teine 50% võta palun kaasa sularahas. Soovi korral väljastame sulle arve, selleks saada oma firma rekvisiidid inspiratsioonikool@gmail.com.

Arvutuskäigud ülekandeks:

88/2=44€ (koos kakaotseremooniaga 44+36=80€)

98/2=49€ (koos kakaotseremooniaga 49+36=85€)

 

ÜLEKANDE SAAD TEHA

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE667700771008781647

palun pane tähele, et see on teine kontonr kui see, kuhu meditatsioonide eest annetusi saadetakse!

selgitus: 14. juuli annetus + enda nimi

Seejärel palun täida registreerimiskast​ mugavalt teha kohe siitsamast lehelt.

Saad registreerides kaasa ka kingituse, mille leiad automaatvastusest, mille saad meili teel. Kui sa meili ei leia, vaatama palun üle muud kohad kui inboks (gmailis All mail).

Kui registreerimisel tuleb teade, et kohad täis, siis võid kirjutada sydamekeskus@gmail.com ja paneme su ootejärjekorda.

 

Osalejate arv on piiratud, seega kes esimesena registreerib (registreerimise kinnitab sinu ülekanne), need on esimestena kirjas.

Kui sa haigestud või midagi juhtub, et sa ei saa tulla, siis palun anna oma mittetulekust varakult teada, et saaksin ootejärjekorras inimesele koheselt teada anda.

Kui midagi peaks muutuma riiklikus korras või toimuvad mingid pöördelised sündmused, siis jätan endale õiguse ka sündmuse ära jätta, edasi lükata või midagi selles muuta. Kui ma tunnen, et keegi meie gruppi ei sobi, jääb mulle õigus ka raha tagastada ning ritriit sellele inimesele ära öelda.

Palun kontrolli KINDLASTI, et oma meiliaadressi ja numbri õigesti kirjutad, et ma sinuga vajadusel ühendust saaks võtta.

Peale registreerimiskasti täitmist peaksid saama endale meili teel ka automaatvastusega kinnituse. Kui seda pole saabunud, vaata palun läbi muud kohad kui inboks ja kui ikka ei leia, siis täida palun registreerimiskast uuesti.

Kui siis ka pole saabunud 24 h jooksul, siis kirjuta palun mulle sydamekeskus@gmail.com.

Kui lehel on registreerimisel tõrkeid või tahad panustada teistsuguse numbriga energiavahetuseks, kirjuta mulle ka palun julgelt!

Õhtu läbiviimisel kasutame nii kitarri, laulu, mantraid, võtame kaarte uueks sünnitsükliks.

Kohtade arv on piiratud!

Õnnistusega

Stella

 

 

 

stella-liivakivi.png
bottom of page